Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Bluetooth Audio Receiver 9.90€


aelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Μπήκα να δω τι επιλογές παραγγελίας έχει και ζητάει λογαριασμό μέλους.Δηλαδή χρειάζεται Mi Account;

Οχι, οπως σχεδον ολα τα μαγαζια χρειαζεται να κανεις εναν λογαριασμο με τα στοιχεια σου για να προχωρησει η παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 19/1/2019 στις 11:47 ΠΜ, WebDevGr είπε

Αν συνδεσεις δλδ h/free θα μεταφερει κ ομιλια (ακουστικο-μικροφωνο) στα ηχεια του αυτοκινητου ?

Δεν έχει ενσωματωμένο μικρόφωνο οπότε στην περίπτωση του αυτοκινήτου δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για συνομιλίες, αλλά μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε ακουστικά που έχουν ενσωματωμένο μικρόφωνο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, filippos001 είπε

Αν συνδεσεις δλδ h/free θα μεταφερει κ ομιλια (ακουστικο-μικροφωνο) στα ηχεια του αυτοκινητου ?

Δεν το έχω δοκιμάσει σε αυτοκίνητο. Δεν ξέρω τι πατέντα χρειάζεται.

Ίσως αν υπάρχει καλώδιο Jack to jack με ενσωματωμένο μικρόφωνο να δουλέψει

Επεξ/σία από WebDevGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο δεν ειναι και πομπός σωστα; 

Δηλαδη να το συνδέσω με ενα jack to jack καλώδιο με ενα παλιο mp3 player και να ακούω σε bluetooth ακουστικα δεν γίνεται, σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kosmasdel είπε

Το συγκεκριμένο δεν ειναι και πομπός σωστα; 

Δηλαδη να το συνδέσω με ενα jack to jack καλώδιο με ενα παλιο mp3 player και να ακούω σε bluetooth ακουστικα δεν γίνεται, σωστα;

Όχι είναι μόνο receiver

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλόχες, το χρησιμοποιεί κανείς στο αυτοκίνητο (se aux/line in) και πάνω σε φορτιστή αυτοκινήτου? Μου κάνει ένα θόρυβο/βουητό όταν το έχω πάνω στον φορτιστή (anker car charger + cable) και δεν ξέρω εάν φταίει η συσκευή ή είναι φυσιολογική λειτουργία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρω ότι είμαι τελείως off-topic αλλά την ομπρέλα της Xiaomi δεν γίνεται να τη βγάλουν σε προσφορά και χωρίς μεταφορικά. Την έχουν ελάχιστα καταστήματα και μάλιστα όχι Αθήνα άρα πληρώνεις και μεταφορικά αν την θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Material_Defender_1032 είπε

Αλόχες, το χρησιμοποιεί κανείς στο αυτοκίνητο (se aux/line in) και πάνω σε φορτιστή αυτοκινήτου? Μου κάνει ένα θόρυβο/βουητό όταν το έχω πάνω στον φορτιστή (anker car charger + cable) και δεν ξέρω εάν φταίει η συσκευή ή είναι φυσιολογική λειτουργία.

το χω μονιμα σε aux και σε usb adapter που παει στον αναπτηρα του καρ. δεν εχει καποιο βουητο ή θορυβο. παιζει η ενταση πιο χαμηλα απο οτι στο ραδιο αλλα αυξανω την ενταση απλως και ειναι κομπλε (χωρις θορυβο-καθαρος ηχος).παιξε λιγο με ρυθμισεις και καλωδια κατι θα επηρεαζει (στο λιντλ παιζει τωρα ανταπτορας 3πλος αναπτηρα με 5ε,  +θυρα usb 2,4a-εκει το κουμπωσα το bt receiver)

Επεξ/σία από JeZus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, FiKiFiKi είπε

Αν το συνδέσω με hands-free μπορεί να δουλέψει σαν Bluetooth hands-free για το κινητό; Αν γίνεται, το μέγεθος του βολεύει; 

Αυτή είναι η χρήση του. Το μέγεθος είναι μια χαρά και το "μανταλάκι" του πιάνει ωραία σε ύφασμα χωρίς φόβο να σου φύγει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κατά την άποψή μου έχει πολύ χαμηλό σήμα στην έξοδο. Το πήρα για να συνδέσω 2 μικρά ηχεία στο Mac mini κ παίζει στο 1/3 της έντασης απ ότι όταν συνδέω τα ηχεία απ ευθείας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς με xiaomi κινητό που να μην μπορεί να μιλήσει σε κλήσεις με το bluetooth;

Όταν είμαι συνδεδεμένος στο αυτοκίνητο, αν απαντήσω μου το πετάει στο κινητό και δεν με αφήνει να επιλέξω bluetooth. Το ίδιο κι ένας φίλος με Pocophone, ενώ ένας άλλος με oneplus μπορεί κανονικά. Μάλλον είναι θέμα του miui, αλλά μου κάνει εντύπωση 2 προϊόντα της ίδιας εταιρίας να μην συνεργάζονται χωρίς προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...