Προς το περιεχόμενο

Πως τα Seven spot υπάρχουν ακόμα;


MegalosVeziris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, HateMe said:

 κάτι αξίας 100 ευρώ, ενώ κανονικά έχει 50

Δεν είναι τόσο μεγάλες οι διαφορές..

Επίσης ο καθένας επιλέγει να ψωνίσει με διαφορετικά κριτήρια και έχει και διαφορετικές εμπειρίες απ το κάθε μαγαζί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλαγα μια μια προϊσταμένη για το εν λόγω θέμα. Ότι κάθε Σάββατο πάει βίντεο κλαμπ με τη κόρη της ή μόνη της και νοικιάζει 2-3 ταινίες για το σκ. Τη ρωτάω πως και δε κατεβάζετε και μου απάντησε ότι της αρέσει η όλη ιεροτελεστία, να χαζεύει τους τίτλους, να ψάχνει, να διαλέγει.

Περί ορέξεως λοιπόν. Θα τη πω εγώ θύμα? Αν αυτό γουστάρει, αυτό θα κάνει. Και θα υπάρχουν πολλοί εκεί έξω που θα τους αρέσει όλο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Edel είπε

Μίλαγα μια μια προϊσταμένη για το εν λόγω θέμα. Ότι κάθε Σάββατο πάει βίντεο κλαμπ με τη κόρη της ή μόνη της και νοικιάζει 2-3 ταινίες για το σκ. Τη ρωτάω πως και δε κατεβάζετε και μου απάντησε ότι της αρέσει η όλη ιεροτελεστία, να χαζεύει τους τίτλους, να ψάχνει, να διαλέγει.

Περί ορέξεως λοιπόν. Θα τη πω εγώ θύμα? Αν αυτό γουστάρει, αυτό θα κάνει. Και θα υπάρχουν πολλοί εκεί έξω που θα τους αρέσει όλο αυτό.

Δεν είναι θύμα όποιος δεν κατεβάζει ρε σύ! Μπορεί να το κάνει για διάφορους λόγους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Edel είπε

Μίλαγα μια μια προϊσταμένη για το εν λόγω θέμα. Ότι κάθε Σάββατο πάει βίντεο κλαμπ με τη κόρη της ή μόνη της και νοικιάζει 2-3 ταινίες για το σκ. Τη ρωτάω πως και δε κατεβάζετε και μου απάντησε ότι της αρέσει η όλη ιεροτελεστία, να χαζεύει τους τίτλους, να ψάχνει, να διαλέγει.

Περί ορέξεως λοιπόν. Θα τη πω εγώ θύμα? Αν αυτό γουστάρει, αυτό θα κάνει. Και θα υπάρχουν πολλοί εκεί έξω που θα τους αρέσει όλο αυτό.

Όταν τα βάλεις κάτω και δεις ότι φεύγει ένα 50ρικο το μήνα, ή 500 το χρόνο, ε δεν είσαι και πολύ έξυπνος αν τα δίνεις, ψιλοθυμα εισαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, MegalosVeziris είπε

Όταν τα βάλεις κάτω και δεις ότι φεύγει ένα 50ρικο το μήνα, ή 500 το χρόνο, ε δεν είσαι και πολύ έξυπνος αν τα δίνεις, ψιλοθυμα εισαι

Ενώ ας πούμε αν χαλάς 50 ευρώ τον μήνα σε καφέδες και ποτά το βράδυ (συνήθως είναι πολλαπλάσια) τότε δεν πειράζει. Ο καθένας έχει τα χόμπυ του. Εγώ προσωπικά ξέρω να κατεβάζω ταινίες από το ίντερνετ, αλλά και ταινίες νοικιάζω από το βίντεο κλαμπ, και σε σινεμά πηγαίνω. Σινεμά ειδικά πάω γύρω στις 5-6 φορές τον χρόνο τουλάχιστον, και χαλάω ένα 20άρικο την κάθε φορά.

