Προς το περιεχόμενο

Το OnePlus 6T αφήνει τα bezels του εκτός promo video


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως ή έχουν αλλάξει το video ή δεν ξέρω τί λέτε γιατί εγώ το μικρό notch το βλέπω κανονικά και δεν βλέπω προσπάθεια να κρυφτεί εκτός ίσως από την 1η φορά που φαίνεται το τηλέφωνο που έχει μαύρο φόντο επάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πείτε ο,τι θέλετε η "διαφήμιση" (και όχι δυσφήμιση) πέτυχε.. Ακόμα και "αρνητική" να την νομίσει κάποιος (ψευδές το αρνητική) ο σκοπός επετεύχθη.. 

Κόσμος που δεν το ήξερε το κινητό το άκουσε και το είδε λόγω του άρθρου αυτού (σαν αυτό σε όλο τον κόσμο). Όχι μόνο το είδε αλλά το είδε προσεκτικά και το παρατήρησε. Υπάρχει κόσμος που θα το αναγνωρίζει μετά από αυτό γιατί καθήμενος να δει την "πειραγμένη" προώθηση μελέτησε το σχήμα του και τα χαρακτηριστικά του.. και μάλλον είπε (όπως οι περισσότεροι εδώ μεσα) "σιγά ρε παιδιά, μικρά είναι τα bezels δεν έγινε τίποτα!"

Ούτε έναν πελάτη (σε ισοζύγιο) δεν έχασε το μοντέλο, σίγουρα κέρδισε αν ρωτάς εμένα.

Μπράβο διδάσκει marketing! Αυτό τίποτα άλλο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε και; Όλες οι εταιρίες κάνουν που και που τέτοια κολπακια. Και η Xiaomi το Mix αλλιώς το παρουσίαζε σε φωτογραφίες, με 90+% screen to body ratio και μετά αποδείχτηκε ότι είχε παχύτερα bezels περιμετρικά.

Και η Huawei με την Sammy που παρουσίαζαν φωτογραφίες από dslr, δήθεν τραβηγμένες από τα αντίστοιχα smartphones τους. Απατεωνιες στα benchmarks η Sammy, η HTC, η Huawei και η Oneplus. Η Lenovo δεν ήταν επίσης λίγο καιρό πριν που θα έβγαζε smartphone με 4TB μνήμη αν δεν απατωμαι και τελικά ήταν σκληρός δίσκος;

Λες και το βλέπουμε για πρώτη φορά όλο αυτό.

Επεξ/σία από baiosss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/12/2018 στις 8:48 ΠΜ, nickolas είπε

Πάντως ή έχουν αλλάξει το video ή δεν ξέρω τί λέτε γιατί εγώ το μικρό notch το βλέπω κανονικά και δεν βλέπω προσπάθεια να κρυφτεί εκτός ίσως από την 1η φορά που φαίνεται το τηλέφωνο που έχει μαύρο φόντο επάνω.

Πες τα ρε φιλε, μονο εγω βλεπω τζαμπα σχολια απο κατω???? μετα απο αυτο το αρθρο ειδα κι ξαναειδα το review των unboxholics,το κινητο το βλεπω ιδιο εγω... γενικα απο την στιγμη που επιασα το oneplus 6 του ξαδερφου μου στα χερια μου επαθα πλακα, εχει ανεβει παρα πολυ η εταιρεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...