Προς το περιεχόμενο

Το Alienware Area-51m είναι «αναβαθμίσιμο» και μπορεί να εξοπλιστεί με RTX 2080 και με Core i9-9900K


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλάμε για ορισμό του φορητού,αυτές οι Alien τουμπανομπαταρίες όσο πάνε και εξελίσσονται ! (με desktop παίζει να έχετε μεγαλύτερη αυτονομία...) θα μπορείτε να παίζετε πλέον 45 ολόκληρα λεπτά σε υψηλά settings,δηλ τι άλλο θέλετε βρε αχάριστοι ?  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, VaggAnast είπε

με τα λεφτα που θα κανει η RTX για το λαπτοπ καλυτερα να χτυσεις σταθερο με SLI RTX 2080...

Χτίσεις. Με Υ μόνο αν αφαιρέσεις το Τ. 😉😋

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εμένα με ψήνει να τσιμπήσω ένα? Και οχι για gaming αλλα για δουλειά 😂 δυστυχώς δε μπορώ να κουβαλάω το full tower παντού μαζί μου. Ασε που με αυτο το μηχάνημα θα κανω και γυμναστική λόγω του βάρους του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 παρατηρήσεις! 2500 δολάρια με κορυφαία specs, και 8gb ram (κίτρινη κάρτα). Μου πλασάρεις τέτοιο μηχάνημα που απευθύνεται σε hardcore gaming και editing, και μου χρησιμοποιείς το FIFA σαν παιχνίδι για να το διαφημίσεις (κόκκινη με 2 αγωνιστικές εκτός). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, babooniaris είπε

Μόνο 2.5 χιλιάρικα;;;;;; ευκαιρία ρε τρεχάτε...... 

Εσυ πόσο ήθελες να κάνει; Σου πήρε ενα τουμπανο desktop και στο εκανε σμυκρινση. Ελεος δηλαδη τα θελετε ολα δικα σας. Δεν ξερανε οι εταιρειες να σας δινουν 2080 Ti με 120 Ευρω

3 ώρες πριν, ELMastas είπε

Μιλάμε για ορισμό του φορητού,αυτές οι Alien τουμπανομπαταρίες όσο πάνε και εξελίσσονται ! (με desktop παίζει να έχετε μεγαλύτερη αυτονομία...) θα μπορείτε να παίζετε πλέον 45 ολόκληρα λεπτά σε υψηλά settings,δηλ τι άλλο θέλετε βρε αχάριστοι ?  B)

DESTOP REPLACEMENT. Εσυ υποθέτω παιρνεις tower και οθονη αγκαλιά, βαζεις και μια γενητρια και αράζεις στο παρκο και παιζεις ωρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλει και πολύ θέλω να πιστεύω με την εξέλιξη σε στοιχεία αποθηκεύσης ρεύματος που βγαίνουν διαρκώς,τελευταία και φορτίζουν διάφορες συσκευές tablets κλπ Οταν λέμε για φορητό Για να ενοούμε φορητό ναι εγώ θα ήθελα να αράζω στο πάρκο η όπου αλλού και να παίζω για κάποιες ώρες,αυτή είναι η έννοια φορητού για μένα.Ακόμα και υπολογιστή να λειτουργήσεις Desktop χωρίς ρεύμα δεν χρειάζεσαι και γεννήτρια για τέτοιους χρόνους (με ένα καλό UPS πλησιάζεις..)γιαυτό το είπα ως αστείο που όμως έχει δόση αλήθειας πως με 45 λεπτά διάρκεια ίσως παίζει να έχεις μεγαλύτερη αυτονομία εκεί -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα μείνω στην ιδέα ότι ο επεξεργαστής και η κάρτα γραφικών μπορούν να αναβαθμιστούν. Θα αποτελουσε μεγάλο βήμα μπροστά να καθιερωθεί αυτό και σε πιο προσιτά laptop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, oceanborngr είπε

Εγώ θα μείνω στην ιδέα ότι ο επεξεργαστής και η κάρτα γραφικών μπορούν να αναβαθμιστούν. Θα αποτελουσε μεγάλο βήμα μπροστά να καθιερωθεί αυτό και σε πιο προσιτά laptop.

https://laptopparts4less.frl/Clevo-P775TM1-G-120Hz-GTX-1060-1070-1080-Cofee-Lake-game-laptop-samenstellen

4 ώρες πριν, MegalosVeziris είπε

Δώσε το σαιτ

dell outlet uk

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Upgradeable , φέρνει μια παλιά πατέντα ξανά για να ρουφήξει περισσότερα λεφτά η failware . Θυμόμαστε από παλιά που οι επεξεργαστές για λάπτοπ στοίχιζαν όσο ένα νέο λάπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/1/2019 στις 1:19 ΜΜ, DaemonLord92 είπε

Μονο εμένα με ψήνει να τσιμπήσω ένα? Και οχι για gaming αλλα για δουλειά 😂 δυστυχώς δε μπορώ να κουβαλάω το full tower παντού μαζί μου. Ασε που με αυτο το μηχάνημα θα κανω και γυμναστική λόγω του βάρους του!

Όχι δεν είσαι ο μόνος. Υπάρχουν πολλοί πέτσες, γιαυτό και αποφασίστηκε να γίνει προϊόν αυτό το concept

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ωραιο δεν είναι ότι μπορείς να αλλάξεις επεξεργαστή αλλά ότι "παίρνει" επεξεργαστή κανονικού desktop! Οπότε χωρίς χαζά overpricing από τις εταιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...