Προς το περιεχόμενο

Hisense H55U7A 55" στα 489 [ΤΕΛΟΣ]


teo466

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, generalb31 είπε

οι προσφορες τους φετος σε μετριμενα κομματια εχουν καταντησει ανυποφορες.....τι πολιτικη ειναι αυτη δεν καταλαβαινω πραγματικα

Συντηρούνται "ψηλά" στη δημοσιότητα και τα φόρουμ και καλλιεργούν προφίλ μαγαζιού με ¨προσφορές".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
50 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Τελος κιολας...??

Το εβαλα στον τιτλο, να ειμαστε καλα να την θυμομαστε και αυτη την "υπερπροσφορα"! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αναγκαστουμε να γυρισουμε στον παλιο τροπο αγορας και μεις (τα λεφτα στην τσεπη-καρτα) και βολτα σε ολους και οποιος την αφησει οικονομικοτερα κερδιζει!! Παντως ειναι γελοιο να θες να αγορασεις-να τους δωσεις τα λεφτα σου και αυτοι να παιζουν με τη νοημοσυνη μας !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από εδώ μέσα έφυγαν τα κομμάτια άσχετα που δεν μιλάνε μερικοί καθόλου ( μπορεί πχ ο άλλος να έχει μαγαζί της κακίας ώρας τον χαλάει να βγάλει ένα 50ρικο αέρα.)

Όπως είπε και κάποιος άλλος στο mall είναι δίπλα με την sammy της προσφοράς ( όντος καλύτερη η του θέματος και με 120hz ) 

Δυνατή τιμή ! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι να το δεχτουμε οτι καποιοι το εκαναν για να βγαλουν χαρτζιλικι.....ο κωτσος ποσα κομματια εχει για διαθεση???? 10...20...?? δεν ειχε σημανση για περιορισμενα κομματια! Ειναι πολιτικη πονηριας( να το πω κοσμια) των καταστηματων.....κοροιδια φορα παρτιδα....κοιτα κανουμε και προσφορες αλλα αφου δεν προλαβαινετε καλα να παθαιτε και πληρωστε τωρα υπεραξια στα αλλα κομματια που τυχαινει να εχουμε σε  stock κοροιδα....εγω ετσι το βλεπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
15 λεπτά πριν, maxdore217 είπε

Παιδιά από εδώ μέσα έφυγαν τα κομμάτια άσχετα που δεν μιλάνε μερικοί καθόλου ( μπορεί πχ ο άλλος να έχει μαγαζί της κακίας ώρας τον χαλάει να βγάλει ένα 50ρικο αέρα.)

Όπως είπε και κάποιος άλλος στο mall είναι δίπλα με την sammy της προσφοράς ( όντος καλύτερη η του θέματος και με 120hz ) 

Δυνατή τιμή ! 

Δεν παιζει νομιζω κατι τετοιο γιατι ειναι κατι που φαινεται: Οταν εχει κομματια διαθεσιμα και σε αποθηκη (αποστολη) και σε καταστηματα (οπως ειχε η συγκεκριμενη αφου ειχα τσεκαρει οπως τσεκαρω ολα σχεδον τα θεματα οταν ανοιγουν, απο το ανοιγμα του θεματος οτι εχει και με αποστολη και σε καταστημα), δεν γινεται να τελειωσουν και των καταστηματων αφου οι παραγγελιες με αποστολη φευγουν απο την αποθηκη. Λες να πηγαν μεσα σε 1 ωρα ολοι και να παρελαβαν απο ολα τα καταστηματα οπου υπηρχε και να εφυγε το αποθεμα και πλεον να μην φαινεται στο συστημα; Εγω νομιζω οτι δεν ηταν κατι τετοιο λοιπον. Εκτος αν με "παραγγελια κρατησης" σε καταστημα φευγει αυτοματα το κομματι απο το συστημα σαν κρατημενο. 

