Προς το περιεχόμενο

O Chrome θα βάλει τέλος στην ομηρία του κουμπιού επιστροφής


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/12/2018 στις 3:14 ΜΜ, Arkin είπε

Το adguard? Δουλευει σε ολα τα τηλεφωνα και σε ολους τους browsers τι ειναι αυτα που γραφεις?

Ο kiwi κοβει μονο σε browsers. Εγω με το adguard κοβω τα παντα απο παντου και youtube εχω vanced. Σε μια βδομαδα κοβει περιπου 20000 διαφημισεις το adguard. Το εχω full προφανως και τις τοπ ρυθμισεις και το κινητο παει σφαιρα χωρις να με πριζουν διαφημισεις κτλ.

Εγώ τα γράφω? Η εφαρμογή τα γράφει μόλις την εγκαταστήσεις και πατήσεις να ανοίξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, music_lover είπε

Εγώ τα γράφω? Η εφαρμογή τα γράφει μόλις την εγκαταστήσεις και πατήσεις να ανοίξει..

Eγω επειδη χρησιμοποιω πολλα χρονια το adguard premium μπορω να σου διαβεβαιωσω οτι δεν εχω πουθενα διαφημισεις σε κανεναν browser και σε καμια εφαρμογη περα απο το youtube που εκει εχω βαλει vanced και δεν εχω ουτε εκει τιποτα χρονια τωρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Eγω επειδη χρησιμοποιω πολλα χρονια το adguard premium μπορω να σου διαβεβαιωσω οτι δεν εχω πουθενα διαφημισεις σε κανεναν browser και σε καμια εφαρμογη περα απο το youtube που εκει εχω βαλει vanced και δεν εχω ουτε εκει τιποτα χρονια τωρα. 

Ισως γίνεται μονο στην free έκδοση, τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Ισως γίνεται μονο στην free έκδοση, τι να πω.

Μπορεις να δοκιμασεις την premium ωστε να το διαπιστωσεις. Καθε μηνα εχω κοντα 80000 διαφημισεις κομμενες μεσω του adguard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Μπορεις να δοκιμασεις την premium ωστε να το διαπιστωσεις. Καθε μηνα εχω κοντα 80000 διαφημισεις κομμενες μεσω του adguard.

Το βρήκα..υπάρχει στο store μια εφαρμογή που λέγεται adguard content blocker με ολόιδιο εικονίδιο με του original adguard! Μακριά απο αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, music_lover είπε

Το βρήκα..υπάρχει στο store μια εφαρμογή που λέγεται adguard content blocker με ολόιδιο εικονίδιο με του original adguard! Μακριά απο αυτο!

Ναι ρε συ δεν ειναι το αυθεντικο αυτο. Το αυθεντικο δεν υπαρχει στο playstore καθολου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, odys03 είπε

Καλά καλά δεν ήταν 1990 ήταν 93 λες και μπορώ να θυμάμαι ακριβώς. Όταν εγώ έκανα dir/w και format a:   και ο πρώτος ιός που με χτύπησε ήταν ο dir2 που κόλαγε με δισκέτες. θέλεις να σου γράφω και τις ημερομηνίες; που να θυμάμαι ακριβώς αν ήταν 89 ή 91 πιο πριν μια dial up είχε το tei τότε στο εργαστήριο πληροφορική ς και μπαίναμε σε κάτι βάσεις μήπως τις θυμάμαι compulink και κάτι τέτοια, αμέσως να κράξετε τον παππού..... μήπως θυμάμαι και πότε ήρθε το ιντερνετ ακριβώς πρώτα σε βάσεις μπαίναμε καλούσες έναν αριθμό και αν είχες τύχη και υπήρχε ελεύθερη γραμμή ήταν σαν να έβλεπες έναν σκληρό δίσκο τα περιεχόμενα στην άλλη άκρη αυτό ήταν όλο και όλο πριν βγει το netscape και το mosaic

Μιλάς λες και δούλευες στα Bell Labs το 1950 με διάτρητες κάρτες, ενώ περιγράφεις κάτι που σίγουρα πρόλαβαν πάρα πολλοί στο insomnia, τίποτα το εξωτικό ή πρωτοποριακό δηλαδή. Το λιγότερο που θα περίμενε κανείς είναι να θυμάσαι οτι το 1990 δεν υπήρχε web browser, για να δικαιολόγησει τον στόμφο με τον οποίο μιλάς. Ας κουλάρουμε λίγο και καλές γιορτές να έχουμε :)

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/12/2018 στις 10:35 ΠΜ, odys03 είπε

ublock origin. Kαι στο chrome. όποιος δεν το έχει δεν ξέρει από υπολογιστές. Δεν φάγαμε τα χρόνια μας τσάμπα εμείς είμαστε αρχαίοι με netscape και lycos ήταν η πρώτη φορά το 1990 που μπήκα δεν υπήρχε ακόμα το google.

E καλα δεν ηταν και το 90. Δεν εχουν και τοσο μεγαλη διαφορα με την google, κανα 2 χρονια? Ειδικα για το ευρυ κοινο ολα μαζι ηρθαν, τουλαχιστον Ελλαδα. Αν και δεν γνωριζω εγω επαιζα με την Amiga μου ακομα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...