Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, thanos.m είπε

Θα μπορούσαν να ενημερώσουν με ένα μέιλ ότι εξαντλήθηκε.. θα το είχα πάρει στην ίδια τιμή από άλλο κατάστημα..τώρα χλωμό το βλέπω..μάλλον θα πάω για μεταχειρισμένο.

Θα μπορουσαν αν ηταν επαγγελματίες εκεί στο seven spots αλλά δυστυχώς. Απο μένα 3 αρνητικές (skroutz , bestprice , google)  οχι γιατι το καιγόμουν το ps4 αλλά γιατι θα το πήγαινα για δώρο .. ευτυχώς που δεν μου ξέφυγε στο άτομο τι θα του πάρω (συνήθως τα ξεφουρνίζω) θα ειχα γίνει ρεζίλι..Θα κοιτάξω τώρα κάτι άλλο αν βρώ απο Πέμπτη.. ! 

Οπως έγραψα πιο πάνω τα ίδια έκαναν και BF όπου δεν ενημέρωσαν κανέναν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Μερρυ Christmas και παντοφλα να μη σε βρει :P Το Pro είναι το CUH-7216B με 5.55 ; 

Νομίζω θα ζήσω....  Χαχαχα

Δεν ξέρω πολλά, και δεν το άνοιξα ακομα

PicsArt_12-24-09.35.47.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μη το αφήσεις να κάνει update  ! Disable automatic updates: In Settings –> System –>Automatic Downloads and Uploads, make sure “System Software Update Files” and “Install Automatically” are both unchecked . ( 5.50 - 5.55 το κόβω -> 6,02)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Ναι μη το αφήσεις να κάνει update  ! Disable automatic updates: In Settings –> System –>Automatic Downloads and Uploads, make sure “System Software Update Files” and “Install Automatically” are both unchecked . ( 5.50 - 5.55 το κόβω -> 6,02)

Για μένα το λες να μην αφήσω να κάνει update; Για ποιο λόγο αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mike83GR είπε

Για μένα το λες να μην αφήσω να κάνει update; Για ποιο λόγο αυτό; 

Το λογισμικό συστήματος είναι 6.00 

Τι κάνω; 

Δεν με αφήνει να συνδεθώ με τον λογαριασμό μου αν δεν κάνω ενημέρωση λογισμικού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Mike83GR είπε

Το λογισμικό συστήματος είναι 6.00 

Τι κάνω; 

Δεν με αφήνει να συνδεθώ με τον λογαριασμό μου αν δεν κάνω ενημέρωση λογισμικού 

Αδερφέ μάλλον νόμιζε ότι σε ενδιέφερε jailbreak. Αν δε θες να το "σπάσεις" κάνε κανονικά τα updates. Μην περιμένεις... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, zeroiner είπε

Αδερφέ μάλλον νόμιζε ότι σε ενδιέφερε jailbreak. Αν δε θες να το "σπάσεις" κάνε κανονικά τα updates. Μην περιμένεις... 

Σε ευχαριστώ. Ναι δεν ενδιαφέρομαι για σπάσιμο. Κι εγώ λέω τι γίνεται τώρα....  Χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικά έχεις και τόσα voucher με τα παιχνίδια  του VR οπότε μη περιμένεις  - Περίμενε να κοιμηθούν όλοι και μετά βάζεις το VR hohoho :D Καλά Χριστούγεννα !

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω καμία 20αρια παιχνίδια σε δισκάκι + κάποια που έχω αγοράσει από το store. Αλλά πραγματικά τα παιχνίδια του vr τα θεωρώ μάπα, δεν με ενδιαφέρει κανένα και τα άφησα στο κουτί όπως είχαν. Στο vr παίζω until dawn rush blood, Resident Evil Gold, the inpatient... Επίσης αυτή την ζελατίνα από το Red dead redemption II λυπάμαι να την χαλάσω....  Αλλά δεν γινόταν να μην κάνω   update, δεν σε αφήνει να κάνεις τίποτα!!! Μου το πέρασε στο 6.20... Καλά χριστούγεννα σε όλους! 

Επεξ/σία από Mike83GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, MySql είπε

Παιδιά αξίζει να πάρουμε το pro ή θα βγει το 19 το playstation 5 και θα κλαίμε; 

Ούτε καν 

 

Τσιμπας το pro και το χαίρεσαι.

 

Καλές γιορτές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω εφαγα ταπα απο τα seven spots μετα απο τηλεφωνο σημερα. Ειχα κανει παραγγελια Σαββατο πρωι. Το θεωρω ψιλο-απαραδεκτο αφου ειχα δωσει την παραγγελια πριν εξαντληθουν. Θα επρεπε να την προχωρησουν ακομα κι αν επαιξε λαθος με την διαθεσημοτητα τους στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Mike, το ps4 pro στην έκδοση CUH -7216B ( τελευταία έκδοση)  που πήρες είναι σε πακέτο σκέτο το pro χωρίς παιχνίδι στα 309 ευρώ; 

Αν ναι στα παραπάνω θα μπορούσες να μας πεις το κατάστημα που το αγόρασες ?

Αναρωτιέμαι αν ο Γερμανός ή οι άλλες αλυσίδες έχουν το σκέτο pro στην έκδοση CUH-7216B στα 309 ευρώ. 

Πληροφοριακά να αναφέρω ότι την Κυριακή που ρώτησα σε κατάστημα  Κωτσοβολο για τα pro δεν είχε διαθέσιμο κανένα ( ούτε σκέτο ούτε σε bundle πακέτο) 

Καλά Χριστούγεννα σε όλους! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...