Προς το περιεχόμενο

[ Μηχ.Πληκτρολόγιο ] HYPERX Alloy FPS Pro @44.95€ - MediaMarkt.gr - [ΤΕΛΟΣ]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, maxdore217 είπε

Το θέμα είναι γιατι μοιράζουν άκυρα.

αφου τους πηρα τηλεφωνο,αλλιως δεν θα μ εριχναν ποτε ακυρο,απλα θα περιμενα, μου ειπαν ηταν εκθεσιακα τα πληκτρολογια και τελειωσαν. τηρηθηκε σειρα προτεραιοτητας και οσοι πηραν πηραν. και οτι αποσυρθηκε γενικα σαν πληκτρολογιο.

Επεξ/σία από alexakos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexakos89 είπε

αφου τους πηρα τηλεφωνο,αλλιως δεν θα μ εριχναν ποτε ακυρο,απλα θα περιμενα, μου ειπαν ηταν εκθεσιακα τα πληκτρολογια και τελειωσαν. τηρηθηκε σειρα προτεραιοτητας και οσοι πηραν πηραν. και οτι αποσυρθηκε γενικα σαν πληκτρολογιο.

Από που να το πιάσω δλδ τώρα , ότι δεν έχουν ιδέα τι έχουν στο μαγαζί...απογραφή ποτέ ;  ( μια και εμένα το ίδιο μου είπαν για εκθεσιακό) 

ότι δεν κάνουν τον κόπο να ενημερώσουν το πελάτη όπως και θα έπρεπε δλδ , ότι σου λένε που σου λένε δικαιολογίες βγάζουν και βρόμες ότι αποσύρθηκε .

ή ότι έχουν σειρά προτεραιότητας!!! όλα λάθος φίλε ... και σκέφτομαι να χαλάσω την διάθεση μου άγιες μέρες και να πάω να τους κάνω τα μούτρα κρέας ή να τους αφήσω να χαρούν και να πω ότι έκανα μια καλή πράξη φέτος ; :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι εκθεσιακά ρε σεις, δικαιολογίες ψάχνουν, θα το ελέγξω σήμερα που θα παραλάβω.

Είχαν σε ΟΛΑ τα hyper x προϊόντα προσφορές όπως έγραψα πριν 2 σελίδες και δεν καταργήθηκε κανένα μοντέλο, μάλιστα έκανα όσο πιο γρήγορα μπορούσα εγγραφή την προσφορά για να προλάβουν όσοι περισσότεροι γινόταν. Δεν έχει βγει νεότερο Fps Pro ακόμη ή HyperX Alloy τελευταία εκτός του Alloy Fps RGB με Kailh switches.

 

Μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι παιδιά και να τους πιέζαμε καπως. ΕΚΘΕΣΙΑΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ καθώς δεν αναγραφόταν πουθενά!

8 ώρες πριν, elio_1 είπε

Ενημέρωση με sms στις 27/12, 20:28

Η παραγγελία σας δρομολογήθηκε και θα παραδοθεί έως 31/12.

Δεν είμαι εγγεγραμμένος στη media markt

Ακριβώς ίδια ώρα λάβαμε μήνυμα

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει και να εχουν δικιο και να εννοουν την νεωτερη σειρα Alloy Elite.

https://www.skroutz.gr/c/1866/Gaming_pliktrologia/m/26659/HyperX.html?o=hyperx+alloy

Αλλα το προβλημα σε αυτη την περιπτωση ειναι οτι ουτε αυτα εχουν.

Το να μου εχεις την πιο νεα σειρα και να κανεις ξεστοκαρισμα στην προηγουμενη εχει λογικη,φτανει μονο να την εχεις την νεα σειρα που εχει ηδη βγει.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Elite είναι παράλληλη έκδοση

Alloy 

•Fps, Fps RGB ,104 keys

Βασικό μοντέλο

•Fps Pro, 87 keys

•Elite, Elite RGB, 104+ keys +macros +media keys +wrist rest

premium σειρά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν κανα 2ωρο περασε ο κούριερ ( acs )

HTQGtxP.jpg?o=1

Πάντως μια στρώση με bubble wrap (πλαστικό με φυσαλίδες), έστω κατι για μια επιφανειακή προστασία έπρεπε να είχε. Με σακουλιτσα ήρθε 🤶

Φαίνεται "σφραγισμένο" με τις ταινίες πάνω. Ακόμα δεν το άνοιξα, εξάλλου μητρική ακόμη δεν εχω για να λειτουργήσει το pc. 

IMG_20181228_185535-1843x1037.jpg.5a30ecb2dbcf8b403ddc5afcee54905a.jpg

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έκανα παραγγελία στις 19/12 για παραλαβή απο κατάστημα και μόλις τώρα με πήραν τηλέφωνο να μου πουν οτι δεν μου ήρθε καποιο μήνυμα  γιατι υπήρχαν μόνο εκθεσιακά μοντέλα. Και πως αν θελώ μπορούν να μου δώσουν σε αυτή την τιμή εκθεσιακό...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, alex999 είπε

Απο το κατάστημα στο Σταθμός(City Gate) στη Θεσσαλονίκη

Αυτό το κατάστημα είναι ότι να'ναι.Σε προηγούμενη προσφορά με εκθεσιακό προϊόν  μου έδωσαν καινούργιο.Βεβαια έκαναν μιςη ώρα να βρουν την παραγγελία αλλά τεσπα.

ΥΓ:One salonica είναι πλέον :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε e-mail σήμερα και πήγα και παρέλαβα κανονικά. Ενώ μου είχαν πει τέλος και ότι ήταν εκθεσιακό. Σφραγισμένο το πληκτρολόγιο καινούργιο

Άντε βγάλε άκρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο και εγώ.

Καλά τους είχα πάρει και τηλ. εγώ γιατί μου έστειλαν ένα σκέτο ακυρωτικό και τα είχα πάρει μαζί τους .... λογικά πήραν προμηθευτή και βρήκαν τεμ. τελικά  ! Σκέφτηκαν γιατί να φάνε 10 αρνητικές τσάμπα. Λογικά όσοι πρόλαβαν και έκαναν παραγγελία θα το πάρουν .

Πρώτη εικόνα είναι πολύ καλή , δείχνει στιβαρό ωραίος φωτισμός όλα καλά ...είναι πρώτο μηχ. και έτσι με έχει ταράξει στα διπλά πλήκτρα ( που θα πάει θα το μάθω) ο ήχος πολύ ωραίος και όχι στον βαθμό να πεις ότι κάνει θόρυβο.  Ο Καιρός θα δείξει και πόσο αντέχει . 

ΥΓ. για κάποιο λόγο νόμιζα ότι είχε και μια extra usb όμως δεν έχει! ( με χάλασε λίγο αυτό ) γιατί θα ήταν πρακτικό για κανένα φλασάκι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...