Προς το περιεχόμενο

Photos of your moto


Spect~

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

42 λεπτά πριν, Spect~ είπε

Upgrade 

tiger.jpg

Αχχχχχχ triumph ρε φίλε φίλε... Οδηγικος έρωτας!  Μόνο όποιος έχει οδηγήσει μια Triumph ξέρει γιατί την έχει επιλέξει!  Έχω οδηγήσει σχεδόν όλες τις μηχανές. Οι συγκεκριμένες μηχανές είναι οι πιο καλοστημένες. 

Να δω πότε θα αποκτήσω μια τέτοια. Προς το παρών είμαι με ένα τίμιο Dl 650 αυτά τα χρόνια. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Αχχχχχχ triumph ρε φίλε φίλε... Οδηγικος έρωτας!  Μόνο όποιος έχει οδηγήσει μια Triumph ξέρει γιατί την έχει επιλέξει!  Έχω οδηγήσει σχεδόν όλες τις μηχανές. Οι συγκεκριμένες μηχανές είναι οι πιο καλοστημένες. 

Να δω πότε θα αποκτήσω μια τέτοια. Προς το παρών είμαι με ένα τίμιο Dl 650 αυτά τα χρόνια. 

Εγω πηγα απο BMW F650GS Dakar του 2001, μονοκύλινδρο με 49 αλογα, σε Tiger XC 2011 με 95 αλογα , τρικύλινδρο. Πρώτη φόρα που ανέβηκα πάνω ήταν για να παω να πάρω την άδεια απο το μεταφορών και καπάκι ταξίδι για Κέρκυρα. Μέρα με τη νύχτα. 130 χλμ/ωρα και ηταν σαν να πηγαίνω με 100. Αν είχα λάστιχα δρόμου θα ηταν ακόμη πιο άνετα.  Μεταχειρισμένα παίζουν σε κάλες τιμες αρκεί να βρείς καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο εμένα, ποστάρω το μικρό (Hond PCX 150cc ) που είναι απο τα πιο αξιόπιστα της κατηγορίας του καθώς και την καινούργια μηχανή που ακόμα δεν έχουν περάσει 2 εβδομάδες απο την ημερομηνία αγοράς της. Είμαι στο στρώσιμο ακόμα όπως καταλαβαίνετε αλλά μουγκρίζει απο τώρα καθώς την μαθαίνω μέρα με την μέρα, επίσης είναι η πρώτη που οδηγώ με συμπλέκτη και πρόκειται για τελείως διαφορετική αίσθηση.

PCX.jpg

kawasakiversys.jpg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 ώρες πριν, delmparmpounel είπε

Καλησπέρα και απο εμένα, ποστάρω το μικρό (Hond PCX 150cc ) που είναι απο τα πιο αξιόπιστα της κατηγορίας του καθώς και την καινούργια μηχανή που ακόμα δεν έχουν περάσει 2 εβδομάδες απο την ημερομηνία αγοράς της. Είμαι στο στρώσιμο ακόμα όπως καταλαβαίνετε αλλά μουγκρίζει απο τώρα καθώς την μαθαίνω μέρα με την μέρα, επίσης είναι η πρώτη που οδηγώ με συμπλέκτη και πρόκειται για τελείως διαφορετική αίσθηση.

PCX.jpg

kawasakiversys.jpg

Versys είναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
55 λεπτά πριν, delmparmpounel είπε

Nαι, η 650 αν και φίλαθλος ΟΣΦΠ, το πράσινο μου άρεσε πολύ😎.

Αν και το κοιτούσα και γω πάντα κάτι με χαλούσε στο Versys. Όχι ότι δεν είναι καλό μηζανακι, απλά εμένα κάτι δεν μου αρέσει. Επίσης μου άρεσε πολύ το f800 gs αλλά μόλις είδα το Tiger μου φαινόταν άσχημη και η BMW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία η Tiger, βασιλικότερη του βασιλέως, βγάζει επίσης ωραίο θόρυβο το μοτερ της. Καλές βόλτες εύχομαι και πάντα όρθιος. Αν ψήνεσαι για καμιά βόλτα στείλε μου pm, παλεύω να την στρώσω... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
26 λεπτά πριν, delmparmpounel είπε

Πολύ ωραία η Tiger, βασιλικότερη του βασιλέως, βγάζει επίσης ωραίο θόρυβο το μοτερ της. Καλές βόλτες εύχομαι και πάντα όρθιος. Αν ψήνεσαι για καμιά βόλτα στείλε μου pm, παλεύω να την στρώσω... 

Είμαι Κέρκυρα οπότε δύσκολο δυστυχώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 07/04/2019 at 03:04, NikosKallithea said:

Να και η νέα στην συλλογή

Screenshot_2019-04-07-03-03-24-987_com.alensw.PicFolder.png

Αυτή η Kawasaki πάντα βγάζει ιδιαίτερα μηχανάκια που ενώ έχουν τις δυνατότητες να τα πάνε εμπορικά πολύ καλά για κάποιο λόγο δεν....Αυτό το 1000  Versys πρέπει να πηγαίνει πολύ καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...