Προς το περιεχόμενο

Νέο OnePlus 6T McLaren Edition με Warp Charge 30, 10GB RAM και 256GB storage


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Vempire_G4 είπε

Αντί να φτιάξουν κάνα μονοθέσιο της προκοπής, με κινητά ασχολούνται.

Συνάδελφε (κρίνοντας απο το avatar), συμφωνώ μαζί σου και γι' αυτό όπως βλέπεις προτιμώ να μείνω στο παρελθόν... 😥

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Τουλαχιστον εχει πιο λογικη τιμη απο τα αντιστοιχα porsche design των huawei.

Δεν έχει καμία σχέση το ένα με το άλλο. Η Porsche Design είναι οίκος με διάφορες συνεργασίες - αλλά πάνω απ'όλα δικά της προϊόντα και δίκτυο retail.

Επεξ/σία από dBpanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgosmcmc είπε

700 ευρω.. για ενα κινητο.. και η ιστορια επαναλαμβάνεται.. και θα συνεχίζει να επαναλμβανεται γιατι παντα θα υπαρχουν προβ... γκουχ γκουχ καταναλωτες που θα σκάνε τοσα (για ενα κινητο)

Μην ξεχνάς οτι οι πολυεθνικές εταιρείες δεν απευθύνονται στο πορτοφόλι του έλληνα καταναλωτή με μέσο όρο 700€ μισθό. Επίσης τί μπορώ να πω σε κάποιον που λέει... δεν πίνω δεν καπνίζω δεν ξοδεύω γενικά, ε θέλω βρε αδερφέ να κάνω και εγώ μία σπατάλη για την πάρτη μου, αφού τη μισή μέρα με το κινητό στο χέρι είμαστε.

Εγώ προσωπικά δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω ποτέ τόσα χρήματα για κινητό, αλλά γούστα και προτιμήσεις είναι αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, x_vagos_x είπε

Εντάξει, αλλά γιατί;

για να είναι αντ-αγωνιστικό το κινητό! 😛

btw ωραίες φώτο στο instagram, θα σε ακολουθήσω! :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

.... έχοντας πιάσει αρκετές συσκευές της oneplus στα χέρια μου (εκτός απο τις έκτακτες- ιδιαίτερες εκδόσεις) θεωρώ ότι σε όλους(τους χρήστες, αντίστοιχα) υπήρχε η ικανοποίηση απο την εμπειρία χρήσης στην καθημερινότητα (μπαταρία επαρκής ακόμα κ με έντονη χρήση-υποδειγματικό εργοτάξιο για multitasking κλπ) αλλά κ απο την σχέση απόδοσης-τιμης. (Συμπέρασμα κατά το διάλογο με πολλούς κατόχους-χρηστες-ιδιοκτήτες)

  Βέβαια, απο το 5/5T (για εμένα προσωπικά-απο τα 3/3Τ για την πλειοψηφία) κάπου άρχισε να το χάνει τιμολογιακα (ήταν το δυνατό της χαρτί-μαζι με τα Oxygen/Hydrogen-CyanogenMod OS) ...με αποτέλεσμα το "never settle" και το "flagship killer" moto πλέον να μπαίνουν στο χρονοντούλαπο της ιστορίας.... πολύ κρίμα! 

 

... κρίνω πάντα με τα εγχώρια δεδομένα κ  την εδώ (ελληνική) αγοραστική δύναμη κ φυσικά γνωρίζω ότι το market pool της bbk electronics, δεν απευθύνεται μόνο στην αγορά της Ελλάδας η της Κίνας κοκ.(αποδεικνύεται μάλιστα αφού πρώτα επιλέγεται η κυκλοφορία σε πιο "υγιείς" κ εύρωστες αγορές).

Επεξ/σία από TechnoState
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

700 ευρω.. για ενα κινητο.. και η ιστορια επαναλαμβάνεται.. και θα συνεχίζει να επαναλμβανεται γιατι παντα θα υπαρχουν προβ... γκουχ γκουχ καταναλωτες που θα σκάνε τοσα (για ενα κινητο)

Δηλαδή αν θεωρείς πρόβατο κάποιον που αγοράζει κινητό με τέτοια χαρακτηριστικά και τέτοια ποιότητα κατασκευής οι φουκαράδες που αγοράζουν Porche χαβαι και iphone πως πρέπει να τους θεωρείς? Μιλάμε ότι πρόσβαλες το 90% των Ελλήνων τώρα!
 

