Προς το περιεχόμενο

Καλά αξιόπιστα μικρά Bluetooth ακουστικά;;


kp1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά θέλω να αγοράσω όσο γίνεται καλύτερα ακουστικά με Bluetooth και να ακούς μουσική που να μην αργουν να φορτισουν και να παρέχουν ώρες για μουσική και ομιλία δίνω μέχρι, 20€ τι προτείνετε;; Από ελλαδα αξίζει ή και έξω; Μπορώ πάντως και από εξω να πάρω.. Για αυτά σκεφτόμουν τι λετε; 

https://www.amazon.com/Invisible-Wireless-Bluetooth-Earphones-Microphone/dp/B01IVR5XR

https://www.gearbest.com/headsets/pp_009909125351.html?wid=1433363

Ποιο απο τα 2?

Ακούω και λλες γνώμες ευχαριστώ. 

Επεξ/σία από kp1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που βλέπεις δεν τα γνωρίζω, όμως δεν φαίνεται να έχουν καλές αξιολογήσεις. Γιατί δεν πας σε κάτι γνωστό και αξιόπιστο όπως της xiaomi mi sport ή της huawei A61;

Έχω τα δεύτερα και είναι καλά. Τα πρώτα της xiaomi δεν τα γνωρίζω αλλά κάποιοι έχουν μείνει ευχαριστημένοι σχετικά. Βέβαια θα ακούσεις και αρνητικά σχόλια, αλλά σε αυτό το εύρος τιμής δεν ζητάς το τοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, antbyron είπε

Αυτά που βλέπεις δεν τα γνωρίζω, όμως δεν φαίνεται να έχουν καλές αξιολογήσεις. Γιατί δεν πας σε κάτι γνωστό και αξιόπιστο όπως της xiaomi mi sport ή της huawei A61;

Έχω τα δεύτερα και είναι καλά. Τα πρώτα της xiaomi δεν τα γνωρίζω αλλά κάποιοι έχουν μείνει ευχαριστημένοι σχετικά. Βέβαια θα ακούσεις και αρνητικά σχόλια, αλλά σε αυτό το εύρος τιμής δεν ζητάς το τοπ.

Φίλε μου αρχικά ευχαριστώ που μου απάντησες.. Αυτά που λες είναι με καλώδιο;; βολεύουν ή πέφτουν με το τρέξιμο; Και πόσο διαρκεί η μπαταρία τους χρήσης και φορτισης; το μοντέλο είναι Huawei AM 61 ή Huawei A61? Ευχαριστώ και παλι

Επεξ/σία από kp1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, kp1 είπε

Φίλε μου αρχικά ευχαριστώ που μου απάντησες.. Αυτά που λες είναι με καλώδιο;; βολεύουν ή πέφτουν με το τρέξιμο; Και πόσο διαρκεί η μπαταρία τους χρήσης και φορτισης; Ευχαριστώ και παλι

Αυτή τη στιγμή διαβάζω για τα xiaomi mi pistons και παρατηρώ ότι και αυτά δεν έχουν καλές αξιολογήσεις. Για αυτά που σου προτείνω εγώ(Huawei A61), είναι bluetooth, έχουν καλώδιο που τυλίγεται πίσω από τον λαιμό για να μην χάνονται αλλά και για τις λειτουργίες των ακουστικών μέσων κουμπιών. Έχουν καλό σχετικά ήχο, μέτρια ηχομόνωση(θα ακούς ήχους του περιβάλλοντος σε χαμηλή ένταση) και υποστηρίζουν ότι είναι αδιάβροχα(δεν τα έχω χρησιμοποιήσει σε αθλητική δραστηριότητα για να γνωρίζω το συγκεκριμένο θέμα). Προσωπικά μέχρι τώρα έχω μείνει σχετικά ευχαριστημένος αλλά δεν τα έχω αρκετό διάστημα για να δω αν αντέχουν στον χρόνο. Περίμενε και άλλες προτάσεις.

Δες κάνα review στο youtube.

Επεξ/σία από antbyron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτά δεν λες; θα τα έχω στο μυαλό μου.. Ακούω και άλλες επιλογές!! Για αυτο τι λες?

https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_009412935896.html

Screenshot_20181210-224311.jpg

Επεξ/σία από kp1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαχνα ακουστικά για τρέξιμο και μετά από ψάξιμο κατέληξα στα Aukey EP-B40. Έχουν ικανοποιητικό ήχο (αν και δεν είμαι ιδιαίτερα απαιτητικός), καλή εφαρμογή, αδιάβροχα, δεν πέφτουν στο τρέξιμο. Ισχυρίζονται ότι αντέχουν 8 ώρες αλλά εγώ τα φορτίζω μετά από κάθε δίωρη (max) χρήση. Το μόνο αρνητικό για μένα είναι η σχετικά χαμηλή τους ένταση (πιο χαμηλή τουλάχιστον σε σχέση με τα ενσύρματα BlitzWolf BW-ES1 που χρησιμοποιώ στην δουλειά). Ρίξ' τους μια ματιά.

https://www.amazon.de/gp/product/B06Y1VKRXJ/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...