Προς το περιεχόμενο

Από €780 η νέα σειρά Samsung Galaxy S10 με το κορυφαίο Galaxy S10+ να φτάνει τα €1600


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 λεπτά πριν, kostasxiaomi είπε

Οι πατάτες έχουν 1 ευρώ το κιλό...αυτή γιατί έχει 1600??

αυτη δεν ειναι πατατα .........ειναι γλυκοπατατα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, billdanos είπε

Ναι, όταν ήδη θα έχουμε εικόνες από τα S11... 😛 

φαντζομαι οτι ζηλευεις  λιγο που εστω και μετα απο 6 μηνες πεφτουν στην μεση η τιμες,η apple ριχνει μετα απο 5 χρονια ενα 20% βλεπε το se

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

notches, τρύπες, motors, κλπ. Όλα τα λεφτά πηγαίνουν στην έρευνα για το πως θα μπει με το ζόρι η σελφι κάμερα στην πρόσοψη του κινητού. Ένα feature που εγώ προσωπικά καθώς και όλοι όσο γνωρίζω ελάχιστα (εως καθόλου) χρησιμοποιούν. Γιατί δεν βγάζουν κινητά σε 2 εκδόσεις; Μια με τρύπες/notches/δεξέρωτιάλλο και μια χωρίς και σε καλύτερη τιμή. Αυτό θα ήταν πιο δίκαιο.

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει το plus πιστεύω ότι τον καλύπτει άνετα η έκδοση με τα 128gb στα 1.000 ευρώ.  Ειλικρινά τώρα χρειάζεστε παραπάνω χωρητικότητα;  Ακριβό; φυσικά και είναι ακριβό αλλά και ποιο δεν είναι; 

Εμένα λόγω μεγέθους με καλύπτει άνετα το s10 στα 900 ευρώ περίπου και κατά το φθινόπωρο ίσως στα 500,600. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kostas1970d είπε

αυτη δεν ειναι πατατα .........ειναι γλυκοπατατα

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ...πατάτες από το Ντουμπάι αγοράζει αυτός? 😂

5 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

536€ το έχει ήδη το Γερμανικό το Amazon αποστολή από Ιταλία.

Ότι καλύτερο, ούτε όσοι έχουν τα 8άρια χρειάζεται να αλλάξουν ακόμα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Story of my life: ωραίο το νέο Galaxy, αλλά πολλά λεφτά. Θα επιμένω να πέσουν οι τιμές λίγο. *Fastforwardthreemonths* επιτέλους έπεσε στα 600 και λέω να το....ωπ! Το note είναι αυτό στο leak; Τι κινηταρα! θα κάνει τα ίδια τα λεφτά...κάτσε να έρθει ο αυγουστος. *Fastforwardthreemonths* τι 1200 ευρώ μωρέ;;; Για ένα πενάκι απλά; Θα περιμένω το Galaxy που θα έχει τις νέες καινοτομίες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JcD είπε

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ...πατάτες από το Ντουμπάι αγοράζει αυτός? 😂

Ότι καλύτερο, ούτε όσοι έχουν τα 8άρια χρειάζεται να αλλάξουν ακόμα!

και το s8+ είναι ακόμα τούμπανο, σπίτι έχουμε ένα s8+ και ένα s9+ και τα δύο τούμπανα. Το ένα ήδη πήρε και Pie και το s8+ τον Μάρτιο με One UI.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τωρα θα πανε ολοι να αγορασουν αυτο με τα 1600...γιατι σε καθε θεμα με τιμες απο Apple και Samsung πρεπει να κρινουμε απο την ανωτατη τιμη που ελαχιστοι θα ασχοληθουν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμάμαι τις πρώτες εποχές των κινητών  που ντρεπόμουν να βγάλω το κινητό μου στο τραπέζι γιατι έπαιζε πολύ γιούχα ,τώρα φοβάμαι να το βγάλω γιατί κοστίζει περισσότερο από την γυναίκα μου :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
18 minutes ago, slk200gr said:

φαντζομαι οτι ζηλευεις  λιγο που εστω και μετα απο 6 μηνες πεφτουν στην μεση η τιμες,η apple ριχνει μετα απο 5 χρονια ενα 20% βλεπε το se

Καθόλου. Σαν original gadgetάκιας, δεν παίζει να αγοράσω κάτι ηλεκτρονικό το οποίο θα έχει "παλιώσει" στην αγορά. 

Επίσης όταν κάτι χάνει τη μισή τιμή του μέσα σε 6 μήνες, μάλλον σημαίνει πως ήταν τρελή ...φούσκα! 😛 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Confused 6
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...