Προς το περιεχόμενο

Η Apple επιβεβαίωσε ότι το λυγισμένο σασί ορισμένων iPad Pro, είναι φυσιολογικό


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Και σε λίγο θα κλειδωθεί και αυτό το topic μέχρι το επόμενο που θα περιέχει πάλι τις ίδιες συζητήσεις και αναλύσεις κλπ κλπ... 

bill το δικό μου το ξέρω ότι είναι και θα φάει ντιλιτ, δεν θα παραπονεθώ αν το κάνεις και τώρα, αλλά σορρυ δεν άντεξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 345
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
6 minutes ago, Oscar_Mike said:

bill το δικό μου το ξέρω ότι είναι και θα φάει ντιλιτ, δεν θα παραπονεθώ αν το κάνεις και τώρα, αλλά σορρυ δεν άντεξα

Και πάλι όμως δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να φτάσουμε σε αυτούς τους χαρακτηρισμούς για να δηλώσουμε πως διαφωνούμε σε κάτι... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Τα ίδια ακριβώς κάνουν και στο νήμα για τις NVIDIA Turing, κόμπλεξ και μίσος επειδή δεν φτάνει η τσέπη τους να αγοράσουν RTX κάρτα..Τα ίδια γίνονται και στα θέματα με Apple. Δυστυχώς οι φτωχομπινέδες(Όχι φτωχός που δεν έχει, αλλά φτωχομπινές που βγάζει κόμπλεξ και κακία για κάτι που δεν μπορεί να αποκτήσει) ζουν ανάμεσά μας..

Το να θεωρούν ότι δεν αξίζουν τα φράγκα τους δε σου πέρασε από το μυαλό ε;

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, billdanos είπε

Και σε λίγο θα κλειδωθεί και αυτό το topic μέχρι το επόμενο που θα περιέχει πάλι τις ίδιες συζητήσεις και αναλύσεις κλπ κλπ... 

Spoiler

ε το ξεκίνησε πρώτος! και μερικοί μόνο αν τους βάλεις στη θέση που βάζουν τον απέναντι τους, καταλαβαίνουν...

Επεξ/σία από Oscar_Mike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, overpower είπε

@atheatos τώρα βοηθάει και το ινσομνια στο να πέσει η τιμή του μπας και το αντέξει η τσέπη σου 😏

Θα βαλω αγγελία για ζητηση στραβωμένου ipad pro 2018 cellular 11".

ηδη ειμαι στην επιλογη του χρωματος της θηκης, κατι που εχω κανει   σε όλα τα ipad πριν τα αγορασω.😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Το να θεωρούν ότι δεν αξίζουν τα φράγκα τους δε σου πέρασε από το μυαλό ε;

Ποιοι αυτοί που στήνονται στις ουρές για μέρισμα ; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, Oscar_Mike είπε

επίκληση στον εαυτό σου και στα χρόνια συμμετοχής;;; χαχαχααχαχα

τώρα αν είσαι τελείως μαλάκας και εσύ, και πρέπει να ρίξω το επίπεδο της συζήτησης στο δικό σου, για να σου δώσω να καταλάβεις ότι αν ο αδελφός σου, η αδελφή σου, η γυναίκα σου κλπ ΔΕΝ είναι στραβοί ή μαλακισμένοι αν το ταμπλετ που αγόρασαν παρουσιάσει το πρόβλημα μετά τις 14 μέρες, θα το ρίξω.

αν αντί να ειρωνεύεσαι διάβαζες μερικές σελίδες πίσω θα καταλάβαινες ότι κάποιος από τους παραπάνω θα μπορούσε να είναι στη λίστα με τους μαλάκες και στραβούς που λες (εκτός και αν έχεις τέτοια άποψη γι αυτός).

προτιμάς να πεις κάποιον στραβό και μαλάκα που δεν είδε/δεν του στράβωσε πριν τις 14 μέρες, τόση ανάγκη να υπερασπιστείς μια πολυεθνική; ελπίζω τουλάχιστον να σου κόβει τσεκ

υ.γ. μην κάνεις τον κόπο να απαντήσεις, δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου γιατί στο επόμενο μου ποστ θα φάω μπαν, και βλέπεις με νοιάζει γιατί εχω περισσότερα χρόνια από εσένα στο φόρουμ

υ.γ.2 μου αρέσει που το έγραψες "μλκας"! να ξέρεις είσαι το ίδιο τραγικός με αυτούς που λένε πρόβατα όσους αγοράζουν ένα προϊόν που γουστάρουν και με αυτός που ρίχνουν κατάρες για αρρώστιες στο @billdanos

Εγω μιλησα γενικα οχι προσωπικα η νομιζεις οτι δεν μπορω να το κανω...και συνεχιζω να πιστευω οτι αν καποιος δεν μπορει να δει κατι τοσο οφθαλμοφανες υπαρχει προβλημα...

