Προς το περιεχόμενο

AdGuard 30% Χριστουγεννιάτικη Έκπτωση


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, patrickdrd είπε

δεν υπάρχει γιατί το απαγόρευσε η google, γιατί έχει έσοδα από διαφημίσεις

Ε ναι.Κάτι βρώμαγε εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν από αυτους που πηραν lifetime (3+3) με μονο 13€ . Αξίζει πάρα πολύ, αν και το windsribe δίνει και πρόγραμμα μπλόκου διαφημισεων, οποτε χρησιμοποιώ μόνο αυτό.

Επίσης, σε email μου με τον πρόεδρο του Windscribe, όταν πάλευα να τα χρησιμοποιήσω ταυτόχρονα, είπε αυτό:

 

"Its a Russian company, and they use root certs to block ads if you install their app

which is very bad

Which effectively allows them to decrypt all HTTPS traffic, if they wanted to."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα, αυτο το τελευταιο το ξερουμε, εξου και εγω απορω με αυτους που το χρησιμοποιουν σπασμενο,

οποιαδηποτε στιγμη θελουν τους τσακωνουν, μα καλα, σπασμενη μια εφαρμογη που στελνει το traffic στους servers της;

νταξει, τζισους

 

απο εκει και περα, δεν νομιζω να εχουμε θεμα,

εγω και banking κανω και απ ολα,

υπαρχει πλεον αλλωστε το two-factor authentication,

για τα υπολοιπα, νταξει, στο ιντερνετι εισαι, εννοειται οτι οι παντες ξερουν τι κανεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. 

Το είχα αγοράσει και εγώ, το έχω υπολογιστή. 

Στο κινητό που το έβαλα, κάποια στιγμή μου έκοβε μηνύματα viber, messenger κλπ. 

Υπάρχουν κάποιες ρυθμίσεις που κάνουμε;

Επισβς, στο pc όταν το έχουμε εγκατεστημένο, βγάζουμε το ublock origin ή όποιο άλλο έχουμε πρόσθετο; είναι δηλαδή περιττό; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα, δεν γίνεται με ινστα γιατί είναι ενσωματωμένες

3 hours ago, smerliao said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. 

Το είχα αγοράσει και εγώ, το έχω υπολογιστή. 

Στο κινητό που το έβαλα, κάποια στιγμή μου έκοβε μηνύματα viber, messenger κλπ. 

Υπάρχουν κάποιες ρυθμίσεις που κάνουμε;

Επισβς, στο pc όταν το έχουμε εγκατεστημένο, βγάζουμε το ublock origin ή όποιο άλλο έχουμε πρόσθετο; είναι δηλαδή περιττό; 

έχω κι εγώ άδεια για pc, αλλά το εγκατέστησα και το ξήλωσα, έχω ublock στο pc και μπλόκαρω και hosts με hosts file, οπότε δεν βρίσκω χρησιμότητα

μηνύματα πάντως δεν μου έχει κόψει ποτέ, ίσως κάτι με τις ρυθμίσεις - φίλτρα που χρησιμοποιείς;

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά, όσοι λέτε ότι δεν κόβει τα μηνύματα σε insta, messenger κλπ δεν έχετε εφαρμόσει τις σωστές ρυθμίσεις. Κάντε μια αναζήτηση στο youtube. Δυστυχώς δεν μπορώ να σας γράψω ποιες είναι διότι με την αναβάθμιση νομίζω πριν 2-3 μήνες πίσω έβαλαν πάρα πολλά νέα πράγματα και θέλουν όλα πείραγμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2018 στις 8:36 ΜΜ, Arkin είπε

Παρτε το με κλειστα ματια. 

Παρακατω το δικο μου κοιταξτε τι εχει κοψει απο τις 11 Δεκεμβριου 2018 και μετα δηλαδη σε 13 μερες

Screenshot_20181224-203452_AdGuard.png

16igtwg.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο mobile κομμάτι βέβαια επειδή το αγόρασα για ένα χρόνο για να το δοκιμάσω (3 ευρώ μόνο) πέρα του ότι υποστηρίζεται μόνο από τον samsung browser της ταμπλέτας και από τον yandex browser, δεν κόβει τα πάντα όπως το kiwi!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διάβασα αυτό το άθρο και έβαλα τους DNS addguard για δοκιμη, καλά πάνε και κόβουν. Εμενα τα μηνύματα viber έρχονται κανονικά πάντως. Android έχω firefox με ublock οποτε κόβει τα πάντα. Διαβάζοντας έκανα και ότι χρειάζεται και ενεργοποίησα firefox το DNS-over-HTTPS της addguard και ενεργοποίησα για το dns το encrypted sni της cloudflare. Όσο διαβάζεις μαθαίνεις !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, skiabox said:

Στο mobile κομμάτι βέβαια επειδή το αγόρασα για ένα χρόνο για να το δοκιμάσω (3 ευρώ μόνο) πέρα του ότι υποστηρίζεται μόνο από τον samsung browser της ταμπλέτας και από τον yandex browser, δεν κόβει τα πάντα όπως το kiwi!

τα πάντα όλα κόβει κ ούτε ειδοποιήσεις κόβει ούτε τπτ, ψάχτειτε με τα φίλτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...