Προς το περιεχόμενο

Google Maps βενζινάδικα σε διαδρομή


tarantules

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να ορίσω μια διαδρομή στο google maps (σε pc όχι κινητό) και να μου βγάζει όλα τα βενζινάδικα πάνω στην διαδρομή που έχω επιλέξει;

Το μόνο που έχω καταφέρει είναι είτε να βλέπω μόνο τα βενζινάδικα πάνω στο χάρτη χωρίς τη μπλέ γραμμή της διαδρομής , είτε μόνο τη διαδρομή (μπλέ γραμμή).Και τα 2 ταυτόχρονα δεν έχει κάποια επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μπορώ να προτείνω μια εναλλακτική,πάρε διευθύνσεις απο τα βενζινάδικα και βάλτα σαν extra stops της διαδρομής σου.(Ετσι θα σε πηγαινει point A σε point B(GasStat) και μετα point C και ουτω καθεξης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν γίνεται αυτό που λες.Δεν είναι βενζινάδικα τα οποία γνωρίζω από πριν.Βάζω τη διαδρομή Πρίντεζι-Μιλάνο και θέλω να δω οπτικά πάνω στο χάρτη ποια βενζινάδικα βρίσκονται πάνω στη διαδρομή αυτή.Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ανοίξω το google maps σε δυο διαφορετικές καρτέλες και στη μια καρτέλα να έχω μόνο τα βενζινάδικα πάνω στο χάρτη και στην άλλη καρτέλα μόνο τη διαδρομή που έχω επιλέξει.Πάντως με ένα πρόχειρο ψάξιμο στο νετ το έχουν και άλλοι αυτό το πρόβλημα και πρότειναν άλλες εφαρμογές όπως το mapquest και bingmaps.Θα δω μήπως βγάλω άκρη με αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...