Προς το περιεχόμενο

Η Apple επανακυκλοφορεί το iPhone SE στις ΗΠΑ με τιμές που ξεκινούν από τα $249


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Just now, mb1984 said:

Όταν χαρακτηρίζεις ανθρώπους ως ηλιθιους, φροντισε τουλάχιστον να το κανεις με ορθογραφια. 

Και αντίστοιχα όταν κάθεστε και quote-άρετε όλα αυτά τα μηνύματα, μη ζητάτε μετά να αφαιρεθούν γιατί δεν γίνεται να ψάχνουμε σε όλο το topic για να δουμε ποιος άλλος το έκανε quote...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, billdanos είπε

Το ότι δεν γνωρίζεις πως κάνουμε εμείς τις δουλειές μας με ios και macOS είναι δικό σου θέμα.

Εμείς που εργαζόμαστε ΜΟΝΟ με αυτά και ξερνάμε με windows & Android, μπορούμε να ξέρουμε κάτι παραπάνω? :) 

Οχι φιλε, συμφωνα με τους κριτες της τσεπης σου και των αναλυτων των αναγκων σου εδω στο insomnia, εισαι προβατο, επιδειξιομανης, που αγεσαι και φερεσαι απο το marketing, σαχλοκουδουνο γκομενακι ή επιδειξιας τυπος που την πεφτει σε ελαφρομυαλες κοκ Ενω οποιος εχει μια Ξιαμομπακατελα ειναι η ιδιοφυια της χιλιετιας και του αξιζει αναγορευση σε διδακτορα Σχολης Οικονομικων Επιστημων, 10 τεμεναδες και 5 χειροφιληματα. 

Επεξ/σία από mourouzis2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Yiannis87 είπε

Γιατί ο καθένας μπορεί να βγάλει στο google store, μια εφαρμογή, χωρίς πολλά πολά και ελέγχους, (και να κάνει πάρτυ με τα αρχεία σου...)

Άντε κατέβασε πχ αυτό: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thes.metroll

θα πεσεις απ τα συννεφα οτι υπηρχε εφαρμογη (εφαρμογες?) στο ιος που χρεωναν το λογαριασμο σου και αμα δεν ειχαν κανει αναφορες οι παθοντες το μηλο δε θα το χε παρει ποτε χαμπαρι? προσφατο ειναι του 2018

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Ξερνάς που μπορώ να επεξεργαστώ οποιοδήποτε τύπου αρχείου στην συσκευή μου και να την χειρίζομαι όπως έναν υπολογιστή; Το να κάνεις την ζωή του χρήστη δύσκολη είναι προνόμιο αυτό θες να μας πεις; Να χρειάζεται να κουβαλάς δύο συσκευές για να τελειώσεις μία δουλειά. 

Σιγά πλαπούτα, χαλάρωσε.

Σφίξε τα ρολόγια στον 845 για να τελειώσει το video rendering νωρίτερα .. :D

Πετάχτηκαν όλοι οι χάκερζ (sic) του Android να μας ανοίξουν τα μάτια

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billdanos είπε

Και αντίστοιχα όταν κάθεστε και quote-άρετε όλα αυτά τα μηνύματα, μη ζητάτε μετά να αφαιρεθούν γιατί δεν γίνεται να ψάχνουμε σε όλο το topic για να δουμε ποιος άλλος το έκανε quote...

Δε ζητησα να αφαιρεθουν.  Και αν θελεις τη γνωμη μου, καλο είναι να μενουν τετοια μηνυματα.  Αυτος που το γραφει εκτίθεται, όχι οι "ηλιθιοι".

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Lezantas26 είπε

στη συγκεκριμενη φαση εχεις αδικο. δεν υπηρχε κανενας λογος να αναφερεις απο που στελνεις το μηνυμα σου, ψωνιο το λεμε αυτο. 

Βλέπεις να αναφέρω από που το στέλνω?

 

Επεξ/σία από crossmo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsakfot είπε

Σιγά πλαπούτα, χαλάρωσε.

Σφίξε τα ρολόγια στον 845 για να τελειώσει το video rendering νωρίτερα .. :D

Πετάχτηκαν όλοι οι χάκερζ (sic) του Android να μας ανοίξουν τα μάτια

Δεν έχω  Snapdragon έχω Exynos και δεν ψαρώνω με μαρκετίστικα κόλπα της κάθε εταιρίας τύπου "Bionic επεξεργαστής" και "Liquid Retina" οθόνη. Εγώ θέλω η συσκευή μου να μου λύνει τα χέρια. By the way άργησες σήμερα τι έγινε;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Δεν έχω  Snapdragon έχω Exynos και δεν ψαρώνω με μαρκετίστικα κόλπα της κάθε εταιρίας τύπου "Bionic επεξεργαστής" και "Liquid Retina" οθόνη. Εγώ θέλω η συσκευή μου να μου λύνει τα χέρια. By the way άργησες σήμερα τι έγινε;

Περίμενα εσένα και τον άλλο που σας ζορίζει ο Μηλαράς να μπείτε να χαζέψω :D

* edit : Μπήκε και ο άλλος χαχαχαχαχα!

Επεξ/σία από tsakfot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, crossmo είπε

Βλέπεις να αναφέρω από που το στέλνω?

 

σορρυ, λαθος. αλλος ηταν και νομιζα το εγραψες εσυ. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsakfot είπε

Δεν μας είπες όμως , στα έλυσε ο Exynos τα χέρια?

Για να προτιμώ το S9+ από το XS. Το επόμενο θα είναι σίγουρα Note. Εκτός αν γίνει κανένα θαύμα και αλλάξει CEO η Apple και ξανακυκλοφορήσουν κανένα Smartphone της προκοπής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...