Προς το περιεχόμενο

H «foldable» συσκευή της Xiaomi στα χέρια του co-founder της


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Istros είπε

Κάποιοι έλεγαν ότι δεν είναι βολικό και τι να το κάνουμε το αναδιπλούμενο.

οταν διπλωνει ειναι χοντρο σπιρτοκουτο και οταν ανοιγη ειναι σαν το μι μαξ . καλυτερα ενα μι μαξ παρα αναδιπλουμενο λεπτο και χωραει στην τσεπη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, gnsX είπε

Ουαουυυυυ!!! Πες μου ρε Xiaomαρα ότι αυτό θα δείχνει συνέχεια και όχι όποτε του καπνίσει τις ειδοποιήσεις, ώστε να μη χάνω mails, messages κ κλήσεις αν δεν κοιτάζω μόνος μου ανοίγοντας τις εφαρμογές, τρέλανε μας!!

 

Δοκίμασε αυτό φιλε μου 😎

Επεξ/σία από radeon9700
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsakvas είπε

οταν διπλωνει ειναι χοντρο σπιρτοκουτο και οταν ανοιγη ειναι σαν το μι μαξ . καλυτερα ενα μι μαξ παρα αναδιπλουμενο λεπτο και χωραει στην τσεπη

 

Και το πακέτο με τσιγάρα χωράει στην τσέπη και δεν φαίνεται να είναι τόσο χοντρό. Αντιθέτος αν είναι κάτι τόσο μεγάλο όσο το mi max δεν βολέυει όλοι την ώρα να το κρατάς στο χέρι άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν "χοντροκοπιά" μου κάνει το συγκεκριμένο,δεν μου αρέσει το στύλ και το design του και δεν μου φαίνεται βολικό,παρόλο που είναι εντυπωσιακό γενικά ως τεχνολογία,καμμία σχέση σε στύλ με το RazR V4 της motorola και το άλλο της Samsung που είδαμε πρόσφατα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε βάλτην screen protector... βασικά θα περάσουν χρόνια και χρόνια πολλά μεχρι να καθιερωθεί και να βελτιωθεί η τεχνολογία της αναδιπλούμενης οθόνης αλλά πιστεύω οτι θα κυριαρχήσει κάποια στιγμή και μην ακούω μπούρδες γιατί όλα αυτά που κουβαλάμε σήμερα στις τσέπες κάποτε θεωρούνταν αποτυχίες.

Τώρα αν περιμένετε απο σοβαρές εταιρείες όπως την  Αpple όπως εγώ.....χρονολογείται περίπου μετά την αποίκιση του Άρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

φοβάμαι οτι όταν θα γίνουν πλέον λεπτά, ομορφα και εύχρηστα τα αναδιπλούμενα θα ειναι παλι τεραστια. Αντι να ειναι 4ιντσα και να ξεδιπλώνουν σε 8ιντσα θα ειναι 6ιντσα και ξεδιπλώνοντας θα γίνονται πανί για ιστιοπλοία.

Γι΄αυτό εμένα μου άρεσε το RAZR v4 της MOTO

4 ώρες πριν, gregory22 είπε

Αντε βάλτην screen protector... βασικά θα περάσουν χρόνια και χρόνια πολλά μεχρι να καθιερωθεί και να βελτιωθεί η τεχνολογία της αναδιπλούμενης οθόνης αλλά πιστεύω οτι θα κυριαρχήσει κάποια στιγμή και μην ακούω μπούρδες γιατί όλα αυτά που κουβαλάμε σήμερα στις τσέπες κάποτε θεωρούνταν αποτυχίες.

Τώρα αν περιμένετε απο σοβαρές εταιρείες όπως την  Αpple όπως εγώ.....χρονολογείται περίπου μετά την αποίκιση του Άρη...

Τι ειναι; Ποιος; που; χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου αρέσει προσωπικά που η Xiaomi δεν προσπαθεί να αντιγράψει κανένα και πάντα να βρει τη δική της λύση αντίθετα με τους άλλους Κινέζους κατασκευαστές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και αρχή ακόμα για εύκαμπτες οθόνες ,το κόβω να φεύγει σχετικά νωρίς από τα κινητά όπως τα 3D στις τηλεοράσεις....6-6,5 ινστες είναι νομίζω στα κινητά μια πάρα πολύ καλή διάσταση για φορητότητα συσκευής , ίσως οι εύκαμπτες θα μπορούν να υποστηρίξουν πολύ καλά άλλου είδους συσκευές όπως τα ταμπλετ πχ. ή smartwatch πχ που θα πιάνουν όλο τον καρπό στο χέρι.....χμμμμ για κινητό δεν μου κάθεται και πολύ καλά πάντως .που το κουβαλάς όλη μέρα πάνω σου σε κάποια τσέπη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...