Προς το περιεχόμενο

Ντεμπούτο για το Redmi Note 7 που έχει κάμερα 48MP και… παλαβή τιμή


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο φαίνεται 

Πολύ καλά τα χαρακτηρίστηκα του

Η μπαταριά δε ξέρω πόσο κρατάει , μεγάλη οθόνη, μεγάλη ανάλυση...

Τώρα για τα 48ΜΡ είναι να χαίρονται τα παιδάκια....για φωτογραφίες και βίντεο υπάρχουν οι σωστές μηχανές οχι τα κινητά.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κίνα κυκλοφορεί στις 15/1. Πότε περίπου έρχονται Ευρώπη; Ξέρει κανείς το pattern της Xiaomi για τις νέες κυκλοφορίες; Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ και δεν ξέρω την πολιτική τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 minutes ago, Paralizer said:

Κίνα κυκλοφορεί στις 15/1. Πότε περίπου έρχονται Ευρώπη; Ξέρει κανείς το pattern της Xiaomi για τις νέες κυκλοφορίες; Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ και δεν ξέρω την πολιτική τους.

παιζουν πολλα,οπως ποτε θα βγει η global version που μας ενδιαφερει και ποτε θα παιξει σε κανονικη τιμη,γιατι για κανα μηνα+ θα την χτυπανε ολα τα μαγαζια (του εξωτερικου εννοω).Για infoquest κανα 2μηνο μετα απο την Κινα σιγουρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τζάμπα πράμα και σε ωραία χρώματα!! Μην σου πω ότι θα αλλάξω το OnePlus 5 μαυρο με Carbon θήκη και θα πάρω του Φουξ!! Και ας λένε ότι θέλουν!! 😂🤣🤣🤣

Επεξ/σία από ChrisTz1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους φτάσαμε στο σημείο τα mid range που κάποτε είχαν 300 και 400 ευρώ τώρα να κοστίζουν κάτω από διακόσια και από design να μην ντρέπεσαι να το βγάλεις από την τσέπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα περιμένω το Redmi note 7 pro με το αισθητήρα της Sony που είναι καλύτερος σε low light και τον χρησιμοποιεί και το honor View 20 ( δεν θυμάμαι πως λεγεται ακριβώς) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...