Προς το περιεχόμενο

O Ryan Reynolds «ετοιμάζει» ταινία τρόμου που βασίζεται σε ένα διήγημα που είχε δημοσιευτεί στο Reddit


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, jp77s είπε

Ρε παιδιά, αν κάποιος μπει πρώτη φορά στο insomnia και διαβάσει αυτά τα σχόλια, θα πει ότι διαχειριστής του forum είναι η Τατιάνα Στεφανιδου. Αντε ο Νίκος Μουτσινας στην καλύτερη. 

Γιατι ? Επειδη τα σχολια ειναι ζουμερα σαν τα πιασιματα της Σκαρλετ ? :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 minutes ago, mike299 said:

Όχι μόνο τα έχω δει, το πρώτο μόνο καμιά δεκαριά φορές.

Αλλά με εξαίρεση αυτόν τον ρόλο που βασικά ήταν και όνειρο ζωής του, δεν έχει καμία άλλη αξιόλογη ερμηνεία ( για εμένα και για όσες ταινίες του έχω δει φυσικά)

Στο Burried και στο Safe House ηταν πολυ καλος. Στο Amityville και στο The Captive επίσης. Το Green Lantern ηταν πατάτα απ όπου κι αν το πιάσεις, οπότε πηρε μαζί του στον πάτο και τον Raynolds. Κατά τ άλλα, ίσως έχει αδικήσει τον εαυτό του με κάτι ρομαντικοανάλατες που χει παίξει. Το ίδιο πιστεύω και για τον Μακόναχι

Επεξ/σία από Kostasspil
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, mike299 είπε

Όχι μόνο τα έχω δει, το πρώτο μόνο καμιά δεκαριά φορές.

Αλλά με εξαίρεση αυτόν τον ρόλο που βασικά ήταν και όνειρο ζωής του, δεν έχει καμία άλλη αξιόλογη ερμηνεία ( για εμένα και για όσες ταινίες του έχω δει φυσικά)

Μικρο ειναι ακομα το παιδι.:PΚαι ο  Robet Downey το ιδιο στυλακι ειναι , συμπαθητικουλης , χιουμοριστας, αλλα συμμετειχε και σε ενα zodiac και ενα the judge.

O Ryan οτι πρεπει παντως θα ηταν για κανα john wick , equalizer , accountant , τετοιες ταινιες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Kyanu υποκριτικα σαν ξυλαγγουρο ειναι.Για να πουλησει ''τρελα'' σαν τον Ryan πρεπει να το παλευει τρια χρονια μπροστα απο τον καθρεπτη.Το θεμα ειναι τι στροφη εχεις επιλεξει στην καριερα σου και τι ευκαιρια θα σου δοθει απο καποιον σκηνοθετη.Ο Kyanu πετυχε με το matrix το μεγαλυτερο τζακποτ ολων των εποχων

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμφάνιση, χρήμα και φήμη, κύρος, κοινωνικό στάτους αυτό ψάχνουν οι περισσότερες "ηθοποιοί" του Χόλιγουντ αλλά και οι περισσότερες "θνητές", για αυτό και μπλέκουν με "πετυχημένους" ή ηθοποιούς με ανοδική πορεία για να ανεβάσουν και τη δικιά τους πορεία στο Χόλιγουντ. Βέβαια όταν πέφτει το κασε τους βγαίνουν και κατηγορούν για δήθεν σεξουαλικες παρενοχλήσεις, βαπτίζονται εξτριμ φεμινίστριες κλπ κλπ για να κάνουν την τελευταία καλή μπαζα καθώς πλέον η εμφάνιση αρχαίας μούμιας που έχουν δεν αντικατοπτρίζει την κάποτε θεοποίηση που λάμβαναν. 

 

Καλά κάνει και εκμεταλλεύεται ο Reynolds τη θέση του, beta δεν είναι να τρέχει πίσω απο land whales και όντα άγνωστης προέλευσης.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, jp77s said:

Ρε παιδιά, αν κάποιος μπει πρώτη φορά στο insomnia και διαβάσει αυτά τα σχόλια, θα πει ότι διαχειριστής του forum είναι η Τατιάνα Στεφανιδου. Αντε ο Νίκος Μουτσινας στην καλύτερη. 

Που το ξέρεις πως δεν είναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"...που δημοσιεύσαν το έργο τους στο subreddit r/nosleep (που φιλοξενεί διηγήματα τρόπου και φαντασίας) για να γνωρίσουν την αναγνώριση και την επιτυχία..."

 

 

Όντως ήταν πολύ τροπακτικά. Εγώ τροποκρατήθηκα!

Επεξ/σία από vabill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τσιμπησαν την ιστοριουλα οι ιντερνικοι σκαουτερς των κινηματογραφικων studio.Ουτε εκδοτικοι οικοι, ουτε να παρακαλας με το σεναριο στο χερι πηγαινοντας απο πορτα σε πορτα .Απο το ταλεντο κατευθειαν στην παραγωγη :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, jp77s said:

Το ξέρω γιατί κανείς από τους 2 δεν τα γουστάρει τα iPhone. 

Δεν έχει η Τατιάνα Iphone? Για δες καλύτερα! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, Iamthagod said:

Ε οχι να συγκρινουνε τον Ryan με τον Kyanu

Δεν πειράζει να τον συγκρίνουν, αρκεί να γράφουν σωστά το όνομά του...

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Δεν πειράζει να τον συγκρίνουν, αρκεί να γράφουν σωστά το όνομά του...

Μου την είπες ρε φίλε μορφωμένε, να βρω πέτρα να κρυφτώ. 

Επεξ/σία από Iamthagod
Λάθος στον τονισμό του "κρυφτώ" XEXE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...