Προς το περιεχόμενο

Interamerican τμήμα αποζημιώσεων


Nauths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλημέρα. Μου έκλεισε την προτεραιότητα ένας βοσκός χθες και καλώ την ιντεραμέρικαν να δω τι θα γίνει και μου λέει μόνο στο 1158 να καλέσω. Δηλαδή ότι αποζημίωση σου πληρώσουν θα την φας στο 1158, δεν υπάρχει άλλος τρόπος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 hours ago, Nauths said:

Παιδιά καλημέρα. Μου έκλεισε την προτεραιότητα ένας βοσκός χθες και καλώ την ιντεραμέρικαν να δω τι θα γίνει και μου λέει μόνο στο 1158 να καλέσω. Δηλαδή ότι αποζημίωση σου πληρώσουν θα την φας στο 1158, δεν υπάρχει άλλος τρόπος;

3-4 λεπτά του ευρώ κάθε λεπτό δεν είναι η χρέωση στο 1158? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Nauths είπε

Παιδιά καλημέρα. Μου έκλεισε την προτεραιότητα ένας βοσκός χθες και καλώ την ιντεραμέρικαν να δω τι θα γίνει και μου λέει μόνο στο 1158 να καλέσω. Δηλαδή ότι αποζημίωση σου πληρώσουν θα την φας στο 1158, δεν υπάρχει άλλος τρόπος;

Ποιο ηταν το αποτελεσμα ? Ο βοσκος τι σχεση εχει ?

6 λεπτά πριν, billdanos είπε

3-4 λεπτά του ευρώ κάθε λεπτό δεν είναι η χρέωση στο 1158? 

Απο κινητο ομως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Ποιο ηταν το αποτελεσμα ? Ο βοσκος τι σχεση εχει ?

Απο κινητο ομως ?

Τίποτα, θέλω να πω η ασφαλιστική του ήταν η interamerican. 

2 ώρες πριν, GPOWERR είπε

Υπάρχει και σταθερό τηλεφωνο.Δοκιμασε σε αυτό: 2109461333

Μπράβο ρε φίλε. Σ ευχαριστώ. Είχα φάει το σάιτ και δεν είχα βρει τίποτα. Έλεος πια, την έχουν δει τη δουλειά με τα χρεώσιμα πλέον για να τζιράρουν!

Εντωμεταξύ πήρα στο τμήμα για τις φωτιές και μου λέει δεν έχει σταθερό μόνο το 1158, γαμώ τα σπίτια τους!

Επεξ/σία από Nauths
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Nauths είπε

Παιδιά καλημέρα. Μου έκλεισε την προτεραιότητα ένας βοσκός χθες και καλώ την ιντεραμέρικαν να δω τι θα γίνει και μου λέει μόνο στο 1158 να καλέσω. Δηλαδή ότι αποζημίωση σου πληρώσουν θα την φας στο 1158, δεν υπάρχει άλλος τρόπος;

Δηλαδή η ζημιά σου πόσο ακριβώς είναι που θα τη φας όλη στο 1158? 2-3€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Joshua21 είπε

Δηλαδή η ζημιά σου πόσο ακριβώς είναι που θα τη φας όλη στο 1158? 2-3€?

Προφανώς και όχι, αλλα δεν την βγάζεις με ένα τηλεφώνημα. Θες περισσότερα. Και γιατί να μην παρέχουν σταθερό;

Χώρια τα περί παλαιότητας που τρως κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nauths είπε

Προφανώς και όχι, αλλα δεν την βγάζεις με ένα τηλεφώνημα. Θες περισσότερα. Και γιατί να μην παρέχουν σταθερό;

Χώρια τα περί παλαιότητας που τρως κτλ

Τα 2-3€ που ανέφερα δεν καλύπτουν μόνο ένα τηλεφώνημα, καλύπτουν πολλά περισσότερα(πχ από σταθερό forthnet χρεώνεσαι 0,0295€/λεπτό), κατά τη γνώμη μου κάνεις πολύ φασαρία για το τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Τα 2-3€ που ανέφερα δεν καλύπτουν μόνο ένα τηλεφώνημα, καλύπτουν πολλά περισσότερα(πχ από σταθερό forthnet χρεώνεσαι 0,0295€/λεπτό), κατά τη γνώμη μου κάνεις πολύ φασαρία για το τίποτα.

10 λεπτά έφαγα στην αναμονή για να πάρω την οδική για τον άλλο που του έφαγε την κάρτα. Οι τιμές που λες είναι συν φόρους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nauths είπε

10 λεπτά έφαγα στην αναμονή για να πάρω την οδική για τον άλλο που του έφαγε την κάρτα. Οι τιμές που λες είναι συν φόρους .

Η αναμονή από όσο ξέρω δεν χρεώνεται, επίσης η τιμή που έγραψα είναι ΜΕ ΦΠΑ αν ισχύει ο παρακάτω τιμοκατάλογος:

http://www.forthnet.gr/media/new_services/timokatalogoi/timokatalogos_loipes_kliseis_0107.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Η αναμονή από όσο ξέρω δεν χρεώνεται, επίσης η τιμή που έγραψα είναι ΜΕ ΦΠΑ αν ισχύει ο παρακάτω τιμοκατάλογος:

http://www.forthnet.gr/media/new_services/timokatalogoi/timokatalogos_loipes_kliseis_0107.pdf

Απο που και ως που να μην χρεωνεται η αναμονη;;;;Απο την στιγμη που πραγματοποιειται η συνδεση (απαντα στην κληση ο καλουμενος ), ο παροχος ξεκινα την χρεωση κανονικα, δεν ξερει και στην τελικη δεν τον ενδιαφερει αν εσυ εξυπηρετεισαι ή απλα περιμενεις...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, chsam είπε

Απο που και ως που να μην χρεωνεται η αναμονη;;;;Απο την στιγμη που πραγματοποιειται η συνδεση (απαντα στην κληση ο καλουμενος ), ο παροχος ξεκινα την χρεωση κανονικα, δεν ξερει και στην τελικη δεν τον ενδιαφερει αν εσυ εξυπηρετεισαι ή απλα περιμενεις...

Ok, έστω χρεώνεται η αναμονή, οπότε στα 10 λεπτά που περίμενε χρεώθηκε 0,30€...

Επεξ/σία από Joshua21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Joshua21 είπε

Ok, έστω χρεώνεται η αναμονή, οπότε στα 10 λεπτά που περίμενε χρεώθηκε 0,30€...

Οντως σε αυτο το νουμερο ειναι μια χαρα χρεωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μια φορά που πήραμε για να έρθουν για καταγραφή ατυχήματος το 1158 ήρθε 6-7 ευρω η κλήση στον επόμενο λογαριασμό. Για anytime παίρνεις στο 2109460000 και μετά έχει επιλογή για την 24ωρη εξυπηρέτηση, τσεκαρισμενο πρόσφατα που ήθελα οδική

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά δούλεψε το 2109461333 οπότε όλα καλά, παίρνεις, μιλάς όση ώρα θες και χρεώνεται κανονικά στο πρόγραμμα σου.

13 ώρες πριν, Joshua21 είπε

Ok, έστω χρεώνεται η αναμονή, οπότε στα 10 λεπτά που περίμενε χρεώθηκε 0,30€...

Φίλε έιναι πολλά τα χρεώσιμα πλέον, μία από δω μία από κει, ένα ραντεβού σε δημόσιο νοσοκομείο και σου έρχεται ο λογαριασμός αντί για πάγιο 20€, 30€ κάθε μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...