Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε

Την επιστροφή την έχεις πάρει ένα χρόνο μετά η ακόμα ; :P Πλάκα κάνω αλλά έχουμε θέμα . 279 θα το χε πάρει το μισό forum .

Μα δεν είχε γραφτεί στο forum και δεν είχε παίξει καθόλου διαφήμιση, ούτε υπήρχε στο site. Αν δεν μου το έλεγαν στον Γερμανό στο Golden Hall δεν θα το ήξερα ούτε εγώ. Βέβαια σε αυτή την τιμή έπαιρνες μόνο κομμάτια που υπήρχαν στοκ σε καταστήματα, δηλαδή πολύ λίγα. Επίσης όλοι τότε είχαν στραφεί στο απλό ps4 που έβγαινε 160€ με την επιστροφή της eurobank, στο xbox one x που έβγαινε 400€ με την επιστροφή και στο xbox one s που είχε δοθεί από λάθος στα 119€.

Επεξ/σία από George!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 25/12/2018 στις 5:26 ΜΜ, DimosMcLaren είπε

Ναι αυτό αν είναι σφραγισμένο έχει 4.73.

Ναι λάθος μου δεν είναι το limited edition που ανέφερα εγώ.

http://wololo.net/2018/05/18/ps4-get-hands-ps4-firmware-5-05-lower/

Ειπα τελικα να το παρω γιατι μαλλον ιδια περιοδο βγηκαν και μαλλον το ιδιο θα φοραει. Το προβλημα ειναι πως μολις συνειδητοποιησα οτι ειναι διαθεσιμο μονο σε καταστημα της Αρτας

Ελεος που θα βρω Pro exploitable χωρις ρισκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα βλακεία ,πήρα το ps4 slim 500gb και μόλις τώρα το βλέπω διαθέσιμο το pro  στον κωτσόβολο 310 ..Τι λέτε να το πάρω ;θα είναι δύσκολο μετά να πουλήσω το slim;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξανά διαθέσιμο για online παραγγελία PS4 PRO 1 Tb στα 309 στον Κωτσόβολο !

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/166243-sony-1tb-pro

Επεξ/σία από mike999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, xaralampos94 είπε

Εγώ έκανα βλακεία ,πήρα το ps4 slim 500gb και μόλις τώρα το βλέπω διαθέσιμο το pro  στον κωτσόβολο 310 ..Τι λέτε να το πάρω ;θα είναι δύσκολο μετά να πουλήσω το slim;

Προσπαθώ να το αγοράσω και μου λέει λάθος στοιχεία κάρτας ενώ τα βάζω σωστά. Μάλλον μουφα διαθεσιμότητα είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τόσο άκυρο που έχει πέσει ....  Τελικά και τα seven για τον π΄τσο το ακύρωσαν χωρίς καμιά ειδοποίηση . Έμεινε ο γερμανος .

Ο επιμένων μετά από μια βδομάδα κυνήγι  :P 

Στον κοτσο και να πας μέχρι την Άρτα (561.96 χλμ) δεν υπάρχει . Μπράβο τους για το φετινο κυνήγι του θησαυρού .

 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Τόσο άκυρο που έχει πέσει ....  Τελικά και τα seven για τον π΄τσο το ακύρωσαν χωρίς καμιά ειδοποίηση . Έμεινε ο γερμανος .

 Ο επιμένων μετά από μια βδομάδα κυνήγι  :P 

Στον κοτσο και να πας μέχρι την Άρτα (561.96 χλμ) δεν υπάρχει . Μπράβο τους για το φετινο κυνήγι του θησαυρού .

Στο ακύρωσαν στην παραγγελία;  ή τηλεφωνικά σου είπαν οτι δεν υπάρχει; 

Καταρχήν δεν είναι κατηργημένο προιόν για να το ακυρώσουν έτσι απλά . Θα μπορουσαν να σου προτείνουν να περιμένεις μεχρι να το φέρουν και να το παραλάβεις με την τιμή παραγγελίας.

Μην τους χαρίζεστε σε τέτοιες συμπεριφορές.. Βάλτε αξιολογήσεις μπάς και είναι πιο προσεκτικά τα καταστήματα την επόμενη φορά.

