Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, antwnic4 είπε

Κι εγω εφαγα ταπα απο τα seven spots μετα απο τηλεφωνο σημερα. Ειχα κανει παραγγελια Σαββατο πρωι. Το θεωρω ψιλο-απαραδεκτο αφου ειχα δωσει την παραγγελια πριν εξαντληθουν. Θα επρεπε να την προχωρησουν ακομα κι αν επαιξε λαθος με την διαθεσημοτητα τους στο site.

Δεν είναι ψιλό αλλά χοντρό απαράδεκτο γιατί δεν ενημέρωσαν κ άλλοι έχασαν προσφορές από άλλα καταστήματα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, ultrahd είπε

Φίλε Mike, το ps4 pro στην έκδοση CUH -7216B ( τελευταία έκδοση)  που πήρες είναι σε πακέτο σκέτο το pro χωρίς παιχνίδι στα 309 ευρώ; 

Αν ναι στα παραπάνω θα μπορούσες να μας πεις το κατάστημα που το αγόρασες ?

Αναρωτιέμαι αν ο Γερμανός ή οι άλλες αλυσίδες έχουν το σκέτο pro στην έκδοση CUH-7216B στα 309 ευρώ. 

Πληροφοριακά να αναφέρω ότι την Κυριακή που ρώτησα σε κατάστημα  Κωτσοβολο για τα pro δεν είχε διαθέσιμο κανένα ( ούτε σκέτο ούτε σε bundle πακέτο) 

Καλά Χριστούγεννα σε όλους! 

Ακριβώς στα 309€ και είναι αυτή έκδοση, η αγορά έγινε από κατάστημα Γερμανό επαρχία. Βέβαια εγώ αγόρασα χωρίς να γνωρίζω εκδόσεις κτλπ... Το βρήκα σε πολύ καλή τιμή και το έκανα παραγγελία. 

Επεξ/σία από Mike83GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι μονο για exploitable. Ξερει κανεις με σιγουρια αν ειναι καποιο απο τα παρακατω

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/180750-sony-κονσόλα-ps4-pro-1tb-%26-star-wars-battlefront-ii

1 ώρα πριν, petroschelsea είπε

Στο Γερμανό του Ψυχικού είχε το pro χωρίς παιχνίδι διαθέσιμο. Το είδα πριν κλείσει το κατάστημα εχθές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, therock είπε

Ενδιαφερομαι μονο για exploitable. Ξερει κανεις με σιγουρια αν ειναι καποιο απο τα παρακατω

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/180750-sony-κονσόλα-ps4-pro-1tb-%26-star-wars-battlefront-ii

Ναι αυτό αν είναι σφραγισμένο έχει 4.73.

Ναι λάθος μου δεν είναι το limited edition που ανέφερα εγώ.

http://wololo.net/2018/05/18/ps4-get-hands-ps4-firmware-5-05-lower/

Επεξ/σία από DimosMcLaren
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χα δει πριν αυτο αλλα εκει λεει για μια limited battlefront ps4 και το bundle για το slim. Εκτος και αν δε βλεπω καλα δε πρεπει να λεει για το bundle του ps4 pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mike83GR είπε

Έχω αυτούς του κωδικούς από τα παιχνίδια που έδινε μαζί με το VR. Έχετε ιδέα πόσο να τα πουλήσω; 

PicsArt_12-25-08.48.05.jpg

Στις αγγελίες τα πουλάνε κάτι 80-85€. Δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο να τα αγοράσει κανείς τόσο. Ειδικά αν ασχολείσαι με το VR, θα τα έχεις όλα αυτά. Κάνα 40-50€ μάξιμουμ κι αν είσαι τυχερός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

VR worlds δε πιάνει μια γιατι βρίσκεται σε ολα τα πακετα και από τα άλλα μόνο το Astrobot θα με ενδιέφερε  αλλά θα μου ρθει δισκάκι με 9,90 .

Με 9,90 πες το καθένα max 40 το αριστερό voucher .  Βασικά πολύ δύσκολα θα αγόραζα πλέον digital  code μου κάνει εντύπωση τι γίνεται στις αγγελίες ..... 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μικρός (όχι μικρά) είναι 9 ετών στα 10 και ασχολείται με fortnite δεν νομιζω να ασχολειθει. Συν ότι η εταιρεία απαγορεύει το vr σε μικρά παιδιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...