Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και το Πλαίσιο το έβαλε, μάλιστα αυτό εδώ το bundle είναι νομίζω σίγουρο για G μοντέλο.

EDIT: Μόνο στα καταστήματα, όχι για online αγορά...

Επεξ/σία από vagdesign
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην με ρωτάτε για το ποια έκδοση είναι το pro καθότι δεν γνωρίζω και η αλήθεια είναι ότι απλά έβαλα την προσφορά.

Έχω ήδη ps4 οπότε προσωπικά δεν έχω σκοπό να πάρω 2ο. 😛

Για όσους δεν έχουν ps4 ή θέλουν να κάνουν αναβάθμιση στο pro τότε είναι πολύ καλές προσφορές.

Για το slim προτείνω καλύτερα αυτό εδώ που έχει και 1tb και 2ο χειριστήριο (το οποίο αν θέλετε πουλάτε φυσικά για να σας βγει πιο φθηνά η κονσόλα) ώστε να αλλάζετε όταν τελειώνει η μπαταρία. 😛

https://www.public.gr/product/sony-playstation-4-1tb-slim-d-chassis-and-2o-heiristirio-mayro/prod8281823pp/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ήδη το fat με jailbreak. Ψήνομαι να δώσω το δικό μου και να παρω το pro, αλλά η g έκδοση μου κίνησε το ενδιαφέρον πιο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το pro το δίνει στο public λιγότερα από 10 κομμάτια. Και παραλαβή μόνο από μαγαζί αύριο το πρωί; Όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε... Αυτά είναι αστεία όχι προσφορά

Επεξ/σία από badbad
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, darkmatinee είπε

Τους κατέστρεψες όσους το πήραν από το amazon.fr! 😜

Προτιμω απο amazon λιγο παραπανω αλλα εγγυημενα το G chassis παρα να τρεχω στα καταστηματα λες και ειναι limited edition

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nighthawk6969 είπε

Αυτό με το g θέλω να μάθω και γω.Αν είναι ειναι τέλεια προσφορά.

Μπορείτε να μου εξηγήσετε το g, pro και slim τι διαφορές έχουν? 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, vagdesign είπε

Και το Πλαίσιο το έβαλε, μάλιστα αυτό εδώ το bundle είναι νομίζω σίγουρο για G μοντέλο.

EDIT: Μόνο στα καταστήματα, όχι για online αγορά...

 

4 λεπτά πριν, paparockas είπε

Προτιμω απο amazon λιγο παραπανω αλλα εγγυημενα το G chassis παρα να τρεχω στα καταστηματα λες και ειναι limited edition

PASS και ξεφτίλα για μένα τέτοιες εμπορικές πρακτικές πλαισίου και όσων το κάνουν.. 

Θα ξαναπαίξει σίγουρα το ίδιο πακέτο πολύ σύντομα στην ίδια τιμή μπορεί και χαμηλότερα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια οσους εχουν καρτα eurobank απο γερμανο εχει επιστροφη 30€

https://www.germanos.gr/product/ps4-pro-1tb/20340313/

Edit: Πρεπει να παιζει ορος για να παρεις την επιστροφη να εχεις βαλει την εφαρμογη και να εχεις βαλει την καρτα μπορει να ειμαι και λαθος αλλα το αναφερει στο site πραγμα υποπτο

Επεξ/σία από paparockas
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτω τα ξερά σας θέλω  και εγώ :P μέσα απ το καλάθι μου το ακύρωσε ... PASS και ξεφτίλα να χτυπηθούν όλα μέσα σε λεπτά ... Α ναι μείνανε τα εκθεσιακά .... Edit 5 λεπτά φορτώνει άμα μπείτε germano φεξτε μου ...

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...