Προς το περιεχόμενο

Η Apple επανακυκλοφορεί το iPhone SE στις ΗΠΑ με τιμές που ξεκινούν από τα $249


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Plapoutas είπε

Δεν ξέρω αν στο έχουν πει, η εταιρία δεν έχει τους ειδικούς της επειδή νοιάζεται για εσένα αλλά για την τσέπη της. Επίσης οι "ειδικοί" της εταιρίας δεν είναι θεοί για να εμπιστεύεσαι την απόφαση τους. Μαρκετιστές είναι τα στελέχη της εταιρίας γιαυτό προσπαθούν να σου πουλήσουν τα προϊόντα τους, οι καταναλωτές είναι αυτοί που τα αγοράζουν και τα κρίνουν στην τελική.

Δεν εμπιστεύομαι τους ειδικούς της κάθε εταιρείας. Έχω κριτική σκέψη και βλέπω μόνος μου κάθε φορά τι με συμφέρει και το τι θέλω. Και προφανώς δεν χρειάζομαι τον Πλαπούτα του ινσόμνια να κρίνει ή όχι την επιλογή μου, επειδή αυτός έχει μία αντίθετη άποψη.

Το ότι μου πλασάρει κάτι μία εταιρεία δεν σημαίνει ότι την επόμενη θα πάω να το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 λεπτά πριν, Istros είπε

Προφανώς οι σύμβουλοι,ειδικοί,εμπειροι καμία φορά υποτιμούν τους καταναλωτές.

Μπα... μια χαρά τους ξέρουν.... και αυτό αφορά όλες τις εταιρίες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, billdanos είπε

Τι ακριβώς πάθαμε οι φαν της και δεν το ξέρουμε? Δεν εξακολουθούμε να αγοράζουμε τις συσκευές που μας αρέσουν???

Επίσης τα android τηλέφωνα απευθύνονται σε ...ειδικούς? Αν είναι να το πω στους παππούδες και τις θείες στο σόι που έχουν όλοι τέτοια μπας και χαρούν και λίγο που τόσο καιρό μπορούν να υποτιτλίσουν τα torrents τους και δεν το ξέρουν! 😛 

δεν αναφέρομαι στους βαθιά πληγωμένους, αλλά στους νεόφερτους που θα την πατήσουν και θα το πάρουν.
και ίσως αν αναφέρεσαι σε παππούδες πλούσιους ναι είναι ότι πρέπει. για τους υπόλοιπους που θέλουν να υποτιτλίσουν και να κάνουν την δουλειά τους (απόλα δηλαδή και όχι μόνο κλήσεις και facebook) είναι το android. 

Ουδεμίαν αμφιβολία χωρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, nero62 είπε

Δεν νομίζω να το κάνουν για να πείσουν τίποτε. Να ξεστραβώσουν ίσως. Αλλά να πείσουν μπα. 

Ξεστράβωμα το λες εσύ, κάποιος άλλος θα μπορούσε να κάνει το αντίθετο και να "ξεστραβώσει" εσένα π.χ.

Επεξ/σία από thodoris20s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsakfot είπε

Βρε πονεμένε από τον Μηλαρά, μου λες να πάρω Poco να βρώ την υγειά μου ?

Σου είπα ότι και να πάρεις θα πηγαίνει σφαίρα απλά το Poco θα το πουλήσεις εύκολα γιατί έχουν ζητηση και είναι και buttery-smoothness στα παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thodoris20s είπε

Δεν εμπιστεύομαι τους ειδικούς της κάθε εταιρείας. Έχω κριτική σκέψη και βλέπω μόνος μου κάθε φορά τι με συμφέρει και το τι θέλω. Και προφανώς δεν χρειάζομαι τον Πλαπούτα του ινσόμνια να κρίνει ή όχι την επιλογή μου, επειδή αυτός έχει μία αντίθετη άποψη.

Το ότι μου πλασάρει κάτι μία εταιρεία δεν σημαίνει ότι την επόμενη θα πάω να το πάρω.

Περίμενε βρε και εσύ! Θα σου πεί τώρα ο φίλος Πλαπούτας, πως του έλυσε τα χέρια το Samsung και πως έγινε 15% πιο παραγωγικός με το Android και πήρε αύξηση στην δουλειά!

Ακόμα περιμένω να μου περιγράψει το typical day ενός επαγγελματία Power User ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thodoris20s είπε

Ξεστράβωμα το λες εσύ, κάποιος άλλος θα μπορούσε να κάνει το αντίθετο και να "ξεστραβώσει" εσένα π.χ.

? πως ?

καλά τα λόγια αλλά να τα στηρίζεις κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Κοίτα να δεις που φτάσαμε,  οι iPhone χρήστες που μας κορόιδευαν όταν μιλούσαμε για Specs νοιάζονται ξαφνικά για τα Benchmark του iPhone. Εγώ νόμιζα ότι η εμπειρία μετράει, ποιος νοιάζεται για τα Specs. 

Μιλάτε κάποιοι εδώ μέσα για hardware και ότι ύστερη για να λέγουμε τα πράγματα όπως έχουν όχι μόνο σε benchmark αλλά και σε multitasking και αλλά...! Ότι είναι πανάκριβα είναι και κακό αυτό για μας αλαλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα...! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thodoris20s είπε

Ξεστράβωμα το λες εσύ, κάποιος άλλο θα μπορούσε να κάνει το αντίθετο και να "ξεστραβώσει" εσένα π.χ.

 

Ελα παιδιά εδω είστε!🤣

 

image.png.faf29ebf6cea920a9b768596632845a6.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, vargas είπε

123.8 x 58.6 x 7.6 mm   VS  129 x 64 x 9.3 mm

Ισως το μοναδικο καπως ισαξιο... Aντε στο πλατος και υψος παει στον κορακα.. αλλα 9.3 παχος? Πυροτουβλο.

51 λεπτά πριν, vargas είπε

123.8 x 58.6 x 7.6 mm   VS  129 x 64 x 9.3 mm

Ισως το μοναδικο καπως ισαξιο... Aντε στο πλατος και υψος παει στον κορακα.. αλλα 9.3 παχος? Πυροτουβλο.    και φυσικα στα ιδια και περισσοτερα λεφτα.. Οποτε?

51 λεπτά πριν, vargas είπε

123.8 x 58.6 x 7.6 mm   VS  129 x 64 x 9.3 mm

Ισως το μοναδικο καπως ισαξιο... Aντε στο πλατος και υψος παει στον κορακα.. αλλα 9.3 παχος? Πυροτουβλο.    και φυσικα στα ιδια και περισσοτερα λεφτα.. Οποτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Istros είπε

Σου είπα ότι και να πάρεις θα πηγαίνει σφαίρα απλά το Poco θα το πουλήσεις εύκολα γιατί έχουν ζητηση και είναι και buttery-smoothness στα παιχνιδια

το Mi8 ίδιο με το Poco δεν είναι ? 

και αυτό τα ζόρια του με το eMUI τα τρώει ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sakekosan είπε

Sony Xperia XZ1 Compact. Ανώτερο και μικρό σε μέγεθος. Άλλη ερώτηση; 

123.8 x 58.6 x 7.6 mm   VS  129 x 64 x 9.3 mm

Ισως το μοναδικο καπως ισαξιο... Aντε στο πλατος και υψος παει στον κορακα.. αλλα 9.3 παχος? Πυροτουβλο.    και φυσικα στα ιδια και περισσοτερα λεφτα.. Οποτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...