Προς το περιεχόμενο

Η Apple επανακυκλοφορεί το iPhone SE στις ΗΠΑ με τιμές που ξεκινούν από τα $249


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Yiannis87 είπε

Το είπες μόνος σου ρε μαν. 5.5 οθόνες -> αποβλάκωση -> ηληθιότητα...

Σε χαιρετώ από το mac μου. Goodbye.

Αυτό ακριβώς σε χαιρετώ από το "MAC μου" παίρνω τηλέφωνο με το "iPhone μου" ξεκαβάλα το καλάμι, χαιρετάς από το λάπτοπ σου. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι και iphone να πωλείται σε τιμές xiaomi και λοιπών συσκευών! RIP premium :( 

Κατά τα λοιπά, προσωπικά περιμένω να πουλήσει σαν ζεστό (έστω ξαναζεσταμένο, δεν έχει σημασία) ψωμί.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

So pathetic...

Mια σοβαρη Apple θα εβγαζε ενα νεο SE  στις ιδιες διαστασεις του παλιου αλλα με μικροτερα μπεζελς και hardware 2019 σε soc, ram, camera.

Πραγματικα αξιοθρηνητοι.

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tommy^ είπε

So pathetic...

Mια σοβαρη Apple θα εβγαζε ενα νεο SE  στις ιδιες διαστασεις του παλιου αλλα με μικροτερα μπεζελς και hardware 2019 σε soc, ram, camera.

Πραγματικα αξιοθρηνητοι.

Για ποιό λόγο? Αφού σίγουρα θα μπορέσουν να πουλήσουν από αυτά στο λαό! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι οντως αρκετα παλιο το iphone se για επανακυκλοφορια ακριβως το ιδιο. Δεν ξερω τι γινεται. Εδω σταματησε τα iphone x και τα ξανα κυκλοφορησε. Πρεπει να ειναι δραμα η κατασταση απο το 1τρις που ειχε φτασει πριν κατι μηνες εχει πεσει στα 600 και κατεβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Stamer είπε

Για ποιό λόγο? Αφού σίγουρα θα μπορέσουν να πουλήσουν από αυτά στο λαό! :) 

Γιατι μια σοβαρη apple δε θα ειχε το μυαλο της μονο στο κερδος αλλα θα παρουσιαζε κατι που δεν εχει ο ανταγωνισμος (σε τοσο μικρη συσκευη κορυφαια specs).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Ειναι οντως αρκετα παλιο το iphone se για επανακυκλοφορια ακριβως το ιδιο.

Ισως κανουν καποιες δοκιμες για να ξαναβγαλουν κατι μικροτερο ελπιζω. Ετσι και αλλιως τα μεγαλα μεγεθη "τελίκιασαν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
10 minutes ago, what_if said:

μπππαααααα μαλλον κανεις γκεστ στον γελωτα 😛

Από τη στιγμή που σας κάνω να περνάτε καλά, είναι όλα θεμιτά! :) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Αυτό ακριβώς σε χαιρετώ από το "MAC μου" παίρνω τηλέφωνο με το "iPhone μου" ξεκαβάλα το καλάμι, χαιρετάς από το λάπτοπ σου. 

 δεν μπορώ να διανοηθώ πως ενήλικας μπορεί να μπαίνει ακόμη σε διαδικασία να θεωρεί όσους χρησιμοποιούν apple προιόντα ψωνισμένους ή καβαλημένους....εγώ πάντως που έχω και mac και win laptop και win desktop και ubuntu και android και  samsung και xiaomi και apple θεωρώ τον εαυτό μου πλήρως ενημερωμένο για τα προιόντα αυτά και τα χρησιμοποιώ για τον λόγο που έχει σχεδιαστεί το κάθε ένα, εκτιμώντας την τεχνολογία που κουβαλάει το κάθε ένα από αυτά.

Το πρόβλημα δεν το έχουν οι συσκευές και οι εταιρίες αλλά οι ξερόλες και με άποψη για όλα.

  • Like 8
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, *Kopanos* είπε

iPhone για φτωχούς :lol:

Θα το πάρουν πάλι οι γνωστοί και θα λένε εγώ έχω αναβαθμίσεις δεν χρειάζεται να ξοδεύσω λεφτά για καινούργιο κτλπ ε;

Επεξ/σία από aris1986
  • Like 1
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, neo83_gr είπε

Ισως κανουν καποιες δοκιμες για να ξαναβγαλουν κατι μικροτερο ελπιζω. Ετσι και αλλιως τα μεγαλα μεγεθη "τελίκιασαν"

Θα δειξει αν και δεν το πιστευω. Κινησης απελπισιας μυριζομαι θα δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, crossmo είπε

 δεν μπορώ να διανοηθώ πως ενήλικας μπορεί να μπαίνει ακόμη σε διαδικασία να θεωρεί όσους χρησιμοποιούν apple προιόντα ψωνισμένους ή καβαλημένους....εγώ πάντως που έχω και mac και win laptop και win desktop και ubuntu και android και  samsung και xiaomi και apple θεωρώ τον εαυτό μου πλήρως ενημερωμένο για τα προιόντα αυτά και τα χρησιμοποιώ για τον λόγο που έχει σχεδιαστεί το κάθε ένα, εκτιμώντας την τεχνολογία που κουβαλάει το κάθε ένα από αυτά.

Το πρόβλημα δεν το έχουν οι συσκευές και οι εταιρίες αλλά οι ξερόλες και με άποψη για όλα.

και έγω έχω και Mac και Windows PC Και iOS και Android αλλά δεν κάθομαι να ονομάζω τους συνομιλητές μου ηλίθιους ή όπως πολλές φορές έγραψαν, φτωχούς. Μόνοι τους τα γράφουν σε αρκετά άρθρα, μάλιστα είχαν γραφτεί σχόλια τύπου ελιτισμού προϊόντων. Ειδικά όταν αναφαίρετε ο άλλος στον υπολογιστή του ως το Mac μου ενώ είναι ένα λάπτοπ. Δεν είδα κανέναν να λέει πάω να πάρω το Surfacebook μου ή το Dell μου. Μόνο από Apple Fanatics ακούς τέτοιες εκφράσεις.

  • Like 6
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, crossmo είπε

 δεν μπορώ να διανοηθώ πως ενήλικας μπορεί να μπαίνει ακόμη σε διαδικασία να θεωρεί όσους χρησιμοποιούν apple προιόντα ψωνισμένους ή καβαλημένους....εγώ πάντως που έχω και mac και win laptop και win desktop και ubuntu και android και  samsung και xiaomi και apple θεωρώ τον εαυτό μου πλήρως ενημερωμένο για τα προιόντα αυτά και τα χρησιμοποιώ για τον λόγο που έχει σχεδιαστεί το κάθε ένα, εκτιμώντας την τεχνολογία που κουβαλάει το κάθε ένα από αυτά.

Το πρόβλημα δεν το έχουν οι συσκευές και οι εταιρίες αλλά οι ξερόλες και με άποψη για όλα.

στη συγκεκριμενη φαση εχεις αδικο. δεν υπηρχε κανενας λογος να αναφερεις απο που στελνεις το μηνυμα σου, ψωνιο το λεμε αυτο. 

- ακυρο, δεν παει για σενα

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Anaisthitos είπε

Αυτοι εκει στην apple ειναι ικανοι να πουλησουν και τιποτα 3g που μπορει να τους εχουν ξεμεινει

Αφού ήδη τα ξεπούλησαν τα SE σύμφωνα με το Macrumors. Ότι και να κυοφορήσουν θα το αγοράσουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...