Προς το περιεχόμενο

Η Apple επιβεβαίωσε ότι το λυγισμένο σασί ορισμένων iPad Pro, είναι φυσιολογικό


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Apple είναι η εταιρεία που σου πλασαρε ότι πρέπει να έχουμε όλοι μικρές οθόνες λίγων ιντων γιατί μέχρι εκεί φτάνει ο αντίχειρας του ανθρώπου Apple είναι η εταιρεία που σου είπε πως στο πανάκριβο κινητό της πρέπει να βάλεις θήκη γιατί ακουμπάς την κεραία με το χέρι και χάνει το wifi. Αpple είναι η εταιρεία που έβαλε γυαλίνη πλάτη στα κινητά της και σε κάθε πτώση έκλαιγες τα χρήματα σου. Apple η εταιρεία που σου είπε πως εσύ φταις που βάζεις το τηλέφωνο στην κ@λοτσεπη και παίρνει την φόρμα του ποπου σου. Apple είναι η εταιρεία σου έφτιαξε το home button και σε ψηφιακή μορφή γιατί το κανονικό ξεπατωνοταν. Apple ειναι η εταιρεία που σου κατάργησε το jack των ακουστικών για να σε βάλει να αγοράσεις ανταπτορα . Apple είναι η εταιρεία που σκέφτεται σε λίγο διάστημα να βγάλει δικαρτα τηλέφωνα μιας και κατάλαβε νωρίς τις ανάγκες της αγοράς. Αpple είναι η εταιρεία που μείωσε την παραγωγή του τελευταίου της πανάκριβου μοντέλου γιατί ήταν υπεραισιόδοξη στην κατάναλωση σανό των απανταχού fanboys...

  • Like 11
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 345
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
6 minutes ago, th3ofilos said:

Φιλε κατεχεις τιτλο στο insomnia.gr δεν εισαι απλο μελος...

Η ιδιότητα εδώ δεν αλλάζει τις απόψεις και τις σκέψεις μου. Σε αντίθεση με όλους τους άλλους που κρύβονται και βγάζουν τα απωθημένα τους πίσω από ανώνυμα nicks. 

Το ότι με αφορμή την apple και την κάθε Apple, βρίσκουν κάποιοι ευκαιρία να βγάλουν από μέσα τους όλη τη σκατοψυχίαση τους, είναι κάτι που χρειάζεται άλλη προσέγγιση πιο επιστημονική και ίσως ιατρική. 

Δεν αφορά εσένα αυτό, απλά μου έκανες πάσα. 

Όταν κάποιος δεν είναι ικανός να συζητήσει, να πει τις απόψεις του και να διαφωνήσει σαν ...άνθρωπος, δεν μπορεί να διαμαρτύρεται μετά πως τον φιμώνουν ή τον μπανάρουν. 

Μεγαλα παιδιά είμαστε. :) 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχέτως αν είναι ελάχιστα ή όχι τα iPads που έχουν στραβώσει, ασχέτως του αν έχουν στραβώσει λίγο ή πολύ, το να βγαίνει η apple και να λέει ότι είναι φυσιολογικο(εφόσον ισχύει και δεν πρόκειται για κακή μετάφραση-clickbait άρθρο κλπ) είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, th3ofilos said:

Οχι φιλε μου δεν αγοραζω προιοντα της Apple !

🤩🤩

Αλλά να σχολιάζεις ξέρεις χωρίς να έχεις κάποιο προϊόν της συγκεκριμένης εταιρίας και ως συνεπάγεται εμπειρία χρήσης...

Ahhhhh I seeeeeee, ooo-kay!!! 

Είσαι η κλασική περίπτωση 9 στους 10 που εκφέρουν γνώμη και έχουν άποψη σε κάθε topic που αφορά τα Apple προϊόντα εδώ μέσα!

 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billdanos είπε

Η ιδιότητα εδώ δεν αλλάζει τις απόψεις και τις σκέψεις μου. Σε αντίθεση με όλους τους άλλους που κρύβονται και βγάζουν τα απωθημένα τους πίσω από ανώνυμα nicks. 

Το ότι με αφορμή την apple και την κάθε Apple, βρίσκουν κάποιοι ευκαιρία να βγάλουν από μέσα τους όλη τη σκατοψυχίαση τους, είναι κάτι που χρειάζεται άλλη προσέγγιση πιο επιστημονική και ίσως ιατρική. 

Δεν αφορά εσένα αυτό, απλά μου έκανες πάσα. 

Φιλε το να κατεχεις τιτλο Super Moderator στο insomnia.gr η διαγωγη σου στα threads και το υφος που γραφεις κρινεται, το θεμα ποιο ειναι τωρα, που ισχυει γενικα στην Ελλαδα, οταν βγανεις σε therads και γραφεις τετοια πραγματα κρινεσαι πρωτα σαν Super Moderator και μετα σαν Bildanos, το οτι κρινεσαι σαν Super Moderator παιρνει και το insomnia.gr η μπαλα... Αν γρaφω εγω τετοια πραγματα, κλαιν μαιν, τρωω ενα μπαν και τα αλλα μελη κραζουν μονο εμενα, σε εσενα ομως, τα μελη θα κραξουν πρωτα το insomnia.gr και μετα εσενα σαν Bildano, για αυτο σου λεω μπες απο εναν δευτερο λογαριασμο και γραψε οτι θες να γραψεις, σαν συμβουλη αυτο...

