Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε

VR worlds δε πιάνει μια γιατι βρίσκεται σε ολα τα πακετα και από τα άλλα μόνο το Astrobot θα με ενδιέφερε  αλλά θα μου ρθει δισκάκι με 9,90 .

Με 9,90 πες το καθένα max 40 το αριστερό voucher .  Βασικά πολύ δύσκολα θα αγόραζα πλέον digital  code μου κάνει εντύπωση τι γίνεται στις αγγελίες ..... 

Tι σου κανει εντυπωση. Ενα πολυ υψηλο πσοσοστο πωλητων ή και αγοραστων, καποιες φορες πωλουν ή ζητουν αντιστοιχα τα προϊοντα τους, σε εξωφρενικες τιμες. Πολυ συνηθες ειναι δυστυχως αυτο το φαινομενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Mike83GR είπε

Έχω αυτούς του κωδικούς από τα παιχνίδια που έδινε μαζί με το VR. Έχετε ιδέα πόσο να τα πουλήσω; 

PicsArt_12-25-08.48.05.jpg

 

1 ώρα πριν, fytotech είπε

Στις αγγελίες τα πουλάνε κάτι 80-85€. Δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο να τα αγοράσει κανείς τόσο. Ειδικά αν ασχολείσαι με το VR, θα τα έχεις όλα αυτά. Κάνα 40-50€ μάξιμουμ κι αν είσαι τυχερός. 

Αν τα θέλει κανείς ένα 40αρι θα τα δώσω η και καμιά ανταλλαγή με παιχνίδι δεν έχω θέμα. Αν και με ένα χειριστήριο μια χαρά θα ήταν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγχωρέστε με αν είναι off topic, πότε ήταν η προηγούμενη προσφορά για το PS4 (Slim ή pro), εκτός από black Friday σε τέτοιες τιμές;

Πότε πιστεύετε ότι θα παίξει ξανά το PS4 στα 200€  μέσα στο 2019; κατά Πάσχα μεριά;
 

Edit διόρθωση

Επεξ/σία από CyberMarco
Edit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, CyberMarco είπε

Συγχωρέστε με αν είναι off topic, πότε ήταν η προηγούμενη προσφορά για το PS4 (Slim ή pro), εκτός από black Friday σε τέτοιες τιμές;

Πότε πιστεύετε ότι θα παίξει ξανά το pro στα 200€  μέσα στο 2019; κατά Πάσχα μεριά;
 

Τι εννοεις ξανα; Ποτε επαιξε στα 200 το προ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

199 είχα πάρει slim το 2016 black monday πλαισιο . Πέρσι από προσφορά γερμανου επίσης 199 . Κατά πασχα πέρσι είχε προσφορά 350 slim 1tb με  παιχνίδι και extra ds4  - ηταν collectors και το πηρα και αυτο :P

Οπότε μια φορά το χρόνο θα έλεγα πριν τα Χριστούγεννα ειναι οι μεγαλες προσφορες . Pro πρώτη φορά τώρα που έπεσε 309 .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Mhlogiatros said:

199 είχα πάρει slim το 2016 black monday πλαισιο . Πέρσι από προσφορά γερμανου επίσης 199 . Κατά πασχα πέρσι είχε προσφορά 350 slim 1tb με  παιχνίδι και extra ds4  - ηταν collectors και το πηρα και αυτο :P

Οπότε μια φορά το χρόνο θα έλεγα πριν τα Χριστούγεννα ειναι οι μεγαλες προσφορες . Pro πρώτη φορά τώρα που έπεσε 309 .

Έχω βρει το slim (500gb) στα 200€ και το pro στα 300€ στην Ιταλία, και έχουν μπει ψύλλοι στα αυτιά μου και δεν ξέρω τι να διαλέξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tryf3 είπε

Για εμένα που έχω TV 4k hdr και θέλω να παίζω κυρίως FIFA αντε και κάνα gran tourismo, θα δω διαφορά με το Pro ή να πάρω το slim; 

Φιλε μου καλησπερ.το δικο μου το pro ηρθε πακετο με το fifa κ ειχε μεσα δυο voucher codes.γνωριζεις που μου χρησιμευει η ενργοποιηση τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tryf3 είπε

Για εμένα που έχω TV 4k hdr και θέλω να παίζω κυρίως FIFA αντε και κάνα gran tourismo, θα δω διαφορά με το Pro ή να πάρω το slim; 

Θα δεις διαφορα, και τα 2 παιχνιδια υποστηριζουν 4Κ και HDR. Τσεκαρε και εδω για περισσοτερα games, τι διαφορες εχουν το απλο σε σχεση με το pro.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, CyberMarco είπε

Συγχωρέστε με αν είναι off topic, πότε ήταν η προηγούμενη προσφορά για το PS4 (Slim ή pro), εκτός από black Friday σε τέτοιες τιμές;

Πότε πιστεύετε ότι θα παίξει ξανά το PS4 στα 200€  μέσα στο 2019; κατά Πάσχα μεριά;
 

Edit διόρθωση

Η χαμηλότερη τιμή που έχει παίξει ποτέ το ps4 pro είναι πέρυσι στον Γερμανό που το είχε την black friday στα 349€ και σε συνδυασμό με επιστροφή eurobank 20% έβγαινε 279€. Προσωπικά αφού κρατήθηκα και δεν το πήρα τότε, δεν με βλέπω να το αγοράζω εκτός κι αν γίνει κανα θαύμα και πέσει κοντά στα 200€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, George! είπε

Η χαμηλότερη τιμή που έχει παίξει ποτέ το ps4 pro είναι πέρυσι στον Γερμανό που το είχε την black friday στα 349€ και σε συνδυασμό με επιστροφή eurobank 20% έβγαινε 279€. Προσωπικά αφού κρατήθηκα και δεν το πήρα τότε, δεν με βλέπω να το αγοράζω εκτός κι αν γίνει κανα θαύμα και πέσει κοντά στα 200€.

οταν παει 200 8α ειναι το 5 διαθέσιμο, μαλακες δεν ειναι στιν σονυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 ώρες πριν, George! είπε

Η χαμηλότερη τιμή που έχει παίξει ποτέ το ps4 pro είναι πέρυσι στον Γερμανό που το είχε την black friday στα 349€ και σε συνδυασμό με επιστροφή eurobank 20% έβγαινε 279€. Προσωπικά αφού κρατήθηκα και δεν το πήρα τότε, δεν με βλέπω να το αγοράζω εκτός κι αν γίνει κανα θαύμα και πέσει κοντά στα 200€.

Δεν το πηρες πριν 1 χρονο στα 279 και θα το παρεις τωρα στην ιδια τιμη ή και ακριβοτερα; Χμ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Δεν το πηρες πριν 1 χρονο στα 279 και θα το παρεις τωρα στην ιδια τιμη ή και ακριβοτερα; Χμ...

Ποιος ήρθε; για ξαναδιάβασε τι έχω γράψει και μην απαντάς απλά για να σχολιάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την επιστροφή την έχεις πάρει ένα χρόνο μετά η ακόμα ; :P Πλάκα κάνω αλλά έχουμε θέμα . 279 θα το χε πάρει το μισό forum .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...