Προς το περιεχόμενο

Ντεμπούτο για το Meizu Zero που δεν έχει φυσικά πλήκτρα, ηχείο ή υποδοχή USB


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, George.Ember είπε

Mονο σε εμενα αρεσει? Παιδια το μελλον ειναι. Αυτο που προσπαθει να μας πει ειναι πως οι θυρες και τα κουμπια και τα καλωδια ειναι ξεπερασμενα. Υπαρχουν και bluetooth ακουστικα ψειρες χρονια τωρα! Τι jack και sim? Οι sim εχουν γινει σαν το κεφαλι καρφιτσας ποια.  ΧΡΗΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟΣ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΤΟ YOUTUBE ΣΕ FULLSCREEN, ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΟΡΤΙΖΕΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΑΒΛΙΤΖΕΚΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙ!!! Εγω ψηφιζω ναι!

E ρε apple που σας αξίζει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

σε λίγο καιρό θέλουμε δε θέλουμε τα κινητά θα πωλούνται σε ενέσιμη μορφή...

Smartphone.jpg

 

Ενέργεια από το ίδιο μας το σώμα, ήχος σε κάποιο κεντρικό νεύρο, επεξεργαστής ο ίδιος μας ο εγκέφαλος  και φυσικά πλήρη αδιαβροχοποίηση!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, nero62 είπε

σε λίγο καιρό θέλουμε δε θέλουμε τα κινητά θα πωλούνται σε ενέσιμη μορφή...

Smartphone.jpg

 

Ενέργεια από το ίδιο μας το σώμα, ήχος σε κάποιο κεντρικό νεύρο, επεξεργαστής ο ίδιος μας ο εγκέφαλος  και φυσικά πλήρη αδιαβροχοποίηση!

 

...και σε υπόθετο μη σου πώ. αποκλείεται να μην ακούσεις κλήση ή μήνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, costis ni είπε

...και σε υπόθετο μη σου πώ. αποκλείεται να μην ακούσεις κλήση ή μήνυμα

Κι αν γουστάρεις αμολάς και μία και απορρίπτεις την κλήση. Η φράση «σε έχω κλασμένο» βρίσκει επιτέλους εφαρμογή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο ρε παιδια αλλα η meizu δεν ειναι τοσο γνωστη στην χωρα μας....και να αξιζει να το παρει καποιος οταν θελησει να το πουλησει για να παρει κατι αλλο ποιος θα του το αγορασει....μηδεν εμπορευματικη αξια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hammerd είπε

επειδη μετακινουμαι με τα μμμ, βλεπω αρκετους ηδη στα non-wireless να κουβαλανε μαζι τους ενα powerbank, γιατι οχι και στα wireless ???

Γιατί η μισή (50%) της χωρητικότητας θα πάνε χαμένα.. Αν έχεις διαβάσει για την "αποδοτικότητα" της ασύρματης φόρτισης θα καταλάβεις πως για να φορτίσεις ένα τέτοιο κινητό με power bank θέλεις 12.000 για να σου αφήσει ούτε 4.000 καθαρά.. ;)  Επίσης το βαρύ powerbank θα πρέπει να εφάπτεται όλη την ώρα. Με το καλώδιο έχει μικρή "ελευθερία" κινήσεων. 

Θεωρητικά έχουν πιασει και καλύτερα ποσοστά (efficiency περί τα 85%) αλλά αυτό εργαστηριακά και με αυστηρές προδιαγραφές φορτιστή και συσκευής και τοποθέτησης.. 

Επίσης είναι πιο αργή η φόρτιση και επίσης υπάρχουν θέματα με ανάπτυξη θερμότητας (πολύ παραπάνω από την ενσύρματη φόρτιση). 

Κατά τα άλλα κάποιοι θεωρούν την αποκλειστικά ασύρματη φόρτιση.. πρόοδο..  (άλλο ως option). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω την αμαρτία μου...

Αν το έβγαζε η xiaomi σε λογική τιμή θα το έπαιρνα...

Κατά τα άλλα μη κράζετε διάφορες προσπάθειες. Μακάρι να εξαφανιστούν οι θύρες και να φορτίζουν όλα με το διοξείδιο που εκπνέουμε... Απατο το βλέπω να πηγαίνει αλλά είναι μια προσπάθεια για κάτι. Ίσως γίνει best seller, πέσει μεγαλύτερη έρευνα στους wireless chargers, στο efficiency των powerbanks κλπ κλπ. Ποτέ δεν ξέρεις.

Αν οι εταιρίες βάδιζαν βάσει της γκρίνιας και της χλεύης ορισμένων εδώ μέσα θα είχαμε ακόμα 3310 γιατί το φιδακι στο 3330 δεν ήταν αρκετά challenging.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To γκουγκλαρα εγω για όλους μας.
 

Καβλιτζέκι (το). Χαρακτηρισμός αντικειμένων σφηνοειδούς συνήθως μορφής με μήκος τουλάχιστον τριπλάσιο του πλάτους. Την λέξη χρησιμοποιούμε για να χαρακτηρίσουμε τέτοιου είδους αντικείμενα όταν τα χρειαζόμαστε, αλλά είναι λίγο πιο μακριά απ' ό,τι φτάνει το χέρι μας.

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ

(ο μάστορας προς το παιδί για όλες τις δουλειές...)

- Πιάσε αυτό το καβλιτζέκι να το βάλω στη θέση του να τελειώνουμε.
 

(απάντηση σε τεχνολογικό φόρουμ...)
ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΟΡΤΙΖΕΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΑΒΛΙΤΖΕΚΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητό χωρίς τρύπες είναι σα γυναίκα χωρίς τρύπες... Και φανταστείτε η γκρίνια να μη βγαίνει από το στόμα, αλλά από όλο το μπροστινό μέρος του κορμιού...

 

Εφιάλτης, δε συμφωνείτε;;;

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...