Προς το περιεχόμενο

Αφυγραντήρας MORRIS MDE 2448 @ 249,00


nova_centurion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφορά απο 340-350 ευρώ στα 249,00 ευρώ

Απο Media Markt

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_morris-mde-2448-i-1219308.html

Νομίζω ότι η τιμή είναι πολύ καλή.

Το είδα στην ίδια τιμή και στο Απόθεμα απο το Skroutz. Ολοι οι άλλοι είναι στα 340+.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλή προσφορά αλλά προσωπικά θα πήγαινα σε αυτόν https://www.skroutz.gr/s/12641395/Inventor-EVA-II-PRO-EP3-WiFi-20L.html#specs

 

Εκτός του ότι ειναι στα ίδια λεφτά, προσωπικά έχω εκτιμήσει απεριόριστα το ότι συνδέεται με το wifi και έτσι μπορείς να φτιάξεις λίγο την ατμόσφαιρα του σπιτιού πριν φτάσεις.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, zanskou είπε

Καλή προσφορά αλλά προσωπικά θα πήγαινα σε αυτόν https://www.skroutz.gr/s/12641395/Inventor-EVA-II-PRO-EP3-WiFi-20L.html#specs

Εκτός του ότι ειναι στα ίδια λεφτά, προσωπικά έχω εκτιμήσει απεριόριστα το ότι συνδέεται με το wifi και έτσι μπορείς να φτιάξεις λίγο την ατμόσφαιρα του σπιτιού πριν φτάσεις.

Τον έχω σπίτι μου τον συγκεκριμένο που λες.αξιζει 100%

Πολύ καλή κατασκευη.αξιζει τα χρήματα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

Τον έχω σπίτι μου τον συγκεκριμένο που λες.αξιζει 100%

Πολύ καλή κατασκευη.αξιζει τα χρήματα του.

me too. γι'αυτό και τον πρότεινα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, zanskou είπε

Καλή προσφορά αλλά προσωπικά θα πήγαινα σε αυτόν https://www.skroutz.gr/s/12641395/Inventor-EVA-II-PRO-EP3-WiFi-20L.html#specs

Εκτός του ότι ειναι στα ίδια λεφτά, προσωπικά έχω εκτιμήσει απεριόριστα το ότι συνδέεται με το wifi και έτσι μπορείς να φτιάξεις λίγο την ατμόσφαιρα του σπιτιού πριν φτάσεις.

Εχει χαμηλοτερη αποδοση. Ο αλλος ειναι 24L ο δικος σου 20. Επισης αντι για wifi ο μορις εχει τηλεκοντρολ που διαβαζει και υγρασια μαζι. 

Στα αλλα που εγραψες δεν αντιλεγω. Ειναι και τα 2 καλες περιπτωσεις

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατοχος του morris, σχετικα με το τηλεκοντρολ ειναι αχρηστο οσο αναφορα τις ένδειξης θερμοκρασία, υγρασίας δείχνει οτι να ναι

τωρα στα υπολοιπα ειναι αθορυβος και κανει φοβερή αφυγρανση ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, skaros1 είπε

κατοχος του morris, σχετικα με το τηλεκοντρολ ειναι αχρηστο οσο αναφορα τις ένδειξης θερμοκρασία, υγρασίας δείχνει οτι να ναι

τωρα στα υπολοιπα ειναι αθορυβος και κανει φοβερή αφυγρανση ...

Οταν το βαζεις στο smart mode και πιασει την επιθυμητη αφυγρανση τι κανει; Κλεινει τελειως ή συνεχιζει ο ανεμιστηρας;

21 ώρες πριν, zanskou είπε

me too. γι'αυτό και τον πρότεινα ;)

Απ οτι γραφουν οι κατοχοι δουλευει ο ανεμιστηρας ακαταπαυστα ακομα και οταν πιασει την υγρασια. Ειναι ετσι; Αυτο ειναι ενα μικρο μειον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Απ οτι γραφουν οι κατοχοι δουλευει ο ανεμιστηρας ακαταπαυστα ακομα και οταν πιασει την υγρασια. Ειναι ετσι; Αυτο ειναι ενα μικρο μειον

Σωστα. Ειναι οντως μειον αλλά δεν ακούγεται ιδιαιτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, zanskou είπε

Σωστα. Ειναι οντως μειον αλλά δεν ακούγεται ιδιαιτερα

Αν το εχεις στο High οταν πιασει την υγρασια πεφτει στο low ο ανεμιστηρας τουλαχιστον; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, zanskou είπε

Σωστα. Ειναι οντως μειον αλλά δεν ακούγεται ιδιαιτερα

παιδια δεν ειναι καθολου μειον... ισα ισα οι αλλοι που σταματαει το ανεμηστηρακι τους δεν διαβαζουν σωστα την υγρασια του χωρου με αποτελεσμα να μην λειτουργιυν ενω πρεπει να λειτουργησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Αν το εχεις στο High οταν πιασει την υγρασια πεφτει στο low ο ανεμιστηρας τουλαχιστον; 

δεν το εχω δοκιμάσει ποτε. και γενικότερα στο high παίζει να τον έχω βάλει 1-2 φορές το πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, dextergsxr είπε

παιδια δεν ειναι καθολου μειον... ισα ισα οι αλλοι που σταματαει το ανεμηστηρακι τους δεν διαβαζουν σωστα την υγρασια του χωρου με αποτελεσμα να μην λειτουργιυν ενω πρεπει να λειτουργησουν

Σωστα τα λες. Υπαρχει καλυτερη λυση ομως. Ο meaco κανει περιοδικους ελενχους της υγρασιας μαζι με αναμα του ανεμιστηρα, περιοδικα. Αυτο ειναι το καλυτερο απο το συνεχεια στο low.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός του θέματος λειτουργεί με τον παρακάτω τρόπο:

Λειτουργία smart control για τον καλύτερο έλεγχο της λειτουργίας της συσκευής. Όταν η υγρασία του χώρου φτάσει στα επιθυμητά επίπεδα, η συσκευή σταμάτα εντελώς την λειτουργία της. Μετά από 30 λεπτά γίνεται εκκίνηση μόνο του ανεμιστήρα της συσκευής ώστε να γίνει σωστή μέτρηση της υγρασίας. Σε περίπτωση που η υγρασία είναι στα επιθυμητά επίπεδα η συσκευή ξανασταματάει αυτόματα. Σε άλλη περίπτωση ξεκινά κανονικά την λειτουργία αφύγρανσης. 

Από τη σελίδα του το παραπάνω... https://morris.gr/product.asp?catid=1795&title=morris.gr-αφυγραντήρες-morris-mde-2448i-αφυγραντηρασ-24l 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Zerg13 said:

Σωστα τα λες. Υπαρχει καλυτερη λυση ομως. Ο meaco κανει περιοδικους ελενχους της υγρασιας μαζι με αναμα του ανεμιστηρα, περιοδικα. Αυτο ειναι το καλυτερο απο το συνεχεια στο low.

Εννοείται Meaco αν είναι να δώσετε τόσα λεφτά, για Morris δε θα έδινα πάνω από 150 ευρώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...