Προς το περιεχόμενο

Hisense H55U7A 55" στα 489 [ΤΕΛΟΣ]


teo466

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την εχω περιπου ενα εξαμηνο (τοτε την ειχα παρει περιπου 400€ πανω, τα οποια τωρα με αυτο δε ξερω αν πρεπει να τα κλαψω λιγο) 

Στα της ουσιας, προκειται για μια καλη τηλεοραση. Αν και δεν εχω αλλη εμπειρια με 4k. Ειναι καλα τα χρωματα της, το μενου για καποιο λογο για λιγο καιρο δεν εμπαινε στο youtube αλλα πλεον λειτουργει και παλι κανονικα. Ο ηχος της ειναι καλος και δυνατος. Το panel της ειναι VA, και 120hz. Τοτε την ειχα δει διπλα σε καποια μοντελα samsung και μπορω να πω οτι ηταν καλυτερη, ποσο μαλλον τωρα.

Γενικα θα τη συστηνα για καποιον που ενδιαφερεται για 4k. Μονο αρνητικο, μεγαλο σχετικα input lag (αν και δε ξερω ποσο εχει με το gaming mode της) οποτε ισως να μη κανει τοσο για gaming. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, teo466 είπε

η εικονα της στα καναλια της digea υποφερτη ή χαλια.

Δε παρακολουθω digea η αληθεια ειναι, κυριως βλεπω ταινιες/netflix (το κουμπι netflix ολα τα λεφτα!). Παρολαυτα ακομα και με full hd μια χαρα εδειχνε στα 3m που βλεπω εγω. Χαμηλοτερες αναλυσεις μαλλον δε θα τις προτεινα. Αλλα σε αυτο δε φταιει η τηλεοραση

Επεξ/σία από Hellwarrior
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Hellwarrior είπε

Δε παρακολουθω digea η αληθεια ειναι, κυριως βλεπω ταινιες/netflix (το κουμπι netflix ολα τα λεφτα!). Παρολαυτα ακομα και με full hd μια χαρα εδειχνε στα 3m που βλεπω εγω. Χαμηλοτερες αναλυσεις μαλλον δε θα τις προτεινα. Αλλα σε αυτο δε φταιει η τηλεοραση

Η τβ φταίει που δεν μπορει να κανει καλο upscaling. 

Αλλα σε αυτα τα λεφτα ειναι τίμια ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O κωτσος στο mall την εχει διπλα διπλα με την samsung που βαζει προσφορα το e-shop.Η διαφορα ειναι χαωδης στην εικονα.Οποτε αν αξιζει η samsung στα αυτα τα λεφτα,αυτη αξιζει 100 φορες πανω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την έχει δοκιμάσει κανείς με κονσόλα? 

Γιατί ψάχνω το input lag  σε game mode αλλά δεν  το βρίσκω 

Επεξ/σία από xristos_2011
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλη περιπτωση φαινεται.

Αν την συγκρινουμε  με την Sony KD55XF7596 και την Samsung UE55NU7472 η διαφορα ειναι χαοτικη υπερ της Σονυ?

Αν εχει καποιος αποψη.

Επεξ/σία από Dolla Bill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ειναι καλη τηλεοραση.

Αλλα για μενα 55 ειναι πλεον πολυ λιγες

Εχω 50, και η επομενη θα ειναι μαλλον 75 τουλαχιστον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ουσια ειναι οτι δε μπορεις να τη βαλεις στο καλαθι εδω και λιγη ωρα.....( οι προσφορες τους φετος σε μετριμενα κομματια εχουν καταντησει ανυποφορες.....τι πολιτικη ειναι αυτη δεν καταλαβαινω πραγματικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχώς που ειναι μοδα να μεγαλωνουν οι ιντσες σε ολα , με βολευει αφανταστα τωρα που η πρεσβυωπία μου χειροτερεύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...