Επεξ/σία από gokuthelegend
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, MegalosVeziris είπε

Όταν τα βάλεις κάτω και δεις ότι φεύγει ένα 50ρικο το μήνα, ή 500 το χρόνο, ε δεν είσαι και πολύ έξυπνος αν τα δίνεις, ψιλοθυμα εισαι

Τι να σου πω, καθένας  χαλάει εκεί που γουστάρει και τη βρίσκει, άρα είμαστε όλοι εν δυνάμει θύματα. Τεράστια κουβέντα θεωρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Edel said:

Τεράστια κουβέντα θεωρώ

Όχι και τόσο.. Αρχίζει και τελειώνει στο "ο καθένας χαλάει όπου γουστάρει" δεν χρειάζεται να ειπωθεί κάτι άλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ηθικο το θεμα,μην σφυριζετε αδιαφορα.Αν εσεις για παραδειγμα γραφατε ενα βιβλιο η κανατε μια ταινια που σας κοστισε χρονο και χρηματα,και το αγοραζε ενας και το εκανε ταναπου και το μοιραζε παντου τζαμπα η ακομα χειροτερα το μεταπωλουσε,δεν νομιζω να ησασταν πολυ ηρεμοι και ευγενικοι.Δεν το παιζω αγιος,αλλα οπως ειπε σε ενα βιντεο καποιος,αν ο ελληναρας μπορουσε να σπασει το vlc θα το σπαγε.Σπαει το office ενω υπαρχει τζαμπανταν και νομιμα το open office που κανει την ιδια δουλεια.Αντιστοιχα για ταινιες υπαρχει το netflix(αν και imho δεν εχει και πολυ μεγαλη ποικιλια),αλλα οπως ειπα δεν θα κατσω να σκασω και εγω,αν δεν εχει καποια ταινια θα την δω online.

Σε αυτα που διαφωνω καθετα ειναι στα αθλητικα γεγονοτα,εγω ρε φιλε δεν εχω χρονο να βλεπω καθε σκ και τεταρτες ποδοσφαιρο,θελω 4 κυριακες τον μηνα να δω την ομαδα μου και τελος.Γιατι με βαζεις να πληρωσω 30-40-50 ευρω το μηνα?Με υποχρεωνεις δηλαδη να παω να στριμωχτω μεσα σε μια καφετερια μεσα στην τσιγαριλα και την βαβουρα?Με τα λεφτα αυτα αγοραζω 4 εισητηρια για το γηπεδο(χωρις υπερβολη).Βαλε ρε οτε-νοβα μια κωλολειτουργια να μπορω να ''αγορασω'' ενα ματς 2-3 ευρω να το δω σαν ανθρωπας.Κυριολεκτικα με αναγκαζεις να μου βγαινει η ψυχη σε στριμακια με σαουδαραβικη περιγραφη,και χανεις και εσυ λεφτα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fastnq2 είπε

 

Σε αυτα που διαφωνω καθετα ειναι στα αθλητικα γεγονοτα,εγω ρε φιλε δεν εχω χρονο να βλεπω καθε σκ και τεταρτες ποδοσφαιρο,θελω 4 κυριακες τον μηνα να δω την ομαδα μου και τελος.Γιατι με βαζεις να πληρωσω 30-40-50 ευρω το μηνα?Με υποχρεωνεις δηλαδη να παω να στριμωχτω μεσα σε μια καφετερια μεσα στην τσιγαριλα και την βαβουρα?Με τα λεφτα αυτα αγοραζω 4 εισητηρια για το γηπεδο(χωρις υπερβολη).Βαλε ρε οτε-νοβα μια κωλολειτουργια να μπορω να ''αγορασω'' ενα ματς 2-3 ευρω να το δω σαν ανθρωπας.Κυριολεκτικα με αναγκαζεις να μου βγαινει η ψυχη σε στριμακια με σαουδαραβικη περιγραφη,και χανεις και εσυ λεφτα.

Το έβαλε μια εταιρεία διαβαζα τις προάλλες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 minutes ago, fastnq2 said:

Γιατι με βαζεις να πληρωσω 30-40-50 ευρω το μηνα?

Γιατί στην τιμή συμπεριλαμβάνονται όλα τα υπόλοιπα που εσύ για δικούς σου λόγους δν βλέπεις. Εσυ μπορεί να μην τα βλέπεις, αλλά αυτός τα πλήρωσε για να τα αποκτήσει, δν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου. Εκτος αν παρερμηνευσα κατι, οποτε μι σκουζι προκαταβολικα.

Ασε που αν βαλεις μονο τα αθλητικα παιζει να βγαινει και κατω απο 30ρι, με επιφυλαξη το γραφω

Επεξ/σία από Kostasspil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Γιατί στην τιμή συμπεριλαμβάνονται όλα τα υπόλοιπα που εσύ για δικούς σου λόγους δν βλέπεις. Εσυ μπορεί να μην τα βλέπεις, αλλά αυτός τα πλήρωσε για να τα αποκτήσει, δν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου. Εκτος αν παρερμηνευσα κατι, οποτε μι σκουζι προκαταβολικα.