:D

29 λεπτά πριν, TechnoState είπε

.... έχοντας πιάσει αρκετές συσκευές της oneplus στα χέρια μου (εκτός απο τις έκτακτες- ιδιαίτερες εκδόσεις) θεωρώ ότι σε όλους(τους χρήστες, αντίστοιχα) υπήρχε η ικανοποίηση απο την εμπειρία χρήσης στην καθημερινότητα (μπαταρία επαρκής ακόμα κ με έντονη χρήση-υποδειγματικό εργοτάξιο για multitasking κλπ) αλλά κ απο την σχέση απόδοσης-τιμης. (Συμπέρασμα κατά το διάλογο με πολλούς κατόχους-χρηστες-ιδιοκτήτες)

  Βέβαια, απο το 5/5T (για εμένα προσωπικά-απο τα 3/3Τ για την πλειοψηφία) κάπου άρχισε να το χάνει τιμολογιακα (ήταν το δυνατό της χαρτί-μαζι με τα Oxygen/Hydrogen-CyanogenMod OS) ...με αποτέλεσμα το "never settle" και το "flagship killer" moto πλέον να μπαίνουν στο χρονοντούλαπο της ιστορίας.... πολύ κρίμα! 

... κρίνω πάντα με τα εγχώρια δεδομένα κ  την εδώ (ελληνική) αγοραστική δύναμη κ φυσικά γνωρίζω ότι το market pool της bbk electronics, δεν απευθύνεται μόνο στην αγορά της Ελλάδας η της Κίνας κοκ.(αποδεικνύεται μάλιστα αφού πρώτα επιλέγεται η κυκλοφορία σε πιο "υγιείς" κ εύρωστες αγορές).

Αυτό για να το πεις πρέπει πρώτα να βρεις άλλη συσκευή με τέτοια χαρακτηριστικά και ιδιαιτερότητα φθηνότερη από αυτό. Υπάρχει? Μάλλον όχι. Οπότε παραμένει κίλερ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, nero62 είπε

Δηλαδή αν θεωρείς πρόβατο κάποιον που αγοράζει κινητό με τέτοια χαρακτηριστικά και τέτοια ποιότητα κατασκευής οι φουκαράδες που αγοράζουν Porche χαβαι και iphone πως πρέπει να τους θεωρείς? Μιλάμε ότι πρόσβαλες το 90% των Ελλήνων τώρα!
 

:D

Αυτό για να το πεις πρέπει πρώτα να βρεις άλλη συσκευή με τέτοια χαρακτηριστικά και ιδιαιτερότητα φθηνότερη από αυτό. Υπάρχει? Μάλλον όχι. Οπότε παραμένει κίλερ...

.... κοίτα, θεωρώ ότι τώρα εξαργυρώνει το hype που έφτιαξε τα προηγούμενα χρόνια (μην ξεχνάς ότι κάποτε οι συσκευές τις κόστιζαν βαριά το 1/2 έναντι της τιμής άλλων κατασκευαστών/ ναυαρχίδων...για να μην πω, ντροπαλά το 1/3 κ υποστώ κανιβαλισμό)...

   αντιπαρέρχομαι στην νύξη σου κ θεωρώ ότι κάτι κινείται απο την μεριά της xiaomi (έχει το design-τα εξωτικά υλικά-την ποιότητα κατασκευής/βάσει τιμής πάντα κλπ) κ θέλω να δω ουσιαστική βελτίωση στο miui καθώς κ επιτέλους, να αποφέρει καρπούς η επένδυση της πάνω στον τομέα της φωτογραφίας (εκτός απο 2-3 εξαιρέσεις/συσκευές, εκεί "πονάει" πολύ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Atropos28 είπε

Μην ξεχνάς οτι οι πολυεθνικές εταιρείες δεν απευθύνονται στο πορτοφόλι του έλληνα καταναλωτή με μέσο όρο 700€ μισθό. Επίσης τί μπορώ να πω σε κάποιον που λέει... δεν πίνω δεν καπνίζω δεν ξοδεύω γενικά, ε θέλω βρε αδερφέ να κάνω και εγώ μία σπατάλη για την πάρτη μου, αφού τη μισή μέρα με το κινητό στο χέρι είμαστε.

Εγώ προσωπικά δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω ποτέ τόσα χρήματα για κινητό, αλλά γούστα και προτιμήσεις είναι αυτά.

Όπως το πες...γούστα!ο καθένας σκορπάει όπου κ Όπως θέλει τα λεφτά του 🤑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=GFqGRjXGluY

το απλο 6Τ είναι μια χαρά...αυτο...αν εχεις φτιαγμενο αυτοκινητο με νεον και ηχεια πισω..ναι παρτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...