Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, tryf3 είπε

Το δικο μου που γράφει CUH-7216B τι σημαίνει;

Εμείς είμαστε θαρώ απ' τους πολύ τυχερούς της υπόθεσης (απ' ότι διαβάζω), όχι μόνο πετύχαμε το Ps4 Pro αλλά πετύχαμε και την τελευταία εκδοχή του. 

 

Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο, χρειάζεται να κάνουμε κάποια ρύθμιση στην κονσόλα ή είναι έτοιμο για χρήση στα Pro enhanced παιχνίδια; 

Επεξ/σία από Mike83GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mike83GR είπε

Εμείς είμαστε θαρώ απ' τους πολύ τυχερούς της υπόθεσης (απ' ότι διαβάζω), όχι μόνο πετύχαμε το Ps4 Pro αλλά πετύχαμε και την τελευταία εκδοχή του. 

Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο, χρειάζεται να κάνουμε κάποια ρύθμιση στην κονσόλα ή είναι έτοιμο για χρήση στα Pro enhanced παιχνίδια; 

στην tv σου ανοιγεις το HDR  και στο μενου του ps4  επισης.  Δες ενα βιντεο στο yt αν δυσκολευτεις καπου... Σε προηγουμενο ποστ εχει καποιος λινκ με τα games οποτε τσεκσρε το 😉 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Mike83GR είπε

Εμείς είμαστε θαρώ απ' τους πολύ τυχερούς της υπόθεσης (απ' ότι διαβάζω), όχι μόνο πετύχαμε το Ps4 Pro αλλά πετύχαμε και την τελευταία εκδοχή του. 

 

Ps4 pro rdr2 bundle  με 2ο ds4 στα 389€ που πέτυχα στο  κωτσο,  ο οποίος μου είχε στείλει και 40€ δωροεπιταγή για τη γιορτή μου  ήταν ότι πρέπει..   

Συνολικό κόστος 349 + 50 η επέκταση = 399€   

Επεξ/σία από vikman
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, neo_geo13 είπε

Το δικό σου είναι το PS Pro και μάλιστα η πολυπόθητη τελευταία έκδοση.
Του φίλου στην φωτογραφία είναι το PS Slim.

Και ποια είναι η διαφορά αυτής και της προηγούμενης έκδοσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tryf3 είπε

Και ποια είναι η διαφορά αυτής και της προηγούμενης έκδοσης;

slim vs pro...  κανε ενα scroll up να μην λεμε τα ιδια και χαλαμε το ποστ της προσφορας :) Η Pro εκδοση εχει διαφορα με την απλη.. Στην φωτο πχ ειναι η εκδοση με τους καινουργιους ανεμιστηρες και καλυτερη ψυξη. Συγκριτικα φιλος που εχει απο τις πρωτες κονσολες με εμενα που εχω το slim ειναι η μερα με την νυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, mike999 είπε

Ξανά διαθέσιμο για online παραγγελία PS4 PRO 1 Tb στα 309 στον Κωτσόβολο !

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/166243-sony-1tb-pro

 

Δεν δείχνει διαθέσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ξερετε οτι το bundle με το RDR2 ειναι αυτο που εχει την συγκεκριμενη εκδοση της κονσολας που ψαχνουμε ολοι (7216b). ειναι ο λογος που το πηρα και το παιχνιδι ειναι ακομα στη ζελατινα. λογικα αγοτερα θα ειναι διαθεσιμο και εκτος RDR2 ή μπορει και να ειναι ηδη... παντως η διαφορα στο θορυβο ειναι η μερα με τη νυχτα στην κυριολεξια σχετικα με το PS4 το πρωτο που βγηκε. ωρες ωρες νομιζω οτι ειναι σβηστο και καθομαι ακριβως διπλα του! εγω το βρηκα σε πλαισιο παιρνοντας τηλ σε καταστημα που εδειχνε οτι εχει διαθεσιμοτητα μονο σε καταστημα. με την απαλλαγη ΦΠΑ βγηκε 270.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά και του φίλου λίγο πιο πάνω το σκέτο αυτό του βγήκε από public και άλλου από αλλού οπότε μη τρελαίνεστε .Καλό το bundle αλλά έπεσε φρενίτιδα # Me too :P Τους έχει φύγει όλο το στοκ παλιών και ανανεώνονται  .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον ts για την προσφορά. Μόλις παρέλαβα το pro του Γερμανού που έχει την 7216b έκδοση στα 280 ευρώ (με επιστροφή) . Πάλι καλά περίμενα και δεν πηρα από Amazon.fr, με γλίτωσες 50 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...