Προς το περιεχόμενο

Ο Macaulay Culkin είναι ξανά «μόνος στο σπίτι» στη νέα διαφήμιση του Google Assistant


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτές τις ημέρες παίζει τρέιλερ της ταινίας, με σκηνή που δείχνει τον πιτσιρικά να ζητά πληροφορία απο τον Τράμπ στα νιάτα του. Εδώ είναι που ταιριάζει, οτι, οι κακές συναναστροφές μπορούν να καταστρέψουν το μέλλον σου!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε τσακαλε μακαρι να σε δουμε και σε καποια ταινια μελλοντικα. Παραμενεις η πρωτη μου επιλογη καθε Χριστουγεννα.

 

giphy.gif

giphy.gif

giphy.gif

 

 

1 λεπτό πριν, panman76 είπε

Αυτές τις ημέρες παίζει τρέιλερ της ταινίας, με σκηνή που δείχνει τον πιτσιρικά να ζητά πληροφορία απο τον Τράμπ στα νιάτα του. Εδώ είναι που ταιριάζει, οτι, οι κακές συναναστροφές μπορούν να καταστρέψουν το μέλλον σου!  :-)

5a7026bb1d000026006ad2e0.jpeg?cache=w6hy

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Agony είπε

Όταν εισαι αντιμέτωπος με καποιον που είναι , μαστουρομενος και προσπαθεις να μην χτυπισει εσενα και την οικογενεια σου , τοτε εσυ δωσε δευτερη ευκαιρια ,Εγω δεν δίνω .

Να θυμισω ποσο εγκλήματα εχουν γινει ετσι ? Ακομα και το  κοριτσακι προσφατα , που εφυγε από την ζωη .

Μεγαλο θεμα , και δεν είναι το site κατάλληλο  για αυτό . 

Ας χαρούμε μία φορά για κάτι θετικό χωρίς να το αναλύουμε περισσότερο και να βγάζουμε την μιζέρια μας.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κάθε σπίτι κρύβει τους δικούς του σταυρούς. Όσα ξέρει ο νοικοκύρης δεν ξέρει ο κόσμος όλος. Όσα κλείνει η πόρτα καθενός και πάμε παρακάτω...

Κινητό με 20GB/2TB ποτέ θα βγει;.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Ας χαρούμε μία φορά για κάτι θετικό χωρίς να το αναλύουμε περισσότερο και να βγάζουμε την μιζέρια μας.

Ενας ηταν προς το παρων...μη χαλαμε το κλιμα.

Τρομερη διαφημιση πουλαει απο μονη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλάει... και όταν πουλάει κάτι δεν έχει καμία σημασία αν είναι "ξαναζεσταμένο φαί" ή οι παιδικές κάλτσες από την ντουλάπα... Πουλάει κύριοι.

Μ αρέσει να "χρησιμοποιούν" τις αναμνήσεις μου για να μου δημιουργήσουν συναίσθημα... Όμως για κάτι ποιο σοβαρό και πιο ανθρώπινο. Όχι με τον ξενέρωτο Culkin...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Ας χαρούμε μία φορά για κάτι θετικό χωρίς να το αναλύουμε περισσότερο και να βγάζουμε την μιζέρια μας.

Ο συγκεκριμενος ηθοποιος παρολο που μεγαλος εκανε πολλες χαζομαρες δεν αναιρει το γεγονος οτι μικρος μας εχει χαρισει στιγμες γελιου συγκινησης και ζεστασιας. Το να λενε τετοια λογια καποιοι δεν ειναι σωστο. Ο καθενας μπορει να παρει το στραβο δρομο στη ζωη του δεν σημαινει οτι επειδη εκανε χαζομαρες στα 25 του να τον καταδικασουμε για μια ζωη.

Μόλις τώρα, nhzt είπε

Πουλάει... και όταν πουλάει κάτι δεν έχει καμία σημασία αν είναι "ξαναζεσταμένο φαί" ή οι παιδικές κάλτσες από την ντουλάπα... Πουλάει κύριοι.

Μ αρέσει να "χρησιμοποιούν" τις αναμνήσεις μου για να μου δημιουργήσουν συναίσθημα... Όμως για κάτι ποιο σοβαρό και πιο ανθρώπινο. Όχι με τον ξενέρωτο Culkin...

Με εναν γκουσγκουνη η μια jenna jameson θα ηταν καλυτερα λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Ας χαρούμε μία φορά για κάτι θετικό χωρίς να το αναλύουμε περισσότερο και να βγάζουμε την μιζέρια μας.

Εχεις δικιο.Λαθος μου, τα έσβησα. Χριστουγενιατικα ας κραταμε τα καλά.

Επεξ/σία από Agony
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zx1234r είπε

ΧΑΧΑΧΑΧΑ εξαιρετικά πανέξυπνη διαφήμιση! Τρομερή σύλληψη. Και μπράβο στον Κάλκιν που κατάφερε και επέστρεψε απο τα μαύρα χάλια στα οποία είχε πέσει.

Μόνος στο σπίτι......τρομερές αναμνήσεις απο τότε που είμασταν πιτσιρίκια και το βλέπαμε στην τηλεόραση. Αυτό και το Christmas Vacation και τους Griswolds.

Σωστός.. Ειδικά το national lampoon's christmas vacation είναι μακράν η καλύτερη Χριστουγεννιάτικη ταινία! Απίστευτο γέλιο! Αν και δεν είμαι καθόλου σινεφιλ, αυτή και όλες του Pink Panther & The Party (Peter Sellers) τις έχω αγοράσει σε blue ray! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ο συγκεκριμενος ηθοποιος παρολο που μεγαλος εκανε πολλες χαζομαρες δεν αναιρει το γεγονος οτι μικρος μας εχει χαρισει στιγμες γελιου συγκινησης και ζεστασιας. Το να λενε τετοια λογια καποιοι δεν ειναι σωστο. Ο καθενας μπορει να παρει το στραβο δρομο στη ζωη του δεν σημαινει οτι επειδη εκανε χαζομαρες στα 25 του να τον καταδικασουμε για μια ζωη.

Με εναν γκουσγκουνη η μια jenna jameson θα ηταν καλυτερα λες?

Απ ότι βλέπω, δεν κατάλαβες τι εννοώ, αλλά για σένα παίζει μόνο το πορνό... Άλλαξε χέρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nhzt είπε

Απ ότι βλέπω, δεν κατάλαβες τι εννοώ, αλλά για σένα παίζει μόνο το πορνό... Άλλαξε χέρι...

Προφανως και εβαλα σαρκασμο μιας και δεν καταλαβαινω τι εχει culkin και ειναι ξενερωτος. Τι θα ηθελες δηλαδη?

3 λεπτά πριν, lnwolfgr είπε

Τώρα το μόνο που μένει είναι ενα καινούριο home alone με τον Kevin να είναι αυτός ο πατέρας!!! 👍

Στα προτυπα των πρωτων 2 ομως. Το 4 5 δεν βλεπονται και το 3 αν και βλεπετε ευχαριστα δεν εχει καμια σχεση με τα πρωτα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Προφανως και εβαλα σαρκασμο μιας και δεν καταλαβαινω τι εχει culkin και ειναι ξενερωτος. Τι θα ηθελες δηλαδη?

Δες τον Culkin και το avatar σου και θα καταλάβεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...