Προς το περιεχόμενο

RTX 20series Turing thread (TU 102, TU 104, TU106)


aorus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το είδα απλά εξαρτάται τι θέλει ο καθένας...Αν είναι να την κλοκάρω τέρμα νομίζω από ένα σημείο και μετά είναι δυσανάλογο το κέρδος του o/c σε σχέση με θόρυβο/θερμοκρασίες 

Να είχε η MSI - 30€ θα ήταν ενδιαφέρουσα επιλογή 

Πάντως αρκετές 1660ti είναι σχετικά κρύες μάλλον λόγω χαμηλού TWP

Επεξ/σία από Inler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα που μπηκε στον κοπο να ενημερωσει τους υπολοιπους ο συμφορουμιτης που ρωτουσε για καρτα στην προηγουμενη σελιδα στο παρον θεμα για την επιλογη του για να μην συνεχιζουμε εμεις να προτεινουμε.

Δεν βαριεσαι,ειναι γνωστη η νοοτροπια του Ελληνα στις μερες μας.

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Παλι καλα που μπηκε στον κοπο να ενημερωσει τους υπολοιπους ο συμφορουμιτης που ρωτουσε για καρτα στην προηγουμενη σελιδα στο παρον θεμα για την επιλογη του για να μην συνεχιζουμε εμεις να προτεινουμε.

Δεν βαριεσαι,ειναι γνωστη η νοοτροπια του Ελληνα στις μερες μας.

Το έγραψε στο νήμα των amd καρτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Το έγραψε στο νήμα των amd καρτών.

Ναι και τι παει να πει αυτο?

Στο εδω θεμα δεν μπηκε να ρωτησει για καρτα γραφικων?Ακομα και αν δεν πηρε τελικα καποια απο τις Turing,δεν επρεπε να μπει να πει τελικα οτι αγορασε καρτα για να μην συνεχιζουν να του προτεινουν τσαμπα καρτες οι υπολοιποι?Γιατι σιγουρα δεν παρακολουθουν ολοι και τα δυο θεματα για να ξερουν τι γραφεται στο καθενα.

Δεν νομιζω οτι ειναι κατι το περιεργο αυτο που γραφω.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Ναι και τι παει να πει αυτο?

Στο εδω θεμα δεν μπηκε να ρωτησει για καρτα γραφικων?Ακομα και αν δεν πηρε τελικα καποια απο τις Turing,δεν επρεπε να μπει να πει τελικα οτι αγορασε καρτα για να μην συνεχιζουν να του προτεινουν τσαμπα καρτες οι υπολοιποι?Γιατι σιγουρα δεν παρακολουθουν ολοι και τα δυο θεματα για να ξερουν τι γραφεται στο καθενα.

Δεν νομιζω οτι ειναι κατι το περιεργο αυτο που γραφω.

Δε κοιμήθηκες όλο το βράδυ με την απορία δηλαδή?😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Halo MCC ανακοίνωση για PC αύριο..Πάμε ρε M$..Make PC gaming great again !

Αυτοι θα καταφέρουν το Master chief collection μεσω win store να πιανει ενα tb...... 

1 ώρα πριν, BabisTs είπε

Χαλαρά και εγώ.....

Έχεις division 2????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, μετά από σχεδόν 3 χρόνια συμβίωσης με την gigabyte gtx 1070 g1 από την παρασκευή και εγώ κάτοχος μιας giagabyte rtx 2080 gaming OC. Πρώτες εντυπώσεις, μεγάλες οι διαφορές!😊 Από ερασιτεχνικό overclock δείχνει να είναι μια χαρά στα core +140 memory +1100 με κατά την γνώμη μου πολύ καλές θερμοκρασίες.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...