Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ] SAMSUNG UE55NU7022KXXH 419€ απο mediamarkt


aoc4000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ερώτηση μου στο τηλεφωνικό κέντρο μου μίλησαν ΜΟΝΟ για εκθεσιακά κομμάτια που έχουν μείνει σε κάποια καταστήματα καθώς το συγκεκριμένο μοντέλο όπως μου είπαν δε θα το ξαναφέρουν.

Αληθεια , ψέματα εμένα αυτό μου είπαν.

Θα μπορούσα βέβαια να το διαπιστώσω καθώς είχα κοντά Κώτσο αλλά βαριόμουν καθώς ενδιαφέρονταν φίλος και όχι εγώ προσωπικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Looter είπε

Σε ερώτηση μου στο τηλεφωνικό κέντρο μου μίλησαν ΜΟΝΟ για εκθεσιακά κομμάτια που έχουν μείνει σε κάποια καταστήματα καθώς το συγκεκριμένο μοντέλο όπως μου είπαν δε θα το ξαναφέρουν.

Αληθεια , ψέματα εμένα αυτό μου είπαν.

Θα μπορούσα βέβαια να το διαπιστώσω καθώς είχα κοντά Κώτσο αλλά βαριόμουν καθώς ενδιαφέρονταν φίλος και όχι εγώ προσωπικά.

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! 

Καλού κακού θα περάσω το πρωί από κωτσοβολο της περιοχής μου για να επιβεβαιώσω τι ισχύει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραλαμβανω αυριο λογικα απο το mm με παραδοση στο σπιτι. Επειδη εχω διαβασει κατα καιρους θεματα με σπασμενες τηλεορασεις κατα τη μεταφορα, τι διαδικασια να ακολουθησω? Νομιζω σε αφηνουν να ανοιξεις την τβ πριν υπογραψεις για την παραλαβη, αλλα αν το σπασιμο ειναι εσωτερικο και δε φαινεται αν δεν τη λειτουργησεις?

Edit: Μου ρθε η τβ, ολα κομπλε. Θεωρω στα 419 ειναι τρομερο value! Το πανελ ειναι αψογο, δεν εχει καθολου bleeding, clouding κλπ.

Επεξ/σία από PS1563
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/1/2019 στις 5:28 ΜΜ, PS1563 είπε

Παραλαμβανω αυριο λογικα απο το mm με παραδοση στο σπιτι. Επειδη εχω διαβασει κατα καιρους θεματα με σπασμενες τηλεορασεις κατα τη μεταφορα, τι διαδικασια να ακολουθησω? Νομιζω σε αφηνουν να ανοιξεις την τβ πριν υπογραψεις για την παραλαβη, αλλα αν το σπασιμο ειναι εσωτερικο και δε φαινεται αν δεν τη λειτουργησεις?

Edit: Μου ρθε η τβ, ολα κομπλε. Θεωρω στα 419 ειναι τρομερο value! Το πανελ ειναι αψογο, δεν εχει καθολου bleeding, clouding κλπ.

Καλησπέρα και καλορίζικη! 

Η δική σου τηλεόραση ήταν σφραγισμένη ή ήταν εκθεσιακη όπως τα τελευταία κομμάτια του Κωτσοβολου; 

Ρωτάω γιατί στον Κωτσοβολο είχαν μόνο εκθεσιακά κομμάτια και αυτα βρίσκονταν σε λειτουργία από τις αρχές του 2018.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, PS1563 είπε

Ολοκαινουρια κουτατη!! 

Δυστυχώς αυτές του κωτσοβολου είναι όλες εκθεσιακές με ενα χρόνο λειτουργίας στην πλάτη τους. 

Θα περιμένω για καμιά νέα προσφορά στις εκπτώσεις. 

Και πάλι καλορίζικη! 

Επεξ/σία από tazman75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tazman75 είπε

Δυστυχώς αυτές του κωτσοβολου είναι όλες εκθεσιακές με ενα χρόνο λειτουργίας στην πλάτη τους. 

Θα περιμένω για καμιά νέα προσφορά στις εκπτώσεις. 

Και πάλι καλορίζικη! 

Ευχαριστω πολυ! Εγω στο τσακ την προλαβα απο mm, τη ζαχαρωνα απο καιρο bf και μολις επεσε χτυπησα. Πιστευω θα ξαναπεσει, και η 7172 του eshop στα 469 δεν ειναι κακο deal. Μια ερωτηση, το panel ειναι σιγουρα va? Γτ εχει αρκετα καλες γωνιες θεασης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα την αγόρασα και εγώ από Κωτσόβολο Αγίας Παρασκευής και με έξτρα έκπτωση με πόντους με το go4more 20%(βγαίνει δλδ στα 339 περίπου).

