Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν νομίζω ότι φταίνε τα μαγαζιά για τις ακυρώσεις. Σε on line παραγγελίες έχω την εντύπωση ότι τηρείται αυστηρά το θέμα προτεραιοτητας και όλα έρχονται από τα κεντρικά. 

Εμένα πχ η παραγγελία μου έγινε 22 Δεκ από Γερμανό, στις 23 Δεκ είχα ενημέρωση "αποστολη από αποθήκη", και στις 24 Δεκ είχα "παραλαβή από το κατάστημα"

Και δεν το πίστευα στα μάτια μου...  Διότι είχα ακούσει τόσα αρνητικά σχόλια για το κατάστημα Γερμανός. Κι όμως ανταποκρίθηκε στην παραγγελία μου πολύ γρήγορα!!!

Επεξ/σία από Mike83GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Mike83GR είπε

Δεν νομίζω ότι φταίνε τα μαγαζιά για τις ακυρώσεις. Σε on line παραγγελίες έχω την εντύπωση ότι τηρείται αυστηρά το θέμα προτεραιοτητας και όλα έρχονται από τα κεντρικά. 

Εμένα πχ η παραγγελία μου έγινε 22 Δεκ από Γερμανό, στις 23 Δεκ είχα ενημέρωση "αποστολη από αποθήκη", και στις 24 Δεκ είχα "παραλαβή από το κατάστημα"

Και δεν το πίστευα στα μάτια μου...  Διότι είχα ακούσει τόσα αρνητικά σχόλια για το κατάστημα Γερμανός. Κι όμως ανταποκρίθηκε στην παραγγελία μου πολύ γρήγορα!!!

Παραγγελια 21/12/2018 ,στο Γερμανο απο τα πρωτα λεπτα της προσφορας, παρελαβα σημερα..Ελεγε "σταλθηκε απο αποθηκη" απο τις 23 του μηνα και τους πηρε τοσες μερες να το στειλουν κεντρο Αθηνας σε καταστημα τους.

Η δευτερη παραγγελια φιλου για απλο ps4 ειναι στο ιδιο στατους αλλα αγνοειται. Μαλλον ησουν τυχερος που εσκασε τοσο γρηγορα.

Παρεπιπτοντως ειναι η εκδοση 7216 (απλο ps4 pro)

Δεν ξερω αν φταιει οτι τους πηρα σημερα και τους εκραζα ασυστολα στην εξυπηρετηση πελατων ζητωντας απλα να ξερω να περιμενω η οχι. Περιμενα μαιμουδια οπως επαθε ο συμφορουμιτης που του εβαλαν το απλο το σλιμ αντι για το προ...

Επικο μπακαλομαγαζο ο Γερμανος παντως.. αν ειναι δυνατον να μη μπορουν να απαντησουν σε ερωτησεις λεγοντας πως μονο το τμημα για ονλαιν παραγγελιες μπορει να με εξυπηρετησει.Η απλη εξυπηρετηση πελατων αφορα τα φυσικα καταστηματα.Δηλαδη ενα ερμο pc δεν εχουν εκει με τις παραγγελιες να δουν τι παιζει? 

Τελευταια φορα που ψωνισα απο εκει.

Επεξ/σία από YesYouAre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jokerakias είπε

Στον Γερμανό μόνο για λογαριασμούς μακριά...

Και αυτό δύσκολο οπότε περνούσα τσακωνονταν μέσα για λογαριασμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, YesYouAre είπε

Παραγγελια 21/12/2018 ,στο Γερμανο απο τα πρωτα λεπτα της προσφορας, παρελαβα σημερα..Ελεγε "σταλθηκε απο αποθηκη" απο τις 23 του μηνα και τους πηρε τοσες μερες να το στειλουν κεντρο Αθηνας σε καταστημα τους.

Η δευτερη παραγγελια φιλου για απλο ps4 ειναι στο ιδιο στατους αλλα αγνοειται. Μαλλον ησουν τυχερος που εσκασε τοσο γρηγορα.

Παρεπιπτοντως ειναι η εκδοση 7216 (απλο ps4 pro)

Δεν ξερω αν φταιει οτι τους πηρα σημερα και τους εκραζα ασυστολα στην εξυπηρετηση πελατων ζητωντας απλα να ξερω να περιμενω η οχι. Περιμενα μαιμουδια οπως επαθε ο συμφορουμιτης που του εβαλαν το απλο το σλιμ αντι για το προ...

