Προς το περιεχόμενο

Vfm iPhone για 2018?


kp1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά απλά το συζητάγαμε με κάτι φίλους και θέλω και τα φώτα σας.. Ποιο θεωρειται το ποιο vfm iPhone και στα λεφτά και σε κάμερα οθόνη κλπ για το 2018 μεταχ/νο μιλάω πάντα και με μνήμη 64GB μνήμη και πάνω+ φαντάζομαι plus μοντέλο ή s λόγω μπαταριας..Και 2 ερώτησεις για οποίος ξέρει να απαντήσει αρχικά για πόσα χρόνια παίρνουν ανανεώσεις τα iPhone? (5s,6s κλπ?) και όλα τα μαγαζιά δίνουν 1 χρόνο εγγύηση αν πας στην Apple σου δίνουν και 2 χρόνο σίγουρα;;; Ευχαριστώ. 

Επεξ/σία από kp1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

7-7 plus 

Αρχικά ευχαριστώ για την απάντησή. Μια τεκμηρίωση αν μπορείς ποιο μοντέλο ακριβώς; και με πόσα λες μετ; χ/νο? Ακούω +άλλες προτάσεις ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

iPhone 7 Plus , δεν έχει την οθόνη και την κάμερα των τελευταίων μοντέλων αλλά συνεχίζει να είναι ένα από τα καλύτερα κινητά της αγοράς και θα λαμβάνει αναβαθμίσεις από την apple για τουλάχιστον αλλά τρία χρόνια 

Επεξ/σία από John.panago
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, kp1 είπε

Αρχικά ευχαριστώ για την απάντησή. Μια τεκμηρίωση αν μπορείς ποιο μοντέλο ακριβώς; και με πόσα λες μετ; χ/νο? Ακούω +άλλες προτάσεις ευχαριστώ 

Γενικά αν σκεφτείς ότι έδιναν νομίζω η το 6 η το 6ς στα 200 οπότε το 7+ το παίρνεις στα 400 μαξ 32-64 gb βέβαια αν βρεις το 8 η 8+ στα 500 είναι καλύτερα αλλά να πας σε 6 με 6+ είναι χάλια πλέον για Android δεν σκέφτεσαι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Γενικά αν σκεφτείς ότι έδιναν νομίζω η το 6 η το 6ς στα 200 οπότε το 7+ το παίρνεις στα 400 μαξ 32-64 gb βέβαια αν βρεις το 8 η 8+ στα 500 είναι καλύτερα αλλά να πας σε 6 με 6+ είναι χάλια πλέον για Android δεν σκέφτεσαι? 

Εχω p20 pro...Απλα το συζηταγαμε με φιλους και εγω για iphone 7 plus 64 ελεγα αλλα να δωσεις μαξ 350...Αν και σκεφτομουν τραμπα iphone 8 plus με p20 pro αλλα το 64gb με προβληματιζει και δν εχει την καμερα του P20 pro και την οθονη,,!!Αυτο που λατρευω στα Iphone ειναι ποσο smooth ειναι και παιορνουν αναβαμθισεις για 4 χρονια νομιζω που δν παιρνει κανενα android,,,Σαν Prestige δεν με νοιαζει καν!Και σιχαινομαι τα μεγαλα notch που εχουν iphone x και πανω,,,προτιμω τις τελεις Norch και καθολου αν γινεται ή οριακα σαν του p20 pro...

Επεξ/σία από kp1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kp1 είπε

Εχω p20 pro...Απλα το συζηταγαμε με φιλους και εγω για iphone 7 plus 64 ελεγα αλλα να δωσεις μαξ 350...Αν και σκεφτομουν τραμπα iphone 8 plus με p20 pro αλλα το 64gb με προβληματιζει και δν εχει την καμερα του P20 pro και την οθονη,,!!

Εγώ στη θέση σου θα κράταγα το π20 τα μήλα είναι φρου φρου και αρώματα (μη μπείτε στο κόπο τα μήλο φαν να πείτε για privacy κλπ) android +microg=total security privacy και κάνεις δεν ξέρει που είστε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LIGHT1NG είπε

Εγώ στη θέση σου θα κράταγα το π20 τα μήλα είναι φρου φρου και αρώματα (μη μπείτε στο κόπο τα μήλο φαν να πείτε για privacy κλπ) android +microg=total security privacy και κάνεις δεν ξέρει που είστε 

Eπειδη δεν ξερω και μου αρεσει να μαθαινω τι ειναι το Microg?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, kp1 είπε

Eπειδη δεν ξερω και μου αρεσει να μαθαινω τι ειναι το Microg?

Με απλά λόγια υπάρχουν Google και microG. 

Διάφορες με το microg το κινητό δεν στέλνει καθόλου αρχεία στους σερβερ google με τοποθεσίες κλπ κλπ έχει play store κανονικά ported απλά πρέπει να έχεις κάποιο android + bootloader unlocked ώστε να εγκαταστήσεις πχ resurrection remix rom, aex, κλπ απλά πρέπει να υποστηρίζει το microg από την άλλη η google (gapps) και τοποθεσία να κλίσεις πάλι στέλνει αρχεία στα σερβερ της. Βέβαια για τα Huawei νομίζω η εταιρία δεν αφήνει πλέον να ξεκλειδώσεις το bootloader ώστε να βάλεις άλλη rom Android στο κινητό αυτό μπορείς να το ψάξεις στο xda

ΥΓ. Εντωμεταξύ μόλις γύρισα σπίτι μετά από 3 μπουκάλια έξω 😂😂😂

Επεξ/σία από LIGHT1NG
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2019 στις 2:56 ΠΜ, LIGHT1NG είπε

Με απλά λόγια υπάρχουν Google και microG. 

Διάφορες με το microg το κινητό δεν στέλνει καθόλου αρχεία στους σερβερ google με τοποθεσίες κλπ κλπ έχει play store κανονικά ported απλά πρέπει να έχεις κάποιο android + bootloader unlocked ώστε να εγκαταστήσεις πχ resurrection remix rom, aex, κλπ απλά πρέπει να υποστηρίζει το microg από την άλλη η google (gapps) και τοποθεσία να κλίσεις πάλι στέλνει αρχεία στα σερβερ της. Βέβαια για τα Huawei νομίζω η εταιρία δεν αφήνει πλέον να ξεκλειδώσεις το bootloader ώστε να βάλεις άλλη rom Android στο κινητό αυτό μπορείς να το ψάξεις στο xda

ΥΓ. Εντωμεταξύ μόλις γύρισα σπίτι μετά από 3 μπουκάλια έξω 😂😂😂

Πότε θα έκανες καλύτερη ανάλυση σεντόνι version,νηφάλιος η όχι;  😄

Ελπίζω να μην οδήγησες μετά.

9 ώρες πριν, darksoul93 είπε

Δεν υπαρχει vfm iphone, τοσο απλα :P

Αυτό πήγα να γράψω με το που διάβασα το post του TS.Πληρώνεις πολλά € για το IOS και το software support,όλα τα υπόλοιπα(specs και δυνατότητες) υπάρχουν πιο πρίν σε κινητά με πιο χαμηλή τιμή και χωρίς τους περιορισμούς της Apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...