Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω evga 2080


gsina97

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λέει και ο τίτλος, υπάρχει περίπτωση να έχω μια evga rtx 2080 από το ευρωπαϊκη αντιπροσωπεία της evga δωρεάν και αναρωτιέμαι ποσο να την πουλήσω μιας και έχω κάρτα γραφικών για εμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, gsina97 είπε

Το λέει και ο τίτλος, υπάρχει περίπτωση να έχω μια evga rtx 2080 από το ευρωπαϊκη αντιπροσωπεία της evga δωρεάν και αναρωτιέμαι ποσο να την πουλήσω μιας και έχω κάρτα γραφικών για εμένα. 

Πιο μοντέλο της evga?

Black,Xc,xc ultra η το δύσκολο ftw3?

Επεξ/σία από azazil1190
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το γελάς αλλά αν βάλει αγγελία εδώ βλέπω να γεμίζει μηνύματα από προσφορές για 500άρικα  και δικαιολογίες του τύπου "ε αφού θα βγεί navi και θα σπέρνει πούλα όσο προλαβαίνεις"

Οσο για την ερώτηση που διάβασα πιο πάνω σχετικά με το αν έχει εγγύηση ή όχι η μόνη περίπτωση να μην έχει εγγύηση 3 μηνών κάρτα είναι είτε να είναι κλεμμένη είτε παραβιασμένα τα όποια stickers έχει ή να εχει πέσει ας πούμε και να λείπει κάποιο κομμάτι του shroud π.χ. σε κάθε περίπτωση είναι προιόν που ΔΕΝ πωλείται ΑΛΛΙΩΣ δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει εγγύηση όπως γράφτηκε ανωτέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καρτα ειναι κομπλε με την ζελατινα απο το καταστημα της evga , λογικα η evga καλυοτερι εγγυηση μπορω να δωσω τα στοιχεια που εγινε η ηλεκτρονικη αγορα, ευχαριστω παντος λεω να την ξεκινησω απο 850 , η καρτα ειναι στον δρομο θα την εχω μετα τι; 10 γενναρη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...