Προς το περιεχόμενο

Στις 20 Φεβρουαρίου η Samsung θα παρουσιάσει τη σειρά Galaxy S10


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, nero62 είπε

τι μάρκα είναι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, lenovo2014 είπε

τι μάρκα είναι? 

α καλά... SAMSUNG είναι... όπως πάντα. Δεν θα ρωτάς!!! Όπου καπνός, φωτιά η έκρηξη  = Samsung....

Με όλα αυτά που διαβάζουμε με όλες αυτές τις μαρτυρίες... ΠΩΣ ΣΤΑ ΓΑΜΙΔΙΑ πάει ο κόσμος και αγοράζει τα κινητά της Samsung πραγματικά απορώ. ΡΕ... σκεφτείτε να γίνει ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΣΑΣΤΕ... τίποτε άλλο δεν λέω... και δεν κατηγορώ την samsung σαν εταιρία... η μόνη μου ένσταση είναι οι αύξηση τιμών τίποτε άλλο. Κατά τα άλλα είσαι εξαιρετική εταιρία. ΑΛΛΑ... όπως είπα... ίσως είναι σαμποτάζ... ίσως την έχουν βάλει στο στόχαστρο άλλες εταιρίες... γιατί και πριν καιρό πάλι με μπαταρίες έχει να κάνει το πρόβλημα... τώρα το S10 μιλάμε το περιμένει πολύς κόσμος..

Τι και ΑΝ? Την ώρα που κοιμάσαι? ΑΙΝΤΕΕΕΕΕ\

Είναι τόσα πολλά που θα βγουν με τους νέους επεξεργαστές τόσο μεγάλος ο ανταγωνισμός που η Samsung Με τα προβλήματα της είναι πλέον περιττή.

 

Επεξ/σία από nero62
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nero62 είπε

α καλά... SAMSUNG είναι... όπως πάντα. Δεν θα ρωτάς!!! Όπου καπνός, φωτιά η έκρηξη  = Samsung....

Με όλα αυτά που διαβάζουμε με όλες αυτές τις μαρτυρίες... ΠΩΣ ΣΤΑ ΓΑΜΙΔΙΑ πάει ο κόσμος και αγοράζει τα κινητά της Samsung πραγματικά απορώ. ΡΕ... σκεφτείτε να γίνει ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΣΑΣΤΕ... τίποτε άλλο δεν λέω... και δεν κατηγορώ την samsung σαν εταιρία... η μόνη μου ένσταση είναι οι αύξηση τιμών τίποτε άλλο. Κατά τα άλλα είσαι εξαιρετική εταιρία. ΑΛΛΑ... όπως είπα... ίσως είναι σαμποτάζ... ίσως την έχουν βάλει στο στόχαστρο άλλες εταιρίες... γιατί και πριν καιρό πάλι με μπαταρίες έχει να κάνει το πρόβλημα... τώρα το S10 μιλάμε το περιμένει πολύς κόσμος..

Τι και ΑΝ? Την ώρα που κοιμάσαι? ΑΙΝΤΕΕΕΕΕ

τι Samsung βρε χριστιανε μου ποιο μοντέλο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nero62 είπε

Βαριέσαι να διαβάσεις ε? J6 είναι...

έχω δουλειά ρε φίλε εντάξει αν δεν είναι από την σειρά s δεν με νοιάζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lenovo2014 είπε

έχω δουλειά ρε φίλε εντάξει αν δεν είναι από την σειρά s δεν με νοιάζει 

Μην αγχώνεσαι.. ποτέ δεν είναι αργά. Πρώτα σειρά note... Μετά πάμε σειρά J... ε.. γιατί όχι και σειρά S...? 

Φυσικά αστειεύομαι. Αλλά για σκέψου λίγο. Καινούριο μοντέλο είναι. Πολυπόθητο.. ΤΟ περιμένει πολύς κόσμος. Όπως περίμενε πολύς κόσμος και το note αν θυμάσαι... 

ύποπτο λέω εγώ... και σου έρχεται στο μυαλό.. Και ΑΝ? λέμε ΑΝ?

Και επειδή ο ανταγωνισμός είναι πλέον τεράστιος εγώ προσωπικά (εντάξει εγώ έχω ερωτευτεί το Miui και δεν το αλλάζω ότι και να γίνει) η γνώμη μου είναι μακριά. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ στην αρχή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μωρέ το junk 6 είναι

λογικό  να εκραγεί . 

Εγώ σ9 έχω Δεν ανησύχησα ποτέ για κάτι τέτοιο αλλά το βράδυ με βλέπω να το αφήνω πιο μακριά 😂.

