Προς το περιεχόμενο

Η Puma επανακυκλοφορεί τα «έξυπνα» sneakers που είχε λανσάρει το 1986


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, CyanBlue said:

Αν περνούν από μια έγκριση, γιατί όχι?

Αν χρειάζεται να ασχοληθούν οι mods με τα news για να τα ελέγξουν/εγκρίνουν, γιατί να μην τα ποστάρουν μόνοι τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

14 ώρες πριν, ThReSh είπε

To ίδιο παπούτσι είναι αυτό στο link που έδωσες. Τα φορούσε ο Gary Payton.

Τα είχα πάρει το 1998 από το Chicago, δεν τα έχω πετάξει, αλλά τα είχα "λιώσει" στο μπάσκετ. :)

Το gary payton που λες εβγαινε ολο το κάλυμμα?

8 ώρες πριν, CyanBlue είπε

Όλα τα sneakers αν μείνουν (ακόμα και στα κουτιά τους με σακουλάκια σιλικόνης) πάνω από 4-6 χρόνια από την ημερομηνία κατασκευής τους, αποσυντίθεται η κόλλα. Έχω κλάψει για πολλά εμβληματικά ρετρο που είχα στη συλλογή μου... Έχει συμβεί σε NB, Nike, Adidas. Πονεμένη ιστορία. Αν το googlάρεις θα βρεις πολλές τέτοιες  περιπτώσεις.

Αν περνούν από μια έγκριση, γιατί όχι?

Υπαρχει καποιος τροπος να τα προστατεύσουμε? Τα συλεκτικα εννοώ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
29 minutes ago, Agony said:

Το gary payton που λες εβγαινε ολο το κάλυμμα?

Ναι, είναι αυτά που linkαρα και linkαρες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Agony είπε

Το gary payton που λες εβγαινε ολο το κάλυμμα?

Υπαρχει καποιος τροπος να τα προστατεύσουμε? Τα συλεκτικα εννοώ?  

Δυστυχώς, όχι. Είναι από τη φύση των υλικών. Πολυμερίζονται σε βάθος χρόνου και αποσυντίθενται. Είτε τα υλικά κατασκευής είτε η κόλλα που τα δένει. Ξέρω, πίκρα. :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, CyanBlue είπε

Δυστυχώς, όχι. Είναι από τη φύση των υλικών. Πολυμερίζονται σε βάθος χρόνου και αποσυντίθενται. Είτε τα υλικά κατασκευής είτε η κόλλα που τα δένει. Ξέρω, πίκρα. :-(

Σε ευχαριστώ . εμαθα και κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια προϊόντα έβγαιναν και βγαίνουν, όχι για πουλήσουν αλλά για να αναδείξουν την τεχνογνωσία της εταιρίας και να προκαλέσουν εντυπώσεις. Κοινώς φιγούρα δηλαδή, ώστε να βγουν λίγο πιο πάνω από τις υπόλοιπες. Όσο για το ίδιο το προϊόν, τους ενδιαφέρει να συντηρούν τις εντυπώσεις όσο γίνεται περισσότερο αφού κρίνουν ότι αποδίδει. Γι΄ αυτό και η δυσαναλογία διαφημιστικής πίτας με αναμενόμενο κέρδος. Κινήσεις μάρκετινγκ, εν τέλει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιες χρυσες εποχες ,το 85 ειχαμε και ψυχρο πολεμο στα ντουζενια του ,Ντισκο να παιζει παντου ,με Rocky Balboa IV που εδερνε τον ρωσο μποξερ και ολοι να κλαινε απο χαρα στα σινεμα που ο Ροκυ εριχνε μαπες στον Ρωσο ,οι αλλοι μισοι τα καλοκαιρια βλεπανε σαγονια του καρχαρια στα σινεμα και την επομενη δεν πατουσαν ποδι σε παραλια απο τον φοβο μην βγει το κτηνος ,και ο Ροναλντ Ρηγκαν ,Μαργκαρετ Θατσερ και Μιχαηλ Γκορμπατσοφ επαιζαν παγκοσμιο σκακι ως οι δυνατοτεροι Ηγετες στον πλανητη ....Ωραιες εποχες !!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...