Ασε που αν βαλεις μονο τα αθλητικα παιζει να βγαινει και κατω απο 30ρι, με επιφυλαξη το γραφω

Ναι λεω ας βαλουν επιλογη να μπορεις να πληρωνεις για να δεις ενα συγκεκριμενο ματς,ουσιαστικα προσβαση σε ενα καναλι για 2 ωρες για παραδειγμα..Για να καταφερω να κανω value for money το 30ρι πρεπει καθε σαββατοκυριακο να καθομαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ και να βλεπω απο β σκωτιας μεχρι παραγουαη.Ξερω οτι μπορουν να το κανουν γιατι παλαιοτερα η νοβα μαζι με το πρωτο θεμα σου εδιναν ενα κωδικο που εβλεπες ενα αθλητικο καναλι δωρεαν για 24 ωρες.Βεβαια κρατησαν τα στοιχεια μας και μας ζαλιζαν στα τηλεφωνα για προσφορες μετα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.Δηλαδη ποσο χειροτερα μπορει να ειναι αυτο που προτεινω απο το να ανοιξουν ολοι λαιβ στριμ και να εχουν συνδρομες μονο οι καφετεριες?

12 λεπτά πριν, MegalosVeziris είπε

Το έβαλε μια εταιρεία διαβαζα τις προάλλες

Μπηκα τωρα νοβα ονλαιν και εχει λεει ενα προγραμμα weekly pass 7.69 ευρω για μια βδομαδα, αλλα τζαμπα χαρηκα κατω κατω λεει  ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΠΑΤΡΙΔΑ οποτε ακυρο.Αν ειναι να μπω με vpn και να ειμαι μισος νομιμος μισος παρανομος αστο βραστο..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, fastnq2 είπε

Ναι λεω ας βαλουν επιλογη να μπορεις να πληρωνεις για να δεις ενα συγκεκριμενο ματς,ουσιαστικα προσβαση σε ενα καναλι για 2 ωρες για παραδειγμα..Για να καταφερω να κανω value for money το 30ρι πρεπει καθε σαββατοκυριακο να καθομαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ και να βλεπω απο β σκωτιας μεχρι παραγουαη.Ξερω οτι μπορουν να το κανουν γιατι παλαιοτερα η νοβα μαζι με το πρωτο θεμα σου εδιναν ενα κωδικο που εβλεπες ενα αθλητικο καναλι δωρεαν για 24 ωρες.Βεβαια κρατησαν τα στοιχεια μας και μας ζαλιζαν στα τηλεφωνα για προσφορες μετα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.Δηλαδη ποσο χειροτερα μπορει να ειναι αυτο που προτεινω απο το να ανοιξουν ολοι λαιβ στριμ και να εχουν συνδρομες μονο οι καφετεριες?

Μπηκα τωρα νοβα ονλαιν και εχει λεει ενα προγραμμα weekly pass 7.69 ευρω για μια βδομαδα, αλλα τζαμπα χαρηκα κατω κατω λεει  ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΠΑΤΡΙΔΑ οποτε ακυρο.Αν ειναι να μπω με vpn και να ειμαι μισος νομιμος μισος παρανομος αστο βραστο..

Τι καπνίζεις φίλε? Τι παράνομος εννοείς;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, MegalosVeziris said:

Τι παράνομος εννοείς;;;

Το προγραμμα που αναφερει λογικα ειναι για κατοικους εξωτερικου. Ε, αν μπεις απο Ελλαδα με vpn, δεν "παρανομεις"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MegalosVeziris είπε

Τι καπνίζεις φίλε? Τι παράνομος εννοείς;;;

Λεω,καλε μου φιλε,προσπαθησα μολις να δω αν μπορω να αγορασω το πακετο αυτο της νοβα,και ειδα οτι ειναι για κατοικους εξωτερικου,μιας και γραφει παρακολουθησε σαν να εισαι στην πατριδα,και επισης οταν προσπαθησα να κανω εγγραφη δεν ειχε σαν επιλογη χωρας την Ελλαδα,ενω ταυτοχρονα ειχε την γερμανια πανω πανω,τυπου ειναι η πιο συχνη επιλογη.Οποτε ο μοναδικος τροπος να παρεις το προγραμμα αυτο,ειναι να μπεις με vpn,ξενη ip κατα προτιμηση γερμανικη,να κανεις πληρωμη με ξενο μεσο και οχι ελληνικες καρτες γιατι υποτιθεται εισαι κατοικος εξωτερικου,και γενικοτερα να προσεχεις μην απο απροσεξια μπεις με την ελληνικη σου ip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...