Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ] SAMSUNG UE55NU7022KXXH 419€ απο mediamarkt


aoc4000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 https://www.mediamarkt.gr/el/product/_samsung-ue55nu7022kxxh-1214461.html

Πολύ καλή τιμή πιστεύω για 55' smart 4k (va panel)

ΠΡΟΣΘΗΚΗ συντονιστη

Η τιμη στην αγορα εδω και ενα μηνα 488€

https://www.skroutz.gr/s/15534302/Samsung-UE55NU7022.html?keyphrase=UE55NU7022KXXH

Τέλος από mediamarkt, πήγε στο αστείο 599 (!) και από κωτσοβολο περιορισμένη διαθεσιμότητα σε κάποια καταστήματα. Οπότε θεωρώ ότι τελείωσε σύντομα...

Επεξ/σία από aoc4000
Τέλος...
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MegalosVeziris είπε

Παιδιά να ξέρετε τα ελληνικά κανάλια φαίνονται άθλια σε αυτή την tv. Μόνο από νετφλιξ θα δείτε την εικόνα που πρέπει.

αυτο με ενδιεφερε φιλος...thx

Μόλις τώρα, d_gkal είπε

Έχω την 7172 και είναι μια χαρά τα κανάλια 

αντε να βγαλουμε ακρη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, MegalosVeziris είπε

Παιδιά να ξέρετε τα ελληνικά κανάλια φαίνονται άθλια σε αυτή την tv. Μόνο από νετφλιξ θα δείτε την εικόνα που πρέπει.

Εμένα μια χαρά μου φαίνοται, ειδικά τα κανάλια που έχουν "HD" έκδοση της προκοπής. Προσωπικά δε βλέπω πολύ TV, αλλά υποθέτω δεν αγοράζει κανείς 4k HDR TV για να βλέπει ελληνικά κανάλια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, alex_man είπε

Εμένα μια χαρά μου φαίνοται, ειδικά τα κανάλια που έχουν "HD" έκδοση της προκοπής. Προσωπικά δε βλέπω πολύ TV, αλλά υποθέτω δεν αγοράζει κανείς 4k HDR TV για να βλέπει ελληνικά κανάλια

Τα HD ναι ας πουμε ΟΚ, αυτα που ειναι ακομα SD ειναι χαλια, οπως πχ τα κρατικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, MegalosVeziris είπε

Τα HD ναι ας πουμε ΟΚ, αυτα που ειναι ακομα SD ειναι χαλια, οπως πχ τα κρατικα

Το συγκρίνεις σε σχέση με άλλες TV; . Εγώ που έχω σαλόνι μια Samsung 55h6400fhd λες να φάω φόλα για τα ελεύθερα; 

Επεξ/σία από FLIMIT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καναλια φαινονται σχετικα χαλια αλλα δε φταιει η tv για αυτο. Εχω αντιστοιχο μοντελο του 16-17' (ku 6072) και όταν είχε το μουντιαλ ευχαριστήθηκα την τηλεοραση παρολο που δεν ειμαι ποδοσφαιροφιλος. Μολις τελειωσε το μουντιαλ η ert hd εδινε πάλι το σαπιο σημα, πόσο upscale να κάνει η tv όποιο μοντέλο και να ναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες σοβαρευτείτε ! Τι ελληνικά κανάλια συζητάτε για 4Κ τηλεόραση ! 4Κ τηλεόραση θα πάρει κάποιος που έχει 4Κ παιχνιδοκονσόλα - PC ή κάποιος που θέλει να βλέπει 4Κ συνδρομητικό περιεχόμενο - 4K Blu Ray που προϋποθέτει vdsl σύνδεση. Οι υπόλοιποι απλά ξοδεύουν χρήματα να βλέπουν Αυτιά, Παπαδάκη , Μένιο και power of love ...

  • Like 13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα ελληνικά HD κανάλια , φαίνονται ΣΑΦΩΣ καλύτερα σε αυτή την 4Κ από απλή HD τηλεόραση.

Στην συγκεκριμένη τιμή η τηλεόραση αξίζει με 1000 ακόμη και αν την πάρεις για να βλέπεις Παπαδάκη. Αν όμως κάποιος θέλει να δώσει λιγότερα λεφτά φυσικά θα πάρει μια παλιά HD και θα βλέπει μια χαρά και με τα μισά λεφτά.

για PS4 , NETFLIX , 4K channels δεν το συζητάμε είναι η μέρα με την νύχτα σε σχέση με HD

Κάτι ακόμα , πριν πούμε την γνώμη μας ή την μπαρούφα μας να το έχουμε δοκιμάσει και να μην αερολογούμε.

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, postfire said:

τι διαφορες εχουν?

Οι 70ΧΧ έχουν 1 usb και 2 hdmi

Οι 71ΧΧ έχουν 2 usb και 3 hdmi 

 

Ίσως έχουν και διαφορά σε δορυφορικό δέκτη αλλά δεν είμαι σίγουρος 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

τα ελληνικά HD κανάλια , φαίνονται ΣΑΦΩΣ καλύτερα σε αυτή την 4Κ από απλή HD τηλεόραση.

 

οχι μη λες οτι νανε, η full hd ειναι πολυ καλύτερη για ελληνικα καναλια. Οταν κανει Upscalse σε 4k φαίνεται σκατα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Οι 70ΧΧ έχουν 1 usb και 2 hdmi

Οι 71ΧΧ έχουν 2 usb και 3 hdmi 

Ίσως έχουν και διαφορά σε δορυφορικό δέκτη αλλά δεν είμαι σίγουρος 

γνωριζεις τι hdmi εχει?version?

δεν βρηκα ψαχνοντας

πανελ εχουν ιδιο?

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...