Προς το περιεχόμενο

προβλημα με αγορα απο caseking.de


τολης1997

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα.Οπως λεει και ο τιτλος καθως πηγα να κανω μια παραγγελια και οταν φτανω στο σημειο της πληρωμης ειτε με paypal ειτε με πιστωτικη καρτα που σου δινει σαν επιλογες μου βγαζει προβλημα και μου λεει να χρησιμοποιησω αλλη καρτα.Εχει να κανει κατι με την καρτα και τα capital controls η κατι?Γιατι απο amazon.de που πηρα πριν λιγες μερες ολα προχωρησαν κανονικα.

Επεξ/σία από τολης1997
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, τολης1997 είπε

Καλησπερα.Οπως λεει και ο τιτλος καθως πηγα να κανω μια παραγγελια και οταν φτανω στο σημειο της πληρωμης ειτε με paypal ειτε με πιστωτικη καρτα που σου δινει σαν επιλογες μου βγαζει προβλημα και μου λεει να χρησιμοποιησω αλλη καρτα.Εχει να κανει κατι με την καρτα και τα capital controls η κατι?Γιατι απο amazon.de που πηρα πριν λιγες μερες ολα προχωρησαν κανονικα.

Για αρχη θα ελεγα να μιλησεις με την τραπεζα σου, ισως να ειναι αλλο θεμα εντελως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, τολης1997 είπε

Τελικά το βρήκα τι ήταν ήταν όριο που θέτει η τράπεζα για συναλλαγές ανα ημέρα.

Το υποψιαστηκα, capital controls εχουν ληξει εδω και καιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ομως απο ποτε οι τραπεζες επιτρεπουν μονο 600 ευρω σε αγορασες σαν ημερισιο οριο?Δεν ξερω αν ειναι παραλογο ποσο η οχι αλλα πες οτι καποτε καποιος μπορει να το εκανε αρα δεν βγαζει νοημα . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

600€ αγορές μέσω internet. Για αγορές σε φυσικά καταστήματα είναι μεγαλύτερο. Το κάνανε για ασφάλεια αλλά είναι μικρό. Εγώ το έχω βάλει στα 3000€ γιατί την άλλη φορά ήθελα να αγοράσω εισιτήρια και δεν μπορούσα και ήθελε μια μέρα για να αλλάξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, τολης1997 είπε

Καλα ομως απο ποτε οι τραπεζες επιτρεπουν μονο 600 ευρω σε αγορασες σαν ημερισιο οριο?Δεν ξερω αν ειναι παραλογο ποσο η οχι αλλα πες οτι καποτε καποιος μπορει να το εκανε αρα δεν βγαζει νοημα . .

Δεν ξέρω αν μπορείς πλέον... Αν θες επικοινώνησε με την τράπεζα σου και ζήτησε να σου κάνουν αύξηση του ορίου.

Πολύ πριν κάνουν την εμφάνιση τους τα καπιταλ σε Άλφα και Πειραιώς το είχα κάνει γιατί το χρειαζόμουν στις δουλειές μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειραιως εχω φιλε και το θα το ρωτησω ναι αν και τωρα εγινε η δουλεια δεν ξερω αν θα ξανα γινει τωρα για τοσο μεγαλο ποσο στο μελλον αλλα ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...