Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά Χριστούγεννα αλλά να ψωνίζετε από Ελλάδα σα και μας του topic :P Μπορεί να μας έφαγαν την επιστροφή και πακέτο να μη δούμε αλλά δεν αφήνουμε λεφτά στη μερκελ :lol:

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Mhlogiatros απο SevenSpots είχες κανένα νέο ή ακομη το επεξεργάζονται; Τώρα βέβαια καλή Τετάρτη θα πάει και άν.. 

38 λεπτά πριν, zeroiner είπε

Άρα όλοι εμείς που πήραμε από το αμαζον το g , δεν χρειάζεται να στεναχωριόμαστε. Σωστά; 

Καλά Χριστούγεννα σε όλους.

💄

Καλα χριστούγεννα. Μια χαρά αγορά κάνατε απο amazon .Εγγυημένη έκδοση και σίγουρη παράδοση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κωδικός SYS714 (RDR2) απο Seven έχει κολλησει σε επεξεργασία . Αλλα από τον γερμανο μου ήρθε η παραγγελιά σας βρίσκεται στο κατάστημα . Πληρωμή επιτόπου με καρτα το εβαλα οπότε δεν έχω έκπτωση .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης αν κάποιος παράγγειλε και δε θέλει να παραλάβει το PS4 Pro με το red dead redemption ας μου στείλει ένα μήνυμα. 

Καλές γιορτές

Επεξ/σία από WarriorDiplomat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχουν ολα τα 7116Β FW 4.xx κάποια είχαν και 5.05 και 5.50

Συγκεκριμενα PN / Serials εχουν 4.xx

Το δικό μου πάντως κανει μονο φασαρια στο GOW σε ολα τα άλλα HDR παιχνίδια δεν το ακούω.

Και κάποια στιγμή την ώρα που φορτωνε BATTLEFRONT άκουσα και coilwhine effect (ετυχε διότι ήμουν κοντά)

ΠΧ τα bundles που είχαν βγει με το BFII + το GOW και τα απλά και τα limited ήταν σε χαμηλό FW. Τα επόμενα που είχαν απο πίσω απο το κουτί FIFA/COD/GT είχαν επίσης ΑΛΛΑ οχι όλα. (Σαν αυτό της φωτογραφίας πιο πάνω.

Καποια με bundle Fifia18 ηταν χαμηλά άλλα οχι. Αυτα με το GT ήταν όλα χαμηλά.

Και φυσικα τα πολύ προβληματικά μοντέλα 7015/7016 ήταν όλα χαμηλα. (Σε αυτά έχει διαφορετικό χρώμα το κουτί και δεν γράφουν 4ΚHDR πάνω δεξιά)

 

Επίσης τα 72xx έχουν μέσα Seagate 1TB Sata III 128 cache ενώ τα 71xx HGST 1TB SATA II 8ΜΒ cache

Επεξ/σία από Seaside
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mike83GR είπε

Εγώ δεν τα ξέρω αυτα... Έχω το CUH-7216 είμαι εντάξει;  (Για το pro μιλάω) 

Εχεις σίγουρα μηχάνημα λιγότερο προβληματικό απο ΟΛΑ τα άλλα και με τον καινουριο ανεμιστήρα. Απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλέφωνο σήμερα το seven για να ρωτήσω αν έχει έρθει στο κατάστημα για να περάσω να το πάρω,το είχα παραγγείλει μέσω σάιτ Σάββατο πρωί,και μου λένε συγνώμη αλλά εξαντλήθηκε..ξέρει κάποιος αν θα το βάλουν πάλι σε προσφορά;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, Mike83GR είπε

Καλά χριστούγεννα!!! 

...ακομη ζω!!! 

PicsArt_12-24-08.28.07.jpg

Μερρυ Christmas και παντοφλα να μη σε βρει :P Το Pro είναι το CUH-7216B με 5.55 ; 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thanos.m είπε

Πήρα τηλέφωνο σήμερα το seven για να ρωτήσω αν έχει έρθει στο κατάστημα για να περάσω να το πάρω,το είχα παραγγείλει μέσω σάιτ Σάββατο πρωί,και μου λένε συγνώμη αλλά εξαντλήθηκε..ξέρει κάποιος αν θα το βάλουν πάλι σε προσφορά;;;

Το περίμενα μετα τις αξιολογήσεις που διάβασα στο BF .. Τα ίδια έκαναν ακυρωναν .... ενα μπάχαλο ο έλεγχος αποθέματος τους .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Prof_Chaos είπε

Το περίμενα μετα τις αξιολογήσεις που διάβασα στο BF .. Τα ίδια έκαναν ακυρωναν .... ενα μπάχαλο ο έλεγχος αποθέματος τους .

Θα μπορούσαν να ενημερώσουν με ένα μέιλ ότι εξαντλήθηκε.. θα το είχα πάρει στην ίδια τιμή από άλλο κατάστημα..τώρα χλωμό το βλέπω..μάλλον θα πάω για μεταχειρισμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...