Τελος δεν νομιζω να ηταν τοσο δυνατη η τιμη για να φυγουν πολλα κομματια στο συγκεκριμενο προιον - τιμη. Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι αντε να εφυγαν 5 κομματια στην μια ωρα. Μπορει να κανω και λαθος βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εγω μεχρι να διαβασω 2 συγκριτικα(ενω ηταν ανοιχτη η προσφορα με αναγραφομενη τιμη) και να πατησω αγορα εξαφανιστηκε...(ειχα τσεκαρει και διαθεσημοτητες ) .Οποτε μας δουλευουν-ενδεχομενο 'λαθους τιμης' και κραχτης μιας ωρας ετσι για να βγαλουμε τα απωθημενα μας βριζοντας(απο μεσα μας)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nα εξαντληθηκε αποκλειεται.Ειχε αποθεματα σε 15 μαγαζια κ μιλαμε για τηλεωραση που στην αρχικη τιμη δεν παιζει να ειχε φυγει ουτε κομματι.Η κανανε πατατια με την τιμη κ την εξαφανισανε απ το site ή κανανε πατατια επιτηδες για τους γνωστους λογους που γινεται καθε φορα με προσφορες κραχτες.

Επεξ/σία από alimentas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δεν παιζει νομιζω κατι τετοιο γιατι ειναι κατι που φαινεται: Οταν εχει κομματια διαθεσιμα και σε αποθηκη (αποστολη) και σε καταστηματα (οπως ειχε η συγκεκριμενη αφου ειχα τσεκαρει οπως τσεκαρω ολα σχεδον τα θεματα οταν ανοιγουν, απο το ανοιγμα του θεματος οτι εχει και με αποστολη και σε καταστημα), δεν γινεται να τελειωσουν και των καταστηματων αφου οι παραγγελιες με αποστολη φευγουν απο την αποθηκη. Λες να πηγαν μεσα σε 1 ωρα ολοι και να παρελαβαν απο ολα τα καταστηματα οπου υπηρχε και να εφυγε το αποθεμα και πλεον να μην φαινεται στο συστημα; Εγω νομιζω οτι δεν ηταν κατι τετοιο λοιπον. Εκτος αν με "παραγγελια κρατησης" σε καταστημα φευγει αυτοματα το κομματι απο το συστημα σαν κρατημενο. 

Τελος δεν νομιζω να ηταν τοσο δυνατη η τιμη για να φυγουν πολλα κομματια στο συγκεκριμενο προιον - τιμη. Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι αντε να εφυγαν 5 κομματια στην μια ωρα. Μπορει να κανω και λαθος βεβαια...

Η Προσφορά άργησε να μπει εδώ μέσα , έπαιζε από νωρίς. Μέχρι και το μεσημέρι είχε διαθέσιμα και σε καταστήματα και σε αποθήκες ( ανέβηκε και αλλού σε άλλο αντίστοιχο site με προσφορές μαζί με εδώ) και λογικά έπεσαν μαζεμένες οι τελευταίες! κάτι που μπορεί να δέσμευσε κάποια αποθέματα από τις κεντρικές αποθήκες.

Για αυτό και το έβγαλαν μετά ... ωστόσο η προσφορά υπήρχε και όποιος έκλεισε θα παραλάβει κανονικά. 

Θεωρώ ότι είναι ξεστοκάρισμα μοντέλου ( στο αν είναι καλή θα διαφωνήσω μιας και είναι VA 120hz και σπάνια θα δούμε 55'' με κάτω από 500€ ) σαφώς καλύτερη από jvc , FU και Sharp που παίζουν σε αυτήν την τιμή . Τέλος στο Mall υπάρχει τοποθετημένη όπως είπε και κάποιο άλλο μέλος  και η εικόνα της είναι αρκετά καλή. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστω τους απο πανω.Πηρα στα κεντρικα,οτι να ναι απ οτι φαινεται.Μου ειπε οτι στο mall υπαρχει μονο το εκθεσιακο αλλα με τα πολλα κ με λιγη επιμονη οτι υπαρχουν λιγα κομματια στην αποθηκη.Μου πηρε την παραγγελια τηλεφωνικα για να μου την στειλει την Δευτερα.

Επεξ/σία από alimentas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω ότι ο κοτσοβολος θα σου χρεώσει καινούργιο και θα σου στείλει εκθεσιακό.  Αν σε περίπτωση θες εσύ να πάρεις εκθεσιακό τότε μπορείς να το κατεβάσεις κάνα 200αρι με 150αρι ευκολα.  Έτσι έκανα όταν πήρα τηλ για τον πατέρα μου ,είδα πως μπαίνουν στο κρυφό μενού για να δεις πόσες ώρες έχει δουλέψει και αν σου κάνει παρτην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...