Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi ανακοίνωσε το Redmi Go με τιμή μόλις €80


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, trabakoulis είπε

περιμενω να μου πει καποιος οτι εχει 5,5'' και πανω κινητο και το χει 2 χρονια εστω.(με 150-200 μαξ) μην πει κανενας κανα τρελλο μοντελο των 600-800€...

Εγώ ειμαι ο ανθρωπος που ψαχνεις....αλλαγή συσκευής απο Lenovo 5,5'' μετά απο τεσσερα χρονια σε RedmiNote 3 και πάλι αλλαγή μετά απο τριαμιση χρόνια σε ΜI A2...:) :)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, MrRoot είπε

Εγώ ειμαι ο ανθρωπος που ψαχνεις....αλλαγή συσκευής απο Lenovo 5,5'' μετά απο τεσσερα χρονια σε RedmiNote 3 και πάλι αλλαγή μετά απο τριαμιση χρόνια σε ΜI A2...:) :)

Εγώ κλείνω 5ετια με μια δίμηνη στάση στο note 8 που δεν με βόλεψε καθόλου. Android 9 security updates κάθε μήνα και software που θα ζήλευαν τα περισσότερα σημερινά κινητά. 400 ευρώ αρχές 2014 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys guys guys.....μην τα μπερδεύετε. Το android go έχει φτιαχτεί με πολύ συγκεκριμένα specs κατα νου. Δεν είναι για μας που έχουμε όλη μέρα viber και messenger και οτιδήποτε άλλο ενεργοβόρο να τρέχει. Είναι για τον πατέρα μου που θέλει απλά ένα δίκαρτο κινητό με ενσωματωμένο gps και google maps go, για την μητέρα μου που θέλει να δει μία συνταγή του Άκη στα γρήγορα στο youtube go edition όταν μαγειρεύει, είναι για κάποιον που θέλει να googl-άρει κάτι ή να ανοίξει μία εφαρμογή χωρίς να περιμένει το κινητό να ανταποκριθεί λόγω του bloatware των κατασκευαστών. Το Nokia 2.1 π.χ. που έχω είναι πολύ πιο γρήγορο στο google maps απότι το galaxy s7 edge μου και το χρησιμοποιώ συνέχεια στο αυτοκίνητο για αυτό και μόνο το λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, trabakoulis είπε

να μου πειτε οι εξυπνιδηδες των 5,5'' και πανω ΠΟΣΑ κινητα εχετε αλλαξει τα τελευταια 2 χρονια.

ΑΝ και ...ασχετο με το θεμα....,

 

"εξυπνακιας" εδω, με ..... REDMI PRO  3/32  απο οκτωβριο 2016, αγορα στα 180€....!!  ακομα αυτο εχω... και θα εχω  μεχρι να τα τιναξει...!!! 

Επεξ/σία από cabdik
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έτσι ρε Xiaomara παρτους τα λεφτά, βάλε 1gb RAM, πες ότι είναι Android Go και δώστο τους στα 150€ κι ας έχει πλήρεις συσκευές σε αυτά τα λεφτά. Είναι Android Go αφού, άλλη κατηγορία, για τους μπαμπάδες και τις μαμάδες μας που θέλουν κάτι απλό.

Νέα γενιά οπαδών μετά απ' αυτούς της Apple που είναι strong with the force. Τους γέννησε η ίδια η force για να επέλθει ισορροπία

Επεξ/σία από gnsX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Ntinaras είπε

Μεχρι τον οκτωβριο, ειχα το redmi note 5 pro 5.5 με 3gb ram το οποιο το ειχα πανω απο 2 χρονια

και το αλλαξα μονο και μονο επειδη ηθελα μεγαλυτερη οθονη, και πηγα στο mi max 3.

Κάπου μπερδεύτηκες εσύ... Redmi note 5 pro με 5,5" δεν υπάρχει. Μάλλον ήθελες να πεις Redmi note 3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Alexandros_D είπε

Κάπου μπερδεύτηκες εσύ... Redmi note 5 pro με 5,5" δεν υπάρχει. Μάλλον ήθελες να πεις Redmi note 3...

Ισχύει, πέρυσι καθαρά Δευτέρα δεν έβγαλαν νέο μοντέλο. Μετά μάλλον θα το ξέχασαν με τόσα που βγαλαν

Επεξ/σία από gnsX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Alexandros_D είπε

Κάπου μπερδεύτηκες εσύ... Redmi note 5 pro με 5,5" δεν υπάρχει. Μάλλον ήθελες να πεις Redmi note 3...

ναι το 3 εννοουσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, διαβάζω τα σχόλιά σας και έχω πάθει την πλάκα. Για ποια κινητά μιλάμε για τα παιδιά του δημοτικού. Ο άλλος γράφει ότι τα παιδιά του 5 και 7 ετών έχουν κινητά 200+ ευρώ. Τα παιδιά πρέπει να παίζουν στις παιδικές χαρές, να διαβάζουν κανένα βιβλίο να συζητάνε με γονείς και αδέλφια, όχι να βγάζουν σέλφι και να είναι αποβλακωμένα για ώρες παίζοντας ηλεκτρονικά παιχνίδια. Και αν υπάρχει τόσο μεγάλη ανάγκη επικοινωνίας με το παιδί, υπάρχουν απλά κινητά.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...