Προς το περιεχόμενο

Ενα καλο κινητο να μην κολαει


Valasia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, tinapo είπε

Δεν γίνεται να το ξέρεις, δυστυχώς. Απ' ότι μαρτυρούν αυτοί που αγόρασαν δεν υπάρχουν διακριτικά στο κουτί συσκευασίας.

Άρα ρισκάρεις φουλ και ειναι σοβαρός λόγος αποφυγής.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, kp1 είπε

Άρα ρισκάρεις φουλ και ειναι σοβαρός λόγος αποφυγής.. 

Από άτομο που το αγόρασε και είχε το πρόβλημα έχουμε την πληροφορία ότι η αντιπροσωπεία του άλλαξε την οθόνη. Το είχε αγοράσει από φυσικό κατάστημα της Θεσ/νίκης.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tinapo είπε

Από άτομο που το αγόρασε και είχε το πρόβλημα έχουμε την πληροφορία ότι η αντιπροσωπεία του άλλαξε την οθόνη. Το είχε αγοράσει από φυσικό κατάστημα της Θεσ/νίκης.

Άρα καταλήγουμε ο βασηλιας μέχρι 240€ είναι το Sony xz1 και μέχρι 300€ xiaomi mi8(από εξωτερικό) +Nokia 8 απο Ελλάδα συμφωνείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/1/2019 στις 7:36 ΜΜ, Valasia είπε

Γεια σας,ψαχνω να βρω ενα κινητο να μην κολαει. Απο περιση τον Ιανουαριο αγορασα 2 κινητα ,το πρωτο ηταν το Meizu M5s(16GB) το οποιο πανω στο 6μηνο αρχισε να κολαει τρελα,το πηγα σε τεχνικο και μου ειπε πως ειχε προβλημα η μητρικη,εκανε τα κολπακια του και το τηλεφωνο συμαζευτικε παλι,μεχρι ομως να μου το επιστερεψει αναγκαστικα να αγορασω ενα καινουριο για να κανω την δουλεια μου πηρα λοιπον το Huawei Y5 2018 Dual (16GB),το κινητο απο την τριτη μερα αρχισε να κολαει τρελα....πατουσα να κανω κληση και αργουσε υπερβολικα πολυ,πατουσα το κουμπι 2 και 3 φορες για κληση και τελικα επερνε σε αλλο αριθμο.Γυρησα λοιπον στην παλια μου συσκευη την Meizu M5s αλλα παλι μου κανει τα ιδια,κλεινει και ανοιγει μονο του,δεν μου βγαζει σημα σε σημεια που παλια ειχε κ.τ.λ.
Το καλοκαιρι το κινητο λογο της δουλειας μου ειναι απαραιτητο,ψαχνω λοιπον να βρω ενα "σκυλι" μεχρι 200 ευρω ισως 250(στο skroutz καποιες φορες ειναι πιο φτηνα)Θελω να εχει καλη καμερα και καλο επεξεργαστη για να μην κολαει...
Περιμενω γνωμες,ευχαριστω.

αν θες να κανεις την δουλεια σου και χωρις κολλήματα παρε αυτο εδω και θα με θυμηθείς  https://www.skroutz.gr/s/15169160/Samsung-Galaxy-J6-Dual-32GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...