 

Πάντως η πιθανότητα είναι αρκετά μικρή να συμβεί  κ λογικό μ φαίνεται στα τόσα εκατομμύρια να υπάρχουν προβλήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Eragon1996 είπε

Εντάξει μωρέ το junk 6 είναι

λογικό  να εκραγεί . 

Εγώ σ9 έχω Δεν ανησύχησα ποτέ για κάτι τέτοιο αλλά το βράδυ με βλέπω να το αφήνω πιο μακριά 😂.

Πάντως η πιθανότητα είναι αρκετά μικρή να συμβεί  κ λογικό μ φαίνεται στα τόσα εκατομμύρια να υπάρχουν προβλήματα 

Μεμονωμενο περιστατικο ηταν που μπορει να συμβει σε οποιαδηποτε εταιρεια(στην περιπτωση του J6 η εταιρεια ειπε οτι δεν ηταν δικη της ευθυνη και δεν αντικαθιστα ουτε αποζημιωνει οποτε ας κραταμε μικρο καλαθι μεχρι να δουμε τι εχει γινει ακριβως).

Στο Note 7 που ηταν οντως μεγαλο fail πληρωσαν το τιμημα πηραν τα μαθηματα τους και δεν νομιζω να ξαναγινει ποτε κατι τετοιο ειδικα στις ναυαρχιδες της.

Επεξ/σία από ScorpioX777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lenovo2014 είπε

συγνώμη πάνω κάτω παίζει εκεί το plus OK το απλό τότε θα παίξει γύρω στα 1000 το lite 869 είναι λίγο αυτό? δεν απέχει και πολύ από αυτά που είπα, εντάξει λίγο στην αρχή υπερβάλλω οκ αλλά μετά είμαι πολύ κοντά! 

σημασία έχει κάποτε παίρναμε ναυαρχίδες με 600 ευρώ και τώρα ούτε καν το lite δεν παίρνεις. 

προ 🔮 βλέπω μεγάλη 👵 Φόλα να τρώει η Samsung με τέτοιες τιμές! 

ήταν ευκαιρία να χτυπήσει της τιμές λόγο ότι το μήλα ρακί  🍏 δεν έπιασε τα στάνταρ! άρα... 

η xiaomi για αλλά μια φορά θα κάνει παιχνίδι  🎮 μόνη της! 

Ναι κι εγώ τα ίδια προβλέπω και συμφωνώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό κι αναμενόμενο το plus να ειναι λιγο πανω απο τα 1000. Το απλό στα 1000 Κ το μικρό κανα 800. Δηλ χοντρικά περίπου 200€ διαφορά άνα μοντέλο.

Διαβαζα για το plus πως μάλλον θα βγει σε 2 εκδόσεις ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/1/2019 στις 9:58 ΠΜ, nero62 είπε

α καλά... SAMSUNG είναι... όπως πάντα. Δεν θα ρωτάς!!! Όπου καπνός, φωτιά η έκρηξη  = Samsung....

Με όλα αυτά που διαβάζουμε με όλες αυτές τις μαρτυρίες... ΠΩΣ ΣΤΑ ΓΑΜΙΔΙΑ πάει ο κόσμος και αγοράζει τα κινητά της Samsung πραγματικά απορώ. ΡΕ... σκεφτείτε να γίνει ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΣΑΣΤΕ... τίποτε άλλο δεν λέω... και δεν κατηγορώ την samsung σαν εταιρία... η μόνη μου ένσταση είναι οι αύξηση τιμών τίποτε άλλο. Κατά τα άλλα είσαι εξαιρετική εταιρία. ΑΛΛΑ... όπως είπα... ίσως είναι σαμποτάζ... ίσως την έχουν βάλει στο στόχαστρο άλλες εταιρίες... γιατί και πριν καιρό πάλι με μπαταρίες έχει να κάνει το πρόβλημα... τώρα το S10 μιλάμε το περιμένει πολύς κόσμος..

Τι και ΑΝ? Την ώρα που κοιμάσαι? ΑΙΝΤΕΕΕΕΕ\

Είναι τόσα πολλά που θα βγουν με τους νέους επεξεργαστές τόσο μεγάλος ο ανταγωνισμός που η Samsung Με τα προβλήματα της είναι πλέον περιττή.

 

Μέλι στάζει το στόμα σου για την Samsung. Μελισταλαχτος θα έπρεπε να λέγεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/1/2019 στις 9:51 ΠΜ, nero62 είπε

Ναι,αλλά πως μπαίνεις στο google.gr;  😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...