Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με υπολογιστή

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και μερικές ημέρες μετά από τοποθέτηση κάρτας γραφικών όταν ανοίγω τον υπολογιστή ξεκινάει για 2 δευτερόλεπτα , κλείνει ξανά δείχνει να ξεκινάει κλείνει ξανά για να ξεκινήσει κανονικά στην τρίτη φορά  ! Ο υπολογιστής παίρνει ρεύμα από ένα πολυμπριζο το οποίο έχει διακόπτη και το κλείνω όταν δεν δουλεύει ο υπολογιστής ! Αυτό μου το κάνει την πρώτη φορά που θα το ανοίξω ,αν το κλείσω και το ανοίξω  ανοίγει κανονικά τι μπορεί να φταίει ? Μήπως να το αφήσω λίγο πριν πατήσω το κουμπί της έναρξης να γεμίσουν ρεύμα τα πηνία ?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, άφησέ το και λίγο πριν αλλά πέραν αυτού, η τροφοδοσία αρκεί; Ποιο τροφοδοτικό έχεις;

Επίσης, δοκίμασε με άλλο πολύπριζο ή καλύτερα απευθείας στην πρίζα γιατί μου έχει τύχει κάτι αντίστοιχο.

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ για την απαντηση !Έχω ένα 550 vatt η κάρτα γραφικών είναι η rx 550 παίρνει ρεύμα κατεύθυναν από την πλακέτα ,στο πλαίσιο που ρωτησα το τροφοδοτικό είναι οκ για αυτή την κάρτα

Επεξ/σία από korvax
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.