Επικο μπακαλομαγαζο ο Γερμανος παντως.. αν ειναι δυνατον να μη μπορουν να απαντησουν σε ερωτησεις λεγοντας πως μονο το τμημα για ονλαιν παραγγελιες μπορει να με εξυπηρετησει.Η απλη εξυπηρετηση πελατων αφορα τα φυσικα καταστηματα.Δηλαδη ενα ερμο pc δεν εχουν εκει με τις παραγγελιες να δουν τι παιζει? 

Τελευταια φορα που ψωνισα απο εκει.

Είσαι υπερβολικός. Δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα, μη γενικεύεις εξαιτίας ενός περιστατικου.

Την επόμενη φορα κάντε έναν έλεγχο στο κατάστημα από το οποίο θα το πάρετε μήπως το έχει ήδη στο στοκ και δεν περιμένετε. Ούτως ή άλλως από εκεί θα περάσετε για να παραλάβετε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πέρασα απο κατάστημα Κωτσόβολος νωρις το πρωί που έδειχνε ον-λάιν διαθεσιμότητα σε Προ πακέτο , κ δεν είχε τίποτα. Λέω στον πωλητή ον-λάιν το αναβαθμισανε κ δείχνει τώρα ότι υπάρχει εδώ! Κ μου λέει έχουν τελειώσει τα πάντα απο την προηγούμενη βδομάδα. Κ τι το βάζετε ρε παιδιά τότε σαν κράχτη ;!;!;! Για να ερχόμαστε τζάμπα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@YesYouAre public 20.12.2019 παραγγελία σε ετοιμοπαράδοτο προιόν για παραλαβή απο κατάστημα της περιοχής μου (εντός Αττικής) και εως και σήμερα "υπο συλλογή" ενώ πριν απο λίγο βγήκε και εκτός διαθεσιμότητας.

Τα "μεγάλα" Ελληνικά καταστήματα ειναι υπο διάλυση δυστυχως.. Τώρα να τους πάρω τηλέφωνο και τι να τους πώ οτι η διοικηση τους ειναι για τα πανηγύρια; Δεν θέλω να τα ακουει ο κάθε υπάλληλος.

Οσον αφορά τα 7Spot για το PS4 pro + RDR2 η παραγγελία μου είναι ακόμη υπο εξέλιξη ενω δεν έχω λάβει καμια ενημέρωση. Τώρα αν αυτα λέγονται σοβαρά καταστήματα εγω είμαι χιονάνθρωπος.

7spot.JPG

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/12/2018 στις 10:07 ΜΜ, darkmatinee είπε

Δίνουν πόνο όλοι οι μεγάλοι: https://www.kotsovolos.gr/site/collections.jsp?dcolid=56752&flt=100

Το αυτοκινητάκι ανεβάζει το bundle 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω κατάφερα να ολοκληρώσω παραγγελία απο Κοτσωβολο το bundle με το fifa19.Βεβαια μου ηρθε μυνημα για αποστολη στις 04/01.

Επεξ/σία από aldakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγώ ένα καλό για τον κωτσοβολο.
 

Ειχα κάνει τηλεφωνική κράτηση για ένα  τελευταίο κομμάτι PS4 SLIM 1TB STAR WARS LIMITED EDITION την Παρασκευή, αλλά δυστυχώς δεν μπορούσα να πάω να παραλάβω από το κατάστημα και σήμερα με πήραν τηλέφωνο να επιβεβαιώσουν αν τελικά θα παω να το πάρω προτού το πουλήσουν σε άλλον.

Απο μένα αυτό είναι +1 για την εξυπηρέτηση τους, από την άλλη δεν θα βρω πουθενά exploitable PS4 :-(:-(:-(

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, CyberMarco said:

Να πω και εγώ ένα καλό για τον κωτσοβολο.
 

Ειχα κάνει τηλεφωνική κράτηση για ένα  τελευταίο κομμάτι PS4 SLIM 1TB STAR WARS LIMITED EDITION την Παρασκευή, αλλά δυστυχώς δεν μπορούσα να πάω να παραλάβω από το κατάστημα και σήμερα με πήραν τηλέφωνο να επιβεβαιώσουν αν τελικά θα παω να το πάρω προτού το πουλήσουν σε άλλον.

Απο μένα αυτό είναι +1 για την εξυπηρέτηση τους, από την άλλη δεν θα βρω πουθενά exploitable PS4 :-(:-(:-(

Νομίζω είναι exploitable το συγκεκριμένο bundle. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...