Εγώ περιμένω γραπτώς τι θα απαντήσουν . Δεν μου εχουν ακυρώσει κάτι online..

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Τόσο άκυρο που έχει πέσει ....  Τελικά και τα seven για τον π΄τσο το ακύρωσαν χωρίς καμιά ειδοποίηση . Έμεινε ο γερμανος .

Ο επιμένων μετά από μια βδομάδα κυνήγι  :P 

Στον κοτσο και να πας μέχρι την Άρτα (561.96 χλμ) δεν υπάρχει . Μπράβο τους για το φετινο κυνήγι του θησαυρού .

επικοινώνησαν μαζί σου για ακύρωση ή υποθέτεις ? 

ρωτάω γιατί και εμένα ονλινε δείχνει κανονικά την παραγγελία .

θα φάμε παπάρα ?

Spoiler

1885513240_2018-12-272_20_22.png.e51bea095306401c0305467032fe3669.png

 

Επεξ/σία από grouspen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, grouspen είπε

επικοινώνησαν μαζί σου για ακύρωση ή υποθέτεις ? 

ρωτάω γιατί και εμένα ονλινε δείχνει κανονικά την παραγγελία .

θα φάμε παπάρα ?

  Απόκρυψη περιεχομένων

1885513240_2018-12-272_20_22.png.e51bea095306401c0305467032fe3669.png

Οχι λογικά πήρε σε κατάστημα που δεν ξέρουν τι τους γίνεται . Εγω αυτο υποθέτω.

Οσον αφορά το προιόν όπως έγραψα δεν είναι κατηργημένος κωδικός για να ρίξουν άκυρα..

Ελπιζω να μην κάνουν τα ίδια που εκαναν Black Friday . Εχουν αρνητικές αν δείτε στο Skroutz γι αυτο το λόγο.. 

Τους έχω στείλει email για το πότε θα περάσω να παραλάβω απο κατάστημα αλλά δεν έχουν απαντήσει ακόμη.

Μιλάμε παντα για τα καταστήματα SEVEN SPOT για να μην υπάρχει παρανόηση με τον τίτλο του θέματος.

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι ακόμα σε επεξεργασία στα κεντρικά τους αύριο θα ξέρω .Φυσικά στο τοπικό Seven δε γνωρίζουν δε μου έκαναν αυτοί την κράτηση και δεν ξέρουν τι τους γίνεται :P  αλλά  ξηγηθηκα ότι το πακέτο είναι δικό μου μη το φάνε στην παραλαβη. Με τις μέρες κλειστά λογικά αύριο θα αρχίσουν να στέλνουν .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς μετά από επικοινωνία που είχα με τα κεντρικά των SEVEN SPOT για να ενημερωθώ για την κατάσταση της παραγγελίας μου (Sony PlayStation 4 Pro 1TB & Red Dead Redemption 2 στα 349€, παραλαβή & πληρωμή σε κατάστημα) μου ανέφεραν πως είναι πολύ πιθανό να ακυρωθεί η παραγγελία καθώς δεν υπάρχουν αποθέματα. Σε αυτήν την περίπτωση μπορεί κάποιος να με ενημερώσει εάν μπορώ και πως να κάνω κάποια καταγγελία για παραπλάνηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα το slim με Vr λογο οτι δεν ειχα. πουθενα το Pro στην τελευταια εκδοση.. Βαρεθηκα να ειμαι στην αναμονη λες και ειναι σολωμος 😅😅😅😅🤣🤣 και παρατηρησα οτι η tv μου ναι μεν Λεει 4K  αλλα δεν υποστηριζει HDR..... Οτι να ναι.com.. Απ του χρονου βλεπουμε για το PRO.. Οσοι βρηκατε-βρειτε Καλο καψιμο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενώ ο κωτσοβολος έλεγε πως είναι διαθέσιμο το ps4 pro  στο Σκρουτζ αλλά και στο κατάστημα (μόνο ιντερνετικα ....) με πήραν τηλέφωνο για να μου πουν πως έχει εξαντληθεί το προϊόν και μου κάναν αντιπρόταση το slim, τα συμπεράσματα δικά σας ...

Επεξ/σία από xaralampos94
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...