Αυτοί ισχυρίστηκαν ότι ήταν η τελευταία μη εκθεσιακή που τους έχει μείνει στην αποθήκη τους.Επειδή πέρασε ο γαμπρός μου και την πήρε, του την άνοιξαν μπροστά του για να τσεκάρει ότι όλα καλά και αυτό με παραξένεψε.Υπάρχει τρόπος να δω το play time έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, zoocra77 είπε

Σήμερα την αγόρασα και εγώ από Κωτσόβολο Αγίας Παρασκευής και με έξτρα έκπτωση με πόντους με το go4more 20%(βγαίνει δλδ στα 339 περίπου).

Αυτοί ισχυρίστηκαν ότι ήταν η τελευταία μη εκθεσιακή που τους έχει μείνει στην αποθήκη τους.Επειδή πέρασε ο γαμπρός μου και την πήρε, του την άνοιξαν μπροστά του για να τσεκάρει ότι όλα καλά και αυτό με παραξένεψε.Υπάρχει τρόπος να δω το play time έτσι?

Άψογα καλορίζικη και σε σένα. 

Εγώ πήρα στον κωτσοβολο Γλυφάδας και προς τιμή τους, μου είπαν πως το μόνο κομμάτι που είχαν ήταν η εκθεσιακη η οποία είχε πακεταριστει στο αρχικό της κουτί όπως ακριβώς ήταν από το εργοστάσιο. 

Με παρεπεμψαν δε στα κεντρικά από όπου μου επισήμαναν ότι όλα τα κομμάτια που έχουν μείνει στα καταστήματα είναι τα εκθεσιακά.

Αυτό δεν σημαίνει πως είχαν δίκιο και ήταν εκθεσιακη αυτή που πήρες.

Απλά το γράφω διότι αν μου είχαν πει πως υπήρχαν σε κάποια καταστήματα και τηλεοράσεις που δεν ήταν εκθεσιακές, πιθανόν η τηλεόραση σου να ήταν τώρα στο δικό μου σπίτι 😂

Και πάλι καλορίζικη 

Επεξ/σία από tazman75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ακουμε εντυπωσεις παιδες..... το 4κ ειμαι σιγουρος οτι ειναι σουπερ...με τα καναλια της digea τι γινεται? πως ειναι το upscaling? γιατι μια KU6000 4k του 2016 που εχω δεν ειναι τοσο καλή σε τηλεοπτικο οσο μια H6400  fhd του 2014... εχετε να το συγκρινετε εσεις?  ευχαριστω πολυ...

κανεις?😉

Επεξ/σία από FLIMIT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος εχει tv σε αντιστοιχο μεγεθος θεωρω οτι δεν αξιζει να αλλαξει, εκτος κι αν βλεπει 4k ταινιες. Το hdr δεν ειναι εκμεταλλευσιμο, επισης στο gaming ισως να αξιζει περισσοτερο το 1080p 60 fps παρα 4k 30 fps. Εγω την τσιμπησα λογω μεγεθους, αλλιως αμα ειχα 55αρα fhd θα μενα σε αυτην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, PS1563 είπε

Οποιος εχει tv σε αντιστοιχο μεγεθος θεωρω οτι δεν αξιζει να αλλαξει, εκτος κι αν βλεπει 4k ταινιες. Το hdr δεν ειναι εκμεταλλευσιμο, επισης στο gaming ισως να αξιζει περισσοτερο το 1080p 60 fps παρα 4k 30 fps. Εγω την τσιμπησα λογω μεγεθους, αλλιως αμα ειχα 55αρα fhd θα μενα σε αυτην.

σε τηλεπτικο σημα τι λεει?

επισης παιζει κανονικα να ξερεις 4k στα 60fps

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, FLIMIT είπε

σε τηλεπτικο σημα τι λεει?

επισης παιζει κανονικα να ξερεις 4k στα 60fps

Το ξερω οτι παιζει κανονικα 4k 60fps, το πα για οποιον εχει πχ ps4 pro οπου σου δινεται η δυνατοτητα στα περισσοτερα παιχνιδια για 1080p 60 ή 4k 30..

Για μενα μονο τα hd μπορεις να δεις ανετα ή καμια ταινια, τα sd ειναι χαλια μαυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...