Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ] SAMSUNG UE55NU7022KXXH 419€ απο mediamarkt


aoc4000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδες για ελληνικα καναλια θα κανει τελικα? Ελεγα για μια 43αρα στα 400 ευρω περιπου...επισης τα ποδαρακια της μπαινουν πιο μεσα (?) γιατι εχω ενα επιπλο στο χωριο με 70 cm μακρος.

Επεξ/σία από buuren
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

53 λεπτά πριν, DimosMcLaren είπε

Ρε μάγκες σοβαρευτείτε ! Τι ελληνικά κανάλια συζητάτε για 4Κ τηλεόραση ! 4Κ τηλεόραση θα πάρει κάποιος που έχει 4Κ παιχνιδοκονσόλα - PC ή κάποιος που θέλει να βλέπει 4Κ συνδρομητικό περιεχόμενο - 4K Blu Ray που προϋποθέτει vdsl σύνδεση. Οι υπόλοιποι απλά ξοδεύουν χρήματα να βλέπουν Αυτιά, Παπαδάκη , Μένιο και power of love ...

Ρε φίλε αν την βάλεις στο σαλόνι ε θα βλέπεις κ ελληνικά κανάλια.... Είναι δυνατόν; 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε στα αυγα!!! η τηλεοραση είναι πολύ μετρια, την πηραν οι δικοι μου και οσο και αν επαιξα με τις ρυθμισεις δεν ισιωνε με τιποτα...μονο σε 4κ υλικο ηταν καλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να γραφουμε και ποσο εχει στην αγορα, ειναι το ελαχιστο που μπορει καποιος να κανει ανοιγοντας ενα θεμα.

Τα προσθετω στο #1 εγω μαζι με τον συνδεσμο μηχανης αναζητησης για οποιον  θελει να δει το ιστορικο.

Καλη η τιμη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, giannis-xania είπε

κατσε στα αυγα!!! η τηλεοραση είναι πολύ μετρια, την πηραν οι δικοι μου και οσο και αν επαιξα με τις ρυθμισεις δεν ισιωνε με τιποτα...μονο σε 4κ υλικο ηταν καλη

Για digea δηλαδή καλύτερα όχι; έχω μια 55h6400 στο σαλόνι κ η αλήθεια είναι ότι το μόνο που της λείπει είναι το 4κ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει κλασικα καραγκιοζιλικια.

μπαινω να κανω την αγορα μου βγαζει σφαλμα και με το που κανω την διαδικασια ξανα μου βγαζει 599...

οτι να ναι απορω αν προλαβε κανεις να παρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος εδώ και λίγες μέρες της 7102 και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Άριστη ποιότητα σε τηλεοπτικά κανάλια και γενικά δεν έχω βρει κάτι αρνητικό πέραν της έλλειψης bluetooth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Mixail-1 said:

ενταξει κλασικα καραγκιοζιλικια.

μπαινω να κανω την αγορα μου βγαζει σφαλμα και με το που κανω την διαδικασια ξανα μου βγαζει 599...

οτι να ναι απορω αν προλαβε κανεις να παρει..

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/188351-samsung-ue55nu7022-55

παρε απο εδω ιδια τιμη,απλα πρεπει να τρεξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...