Και καλο ειναι να σβηστουν τα ποστ που αναφερονται σε συγγενικα προσωπα.

Επεξ/σία από ScorpioX777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι γενικα οι προσδοκιες σας σαν καταναλωτες εχουν πεσει παρα πολυ χαμηλα για να δεχεστε αδιαμαρτυρητα τετοιες συμπεριφορες. Στην τελικη η καθε εταιρια θελει τα λεφτα μας,  αντικειμενικα δεν μπορει χωρις αυτα, ενω εμεις που τα διαθετουμε μπορουμε και χωρις αυτο το προϊον, με εξαιρεσεις τους βηματοδοτες, τις φιαλες οξυγονου κλπ κλπ. Αρα δεν κανει κακο το εμπαργκο σε ολες αυτες τις εταιριες μεχρι να στρωσουν λιγακι χαρακτηρα. Απλη λογικη, κανω λαθος; Θες τα λεφτουδακια μου; θα τα παρεις αν κανεις κατι σωστα αππ το πρωτο που θα βγει απο την γραμμη παραγωγης ως το τελευταιο. Δεν μπορεις να κανεις κατι σωστα; παιρνεις τα φρυδια μου μεχρι να βγαλεις κατι σωστο απο το α ως το ω. Καπως ετσι πρεπει να παει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Εγω μιλησα γενικα οχι προσωπικα

και συνεχίζω και εγώ λέγοντας σου ότι τα "τωρα εαν εισαι...και δεν μπορεις...ας προσεχες." δε δηλώνουν κάτι γενικό, αλλά κάτι ειδικό.

το "πιστευω οτι αν καποιος" που γράφεις εκ των υστέρων ναι είναι γενικό.

όχι για να ξέρουμε και τι λέμε...

και συνεχίζω πάλι, "αν καποιος δεν μπορει να δει κατι τοσο οφθαλμοφανες" για να πω για τελευταία φορά ότι μπορεί να μην είναι παραμορφωμένο από το κουτί, αλλά να γίνει μετά τις 14 μέρες για διάφορους λογούς που έχουν αναφερθει, συν άλλους τόσους.

εγώ δεν θα το άλλαζα, ή αν μου το έβγαζε μετά τις 14 δε θα με ένοιαζε  το είπα και χτες, άλλον θα τον ένοιαζε

15 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

η νομιζεις οτι δεν μπορω να το κανω

ποσώς με ενδιαφέρει το τι μπορείς να κάνεις.

οβερ & αουτ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια iPad είχαν αυτό το θέμα. Κάποια. 

Μπορείς μέσα σε 14 μέρες να το γυρίσεις και να πάρεις άλλο. 

Για τα troll βέβαια αυτό είναι ψιλά γράμματα. 

Άνθρωποι που έτσι κι αλλιώς δεν έχουν iPad pro γέμισαν πάλι 20σελιδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οτι ισχυει για τους αλλους ισχυει και για σενα Μαργαριτα. Ολοι μας ειπαμε τις αποψεις μας χωρις να μας ζητηθει.Το σχολιακι σου ομως για την κτηση ή μη του προιοντος ακαιρο ακυρο και ατοπο.

Επεξ/σία από PillShovel
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, PillShovel είπε

Οτι ισχυει για τους αλλους ισχυει και για σενα Μαργαριτα. Ολοι μας ειπαμε τις αποψεις μας χωρις να μας ζητηθει.Το σχολιακι σου ομως για την κτηση ή μη του προιοντος ακαιρο ακυρο και ατοπο.

Το σχολιακι μου ξέρω πολύ καλά που απευθύνεται και το ξέρουν και τα τρολ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, margaritagr είπε

Άνθρωποι που έτσι κι αλλιώς δεν έχουν iPad pro γέμισαν πάλι 20σελιδες.

Μαργαρίτα σορρυ αλλά δεν είναι ούτε τρολλάρισμα ούτε το forum απαιτεί απόδειξη αγοράς ipad για να γράψει κάποιος με επιχειρήματα (σωστά ή λάθος) για ένα παιδικό κατασκευαστικό λάθος.

Δηλαδή όσοι κατέχουν ipad μπορούν να μιλήσουν αλλά όσοι είναι στον τομέα της τεχνολογίας υλικών πχ, όχι;

Για τις 14 μέρες τα έχουμε πει! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...