Προς το περιεχόμενο

Αγορά Smartwatch


gfdimopo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά,

Θέλω να αγοράσω ένα νέο smartwatch πιο πολύ σαν κίνητρο για να αρχίσω να αθλούμαι. 

Το budget που έχω στο μυαλό μου είναι κοντά στα 250 - 300 ευρώ. 

Αυτό που θέλω είναι ένα ρολόι που να μου δίνει μετρήσεις παλμών και με ενδιαφέρουν και τα Notifications. 

Γενικά είχα αποφασίσει να πάω στο stratos 2  αλλα διαβάζω πρόβλήματα (φεύγουν κάποια καλύματα, δεν ξέρω αν έχουν θέμα και τα κουμπάκια, διαβάζω ότι δεν ξεκλειδώνει σε κάποιους) και φοβάμαι να το αγοράσω γιατί δεν ξέρω κατα πόσο το service είναι καλό στην Ελλάδα και κατα πόσο τα καλύπτει τα προβλήματα αυτά. 

Μετά απο αναζήτηση βρήκα το mobvoi ticwatch pro λόγω του wear os (που φαντάζομαι δίνει περισσότερες επιλογές), το huawei gt που έχει απίθανη μπαταρία αλλα με χαλάει ότι δεν έχει apps ακόμα πολλες και τέλος εξετάζω την αγορά κάποιου  Garmin  (αν και το menu της garmin δεν μου φάνηκε εύχρηστο που το είδα σε ένα κατάστημα ανοικτό).

Οι δραστηριότητες που κάνω είναι Ποδήλασία και πεζοπορία σε Βουνό. Ιδανικά ήθελα να έχω αρκετές μετρήσεις (πχ Αλτίμετρο, Βαρόμετρο κλπ).

Τι θα πρότείνατε για αγορά? 

Επεξ/σία από gfdimopo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε καταλαβαίνω πως γινεται να βάζεις στην εξίσωση το χαβαη κι όχι το galaxy watch. Δεν υπάρχει κατι πληρέστερο στην αγορά αυτή τη στιγμη σε smartwatch. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...