Προς το περιεχόμενο

Photos of your moto


Spect~

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χώρια που δεν υπάρχει κίνηση άμα έχεις μηχανη. Στο φαναρι είσαι πρώτος. Θες να πας κάπου και ξέρεις πόσο θα κανεις χωρίς να μπλεκεσε στην κίνηση.. Το βασικο άλλη αίσθηση οι δύο τροχοί. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Zaytsev said:

Άντε να τη βάλω κι εδώ, γιατί στο άλλο κλαίνε που τους περνάμε σα σταματημένους 🤣

18557287_10154398449141555_7681004711877365738_n.jpg.9285797794174d97ded326acdbf8a23b.jpg

Όταν κατάλαβε η Ducati οτι ο πνευματικός διάδοχος της σειράς 996/748 ΠΡΕΠΕΙ να έχει μονόμπρατσο πίσω. Όχι όπως η 999 και η 749.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, VonLoutsos said:

Όταν κατάλαβε η Ducati οτι ο πνευματικός διάδοχος της σειράς 996/748 ΠΡΕΠΕΙ να έχει μονόμπρατσο πίσω. Όχι όπως η 999 και η 749.

Ήταν ο ένας λόγος που δεν επέλεξα το 959. O δεύτερος, η εξάτμιση δίπλα στη ζάντα. Ποτέ δε μου άρεσε αυτό. Ή κάτω από τη σέλα, ή κάτω από την καρίνα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες οι μηχανές σας παιδιά! Να είστε καλά να τις χαίρεστε! 

Εγώ, δυστυχώς, αν και μου αρέσουν πολύ, τις έχω φοβηθεί και τις έχω εγκαταλείψει. Πάντα μου λείπουν όμως. Αυτή η αίσθηση, ειδικά τα καλοκαιρινά βραδάκια, είναι ασύγκριτη!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, sargus είπε

Ωραίες οι μηχανές σας παιδιά! Να είστε καλά να τις χαίρεστε! 

Εγώ, δυστυχώς, αν και μου αρέσουν πολύ, τις έχω φοβηθεί και τις έχω εγκαταλείψει. Πάντα μου λείπουν όμως. Αυτή η αίσθηση, ειδικά τα καλοκαιρινά βραδάκια, είναι ασύγκριτη!!

Γιατι τις φοβάσαι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Spect~ είπε

Γιατι τις φοβάσαι ?

Βασικά δε φοβάμαι τις μηχανές, τους ούγκανους με τα αυτοκίνητα φοβάμαι!

Συν του ότι έχω κουραστεί να είμαι 100% alert όταν οδηγώ και είχα αρχίσει να επαναπαύομαι και να χαλαρώνω στην οδήγηση οπότε λέω άσε καλύτερα. Είμαι και στην Κρήτη που δεν υπάρχουν ούτε λωρίδες, ούτε προτεραιότητες κτλ. οπότε καταλαβαίνεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...