Προς το περιεχόμενο

Το Android Q ενδέχεται να διαθέτει dark theme και desktop mode


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Ας δώσει πρώτα το τρέχον Android σε συσκευές όπως S8 και μετά μιλάμε για το καινούργιο 

Ντροπή και ελεος απλά ....😡🤬

Αυτο δεν ειναι θεμα της Google αλλα του εκαστοτε κατασκευαστη. Οποιος θελει αμεσα αναβαθμισεις τα pixel ειναι μονοδρομος, δυστυχως...

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ardi21 είπε

Αυτο δεν ειναι θεμα της Google αλλα του εκαστοτε κατασκευαστη. Οποιος θελει αμεσα αναβαθμισεις τα pixel ειναι μονοδρομος, δυστυχως...

Φίλε το iPhone 5s μοντέλο του 2013(?!) παίρνει ακόμα αναβαθμίσεις , day one η τουλάχιστον μετά από λίγες ώρες/μέρες.

εγω αυτό στα Android το θεωρώ τουλάχιστον τραγικό.

να μιλάς για καινούργιο OS όταν το τρέχον σου , υπάρχει ολόκληρους μήνες διαθέσιμο  και σε ποσοστό ολοκλήρωσης να μην έχει δωθεί ούτε στο 50% ακόμα.

δεν χρειάζεται να είσαι ούτε Apple fan boy ούτε Samsung hater για να το καταλάβεις 

κ τέλος συμφωνώ , τα Pixel μάλιστα αλλά μέχρι το προηγούμενο μοντέλο τουλάχιστον δεν ήταν καθόλου του γούστου μου .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, vAg0s97 είπε

Σαν πολύ γρήγορα δεν τις τρέχουν τις εκδόσεις; ή μου φαίνεται;

Πολλές από αυτές τις μικρο-αλλαγές που εφαρμόζουν στις τελευταίες εκδόσεις, θα μπορούσαν να τις επενδύσουν και σε προηγούμενες...

Πλέον αλλάζουν τις εκδόσεις λες και είναι στραγάλια...να δούμε όταν τελειώσουν τα γράμματα της αλφαβήτας, τι όνομα θα "βαφτίσουν" την καινούρια τους καινοτομία :P 

Fuschia

Προς το παρόν έχουν πολλά γλυκά ακόμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Istros είπε

Yπάρχει μια πολύ δυνατή ομάδα πίσω από το fuschia.35 υπαλλήλοι της Google που δούλευαν στην ανάπτυξη του Android μεταξύ των οποίων ο nick kralevich (head of Android platform security ),επισης οι Brian Swetland και Dave Bort(BeOs) και ο Travis Geiselbrecht (NewOs).Θέλω να πιστεύω οτι θα δούμε πολύ πιο όμορφα πράγματα στο μέλλον

35 μόνο? Σίγουρα 500+. Με 35 δεν βγάζεις τίποτα, όχι next gen OS. 

Επεξ/σία από possiz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Φίλε το iPhone 5s μοντέλο του 2013(?!) παίρνει ακόμα αναβαθμίσεις , day one η τουλάχιστον μετά από λίγες ώρες/μέρες.

εγω αυτό στα Android το θεωρώ τουλάχιστον τραγικό.

να μιλάς για καινούργιο OS όταν το τρέχον σου , υπάρχει ολόκληρους μήνες διαθέσιμο  και σε ποσοστό ολοκλήρωσης να μην έχει δωθεί ούτε στο 50% ακόμα.

δεν χρειάζεται να είσαι ούτε Apple fan boy ούτε Samsung hater για να το καταλάβεις 

κ τέλος συμφωνώ , τα Pixel μάλιστα αλλά μέχρι το προηγούμενο μοντέλο τουλάχιστον δεν ήταν καθόλου του γούστου μου .

Kαλως η κακως ετσι λειτουργει το android. Οταν δινεις το OS σε τριτους κατασκευαστες, αυτοι ειναι υπευθυνοι για τις αναβαθμισεις. Μακαρι να τις εδιναν αμεσως, ολοι θα το ηθελαν.

 

Η φιλοσοφια της Google ειναι διαφορετικη και εχει τα αρνητικα και τα θετικα. Π.χ βρισκεις συσκευες απο 150 ευρω μεχρι 1.000.

 

Αλλιως πας σε Apple η Pixel και δινεις 1.5 μισθο για κινητο... Δεν μπορεις να τα εχεις ολα.

Επεξ/σία από ardi21
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, MontzOlee said:

Ας δώσει πρώτα το τρέχον Android σε συσκευές όπως S8 και μετά μιλάμε για το καινούργιο 

Ντροπή και ελεος απλά ....😡🤬

Δεν θα το κάνει για να αναγκάσει τον κόσμο να αγοράσει σ10.

Υ.Γ. σύντομα και η apple θα γίνει πιο αυστηρή με τα upgrades.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, possiz είπε

35 μόνο? Σίγουρα 500+. Με 35 δεν βγάζεις τίποτα, όχι next gen OS. 

Έχεις δίκιο με 35 δεν βγαίνει.Αυτή τη στιγμή έχει 100+.Απλά οι 35 από αυτούς είναι υπαλλήλοι της Google που δούλευαν στην ανάπτυξη του Android

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NotAliki177 είπε

Δεν θα το κάνει για να αναγκάσει τον κόσμο να αγοράσει σ10.

Υ.Γ. σύντομα και η apple θα γίνει πιο αυστηρή με τα upgrades.

κακή πολιτική , τουλάχιστον για εμάς τους αγοραστές. Βέβαια ποιος είμαι εγω να κρίνω έναν κολοσο στο είδος  και master του είδους στο marketing.

Υ.Γ : Μέχρι να το κάνει η apple το 5S μου θα έχει φτάσει iOs 13 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 hours ago, Tetrabitos said:

2019 και μιλάμε για dark mode λες και πήγαμε στο φεγγάρι. Πρωτοτυπία.

Κρίμαπου δεν το παντεταρε κάνεις ακόμα να πληρώνεται και ζει την καλή ζωή...

Το FB ακόμα να βάλει πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, M@dB0x είπε

Το πέρασα αλλά δεν ήταν για daily use ακόμη και ξαναπέρασα το Oreo

ε ναι ρε για επίσημη αναβάθμιση μιλάω εγώ. Ήρθε στα s9 ή ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...