Προς το περιεχόμενο

Το OnePlus 6T αφήνει τα bezels του εκτός promo video


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, TechnoState είπε

....πες τα χρυσοστομε!  .....μην ξεχνάμε κ τις τιμές... καλά αυτός ο Pete έχει εκτροχιαστεί εντελώς!

Καλα δεν τους ενδιαφερει,εχουν βρει την λυση.

Σου πετανε παντου το The Speed you need τωρα γιατι το Never settle δεν τραβαει πια με τοσες υποχωρησεις και φυσικα πολλοι προτιμανε Oneplus λογω αγορας απο Κινα.

Οτι δηλαδη ο μεσος χρηστης θα καταλαβει διαφορα στην ταχυτητα μεταξυ Oneplus5 και 6t ξερω γω,αλλα πρεπει να εχουν και αυτοι ενα σλογκαν για να πουλανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JcD είπε

Συγνώμη για εκείνο το τηλέφωνο που κάνει 630 ευρώ στο σκρούτζ μιλάμε ή λάθος κοιτάω? Γιατί αν μιλάμε γι'αυτο να γελάσουμε λίγο με την τιμή όχι τίποτα άλλο!

Μα είναι "φλάκσιπ-κίλερ" τι δεν καταλαβαίνεις; 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JcD είπε

Συγνώμη για εκείνο το τηλέφωνο που κάνει 630 ευρώ στο σκρούτζ μιλάμε ή λάθος κοιτάω? Γιατί αν μιλάμε γι'αυτο να γελάσουμε λίγο με την τιμή όχι τίποτα άλλο!

Αν κάποιος πάρει oneplus από Σκρουτζ να γελάσουμε και με αυτόν... 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, athanaso77 είπε

Τι συγκρίνεις τώρα; Τους κινέζους αντιγραφείς - κλώνους με την OnePlus;

Και επειδή το κάνουν αυτοί... καλά κάνει και η OnePlus; 

Έχεις one plus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, vagosd είπε

Αν κάποιος πάρει oneplus από Σκρουτζ να γελάσουμε και με αυτόν... 

Γιατί παίζει κάπου φθηνότερο? Το θέλει ένα φιλαράκι γι'αυτό ρωτάω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, JcD είπε

Γιατί παίζει κάπου φθηνότερο? Το θέλει ένα φιλαράκι γι'αυτό ρωτάω!

Από το επίσημο Store της. Στα 549€ το 6GB/128GB και στα 579€ το 8GB/128GB. Με δωρεάν μεταφορικά ή αν βιάζεται με επιπλέον 9,99€. Έρχονται από Ευρώπη εννοείται και δεν έχει τελωνείο. Μην γίνεστε θύματα...

https://www.oneplus.com/gr/oneplus-6t?from=6t

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SaFiS είπε

Από το επίσημο Store της. Στα 549€ το 6GB/128GB και στα 579€ το 8GB/128GB. Με δωρεάν μεταφορικά ή αν βιάζεται με επιπλέον 9,99€. Έρχονται από Ευρώπη εννοείται και δεν έχει τελωνείο. Μην γίνεστε θύματα...

https://www.oneplus.com/gr/oneplus-6t?from=6t

Γι'αυτό υπάρχουν τα φόρουμ φίλε μου, thanx 😁

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, JcD είπε

Γιατί παίζει κάπου φθηνότερο? Το θέλει ένα φιλαράκι γι'αυτό ρωτάω!

Νομίζω gearbest , alibaba και στα σχετικά μπορείς να βρεις καλό deal. Ίσως να κάνει και εκεί καμία έρευνα ο φίλος σου 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, JcD είπε

Παιδιά σε όλες τις εκδόσεις έχει γυαλί στην πλάτη? Έχει βγει καμιά ποιο άθραυστη?

Νομίζω έχει μόνο γυαλί. Και δεν έχει wireless charging εντωμεταξύ. Δεν την καταλαβαίνω αυτή την εμμονή που έχουν οι κατασκευαστές με το γυαλί και το premium feel. 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, newton91 είπε

Νομίζω gearbest , alibaba και στα σχετικά μπορείς να βρεις καλό deal. Ίσως να κάνει και εκεί καμία έρευνα ο φίλος σου 

Γιατί να μπλέξει με κινεζομάγαζα?? Οι διαφορές είναι των 10€ - 15€. Μόνο για το πιθανό τελωνείο και την φασαρία για να το στείλει πίσω σε περίπτωση προβλήματος, δεν αξίζει. Ειδικά για το OP δεν αξίζει να αγοράστει εκτός επίσημου Store. Το στέλνουν από Ευρωπαϊκή αποθήκη, δεν έχει τελωνείο και για εγγύηση έχεις να κάνεις με OP...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SaFiS είπε

Γιατί να μπλέξει με κινεζομάγαζα?? Οι διαφορές είναι των 10€ - 15€. Μόνο για το πιθανό τελωνείο και την φασαρία για να το στείλει πίσω σε περίπτωση προβλήματος, δεν αξίζει. Ειδικά για το OP δεν αξίζει να αγοράστει εκτός επίσημου Store. Το στέλνουν από Ευρωπαϊκή αποθήκη, δεν έχει τελωνείο και για εγγύηση έχεις να κάνεις με OP...

Α δεν γνώριζα ότι η διαφορά τιμής είναι τόσο χαμηλή. Απλά είμαι σιγουρος ότι είχε πάρει το μάτι μου κάτι τρομερές εκπτώσεις σε κάτι xiaomi και honor και one plus. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...