Παμε τωρα παρακατω, αν εμπαινες απο εναν δευτερο λογαριασμο και εγραφες αυτα που εγραφες θα ειχες περισσοτερες πιθανοτητες να ετρωγες μπαν.

Επεκτεινουμε τον συλλογισμο μας, o Bildanos χρησιμοποιει τον τιτλο που του εχει δωθει απο το Insomnia.gr για να εκφραζει καταχρηστικα τις αποψεις του και να το τρολαρει...

2 λεπτά πριν, Dr.Fuzzy είπε

Αλλά να σχολιάζεις ξέρεις χωρίς να έχεις κάποιο προϊόν της συγκεκριμένης εταιρίας και ως συνεπάγεται εμπειρία χρήσης...

Ahhhhh I seeeeeee, ooo-kay!!! 

Είσαι η κλασική περίπτωση 9 στους 10 που εκφέρουν γνώμη και έχουν άποψη σε κάθε topic που αφορά τα Apple προϊόντα εδώ μέσα!

Φιλε μου εχω αναφερθει προηγουμενος οτι μου εχει χαριστει Iphone 6 plus 128gb και το πασαρα στην μανα μου... τωρα αν εσυ δεν ξερεις να διαβαζεις και δεν ξερεις την διαφορα του αγοραζω με το μου το χαρισαν ειναι δικο σου προβλημα...

  • Like 8
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, th3ofilos said:

Φιλε μου εχω αναφερθει προηγουμενος οτι μου εχει χαριστει Iphone 6 plus 128gb και το πασαρα στην μανα μου... τωρα αν εσυ δεν ξερεις να διαβαζεις και δεν ξερεις την διαφορα του αγοραζω με το μου το χαρισαν ειναι δικο σου προβλημα...

Ευχαριστώ που επιβεβαιώνεις αυτό που έγραψα!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Dr.Fuzzy είπε

Ευχαριστώ που επιβεβαιώνεις αυτό που έγραψα!

Στο ξαναλεω γιατι δεν ξερεις να διαβαζεις, μου χαρισαν iphone, το λειτουργισα-δεν με βολεψε-το εδωσα στην μανα μου. 

11 λεπτά πριν, Dr.Fuzzy είπε

Αλλά να σχολιάζεις ξέρεις χωρίς να έχεις κάποιο προϊόν της συγκεκριμένης εταιρίας και ως συνεπάγεται εμπειρία χρήσης...

Ahhhhh I seeeeeee, ooo-kay!!! 

Είσαι η κλασική περίπτωση 9 στους 10 που εκφέρουν γνώμη και έχουν άποψη σε κάθε topic που αφορά τα Apple προϊόντα εδώ μέσα!

Τωρα αν κολας στο "εχεις" ή στο "ειχες" που κανονικα επρεπε να γραψεις, ναι εχεις δικιο, τωρα πλεον δεν εχω...

Επεξ/σία από th3ofilos
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 minutes ago, th3ofilos said:

Στο ξαναλεω γιατι δεν ξερεις να διαβαζεις, μου χαρισαν iphone, το λειτουργισα-δεν με βολεψε-το εδωσα στην μανα μου. 

Τωρα αν κολας στο "εχεις" ή στο "ειχες" που κανονικα επρεπε να γραψεις, ναι εχεις δικιο τωρα δεν εχω...

yada yada and ad hominen mode! 

Καλά κάνεις ρε παιδί μου που δεν σου αρέσουν και εμάς επίσης που μας αρέσουν!

 

Επεξ/σία από Dr.Fuzzy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να ρωτήσω κάτι αυτούς που δέχονται το ελάττωμα επειδή ...έτσι μας λέει η apple.
ΑΝ το αγοράσετε και το βγάλετε από το κουτί και είναι λυγισμένο, αυτό το "απειροελάχιστο", η ακόμα καλύτερα αν μετά τις 15 μέρες αποκτήσει μια "απειροελάχιστη" παραμόρφωση και πάτε να το βάλετε σε μια θήκη και δεν μπαίνει καλά ή δεν κουμπώνει τελείως ή αφήνει λίγο κενό, δεν θα σας πιάσει τρέλα να ξέρετε ότι έχετε πληρώσει ένα σκασμό λεφτά και το "τέλειο" αυτό προϊόν ...αφήνει κενό στην ίδια του τη θήκη ???
Η μήπως είστε τίποτα ανώμαλοι που δεν έχετε OCD ??? 😁😁

 

ΥΓ. Πως σας φαίνεται που η πρώτη σκέψη μόλις το ξεπακετάρετε θα είναι ρίξετε και μια κλεφτή ματιά μήπως και.....🍌 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
17 minutes ago, th3ofilos said:

Φιλε το να κατεχεις τιτλο Super Moderator στο insomnia.gr η διαγωγη σου στα threads και το υφος που γραφεις κρινεται, το θεμα ποιο ειναι τωρα, που ισχυει γενικα στην Ελλαδα, οταν βγανεις σε therads και γραφεις τετοια πραγματα κρινεσαι πρωτα σαν Super Moderator και μετα σαν Bildanos, το οτι κρινεσαι σαν Super Moderator παιρνει και το insomnia.gr η μπαλα... Αν γρaφω εγω τετοια πραγματα, κλαιν μαιν, τρωω ενα μπαν και τα αλλα μελη κραζουν μονο εμενα, σε εσενα ομως, τα μελη θα κραξουν πρωτα το insomnia.gr και μετα εσενα σαν Bildano, για αυτο σου λεω μπες απο εναν δευτερο λογαριασμο και γραψε οτι θες να γραψεις, σαν συμβουλη αυτο...

Παμε τωρα παρακατω, αν εμπαινες απο εναν δευτερο λογαριασμο και εγραφες αυτα που εγραφες θα ειχες περισσοτερες πιθανοτητες να ετρωγες μπαν.

Επεκτεινουμε τον συλλογισμο μας, o Bildanos χρησιμοποιει τον τιτλο που του εχει δωθει απο το Insomnia.gr για να εκφραζει καταχρηστικα τις αποψεις του και να το τρολαρει...

Το αφήνω αυτό εδώ μόνο και μόνο για να δουν όλοι τα συμπεράσματα που βγάζετε εδώ μέσα...

Η ιδιότητα του mod εδώ έχει να κάνει με την προστασία του insomnia και των μελών από χρήστες που -μεταξύ άλλων- προσβάλλουν τους άλλους βρίζοντας, απειλώντας, κλπ κλπ. 

Το ότι διαφωνείς με τις απόψεις μου δεν είναι κάτι κακό, αρκεί να μπορείς να διαφωνείς χωρίς να βρίζεις ή να προσβάλλεις.

Κανεις δεν τιμωρήθηκε στο insomnia επειδή είχε διαφορετική άποψη από τους άλλους. Πριν πατήσετε το submit, διαβάστε ξανά και ξανά όσα γράψατε και θα καταλάβετε μόνοι σας αν το μήνυμα αυτό πρέπει να αφαιρεθεί ή όχι...

Η κατάχρηση που λες με κάνει να πιστεύω πως δεν ξέρεις τι ακριβώς σημαίνει σαν έννοια...

Ο άλλος ας πούμε πριν που έμπαινε ταυτόχρονα και σαν ...κοπελια με δεύτερο nick είχε απλά σκοπό να κάνει το κομμάτι του, να με βρίσει, κλπ κλπ. Δεν παίζω τέτοια αρρωστημένα παιχνίδια ούτε και πάσχω από σχιζοφρένεια για να διατηρώ διαφορετικούς λογαριασμούς με διαφορετικούς χαρακτήρες και απόψεις. 

17 χρόνια εδώ μέσα, δεν άλλαξα ποτέ nick και υπογράφω τα άρθρα που γράφω (όταν δεν βαριέμαι) με το ονοματεπώνυμο μου. 

Δεν θα συζητήσω εδώ ξανά public για θέματα που αφορούν τη διαχείριση κλπ. 

  • Like 3
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Dr.Fuzzy είπε

Αλλά να σχολιάζεις ξέρεις χωρίς να έχεις κάποιο προϊόν της συγκεκριμένης εταιρίας και ως συνεπάγεται εμπειρία χρήσης...

Ahhhhh I seeeeeee, ooo-kay!!! 

Είσαι η κλασική περίπτωση 9 στους 10 που εκφέρουν γνώμη και έχουν άποψη σε κάθε topic που αφορά τα Apple προϊόντα εδώ μέσα!

Παμε τωρα να το κανουμε λιανα και αυτο, επειδη στην Ελλαδα για να καταλαβαινουν καποιοι καποια πραγματα πρεπει να τα σπαμε τελειως σε κομματια...

Το οτι δεν εχω τωρα καποιο προϊόν της συγκεκριμένης εταιρίας αλλα ειχα παλια δεν συνεπάγεται οτι δεν εχω εμπειρία χρήσης, εκτος και αν δεν ξερεις να διαβαζεις και δεν ξερεις τι σημαινουν οι ελληνικες λεξεις.

Μόλις τώρα, Dr.Fuzzy είπε

yada yada...Καλά κάνεις που δεν σου αρέσουν και εμείς επίσης που μας αρέσουν!

Το οτι δεν μαρεσουν εμενα δεν παει να πει οτι δεν αρεσουν εσενα, ειναι καθαρα υποκειμενικο, αλλα καποια αλλα ειναι αντικειμενικα...

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...